Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Дотримуйтесь цифрової гігієни у смартфоні

21.03.2022
Центр протидії дезінформації при РНБО України рекомендує дотримуватися цифрової гігієни у смартфоні!
 
Для безпечного отримання цифрових послуг та інформації в додатку Дія, банку, соціальних мережах та месенджерах, рекомендуємо:
 
1. Встановіть на смартфон PIN-код. Це мінімум чотири цифри, що відомі вам, які необхідно вводити при розблокуванні смартфону. Запишіть на листочку PIN-код та сховайте його в безпечне місце.
У разі крадіжки чи втрати смартфона та кредитних карток, це надасть додатковий час для звернення до банку, щоб заблокувати картки.
 
2. Не відкривайте повідомлення та не переходьте за посиланнями з невідомих номерів. Повідомлення можуть бути типу: "Вам зараховано 6500 грн за заявкою Дія, деталі за посиланням". Якщо сумніваєтеся, телефонуйте на гарячу лінію банку.
 
3. Не відкривайте електронні листи про виграш у лотереї, грошові надходження, отримання спадку. Шахраї систематично здійснюють такі розсилки.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше