Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Проєкт «Живі історії окупованої Голопристанщини»

21.03.2024

«Живі історії окупованої Голопристанщини» – це історичні статті-розповіді, написані у документально-художньому стилі на основі правдивих історій свідків російської окупації та агресії на території Голопристанської громади.

Життя та історії цих людей – це сучасний історичний спадок для майбутніх поколінь, який не можна втрачати. В цих історіях жителі Голопристанської міської територіальної громади розповідають про своє життя та дім свою батьківщину, свої спогади й важливі моменти жахливих подій, що пережили в окупації. Кожна історія – це розповідь про особисту та масову трагедію, яку принесла російська навала.

Проєкт «Живі історії окупованої Голопристанщини» створено аби розповісти кожній людині та всьому світові про жахи окупації лівобережжя Херсонщини, що переживають прості українці у цій безжальній війні росії проти України. Цей проєкт – для всіх тих, хто прагне миру й бореться проти військової агресії та тероризму.

Над проєктом працює патріотична команда волонтерів, серед яких гопрянка Світлана Ярова, яка займається текстовим офорленням розповідей жителів Голопристанської громади.

Зазначаємо, що заради безпеки імена та назви в «живих історіях» приховано (після нашої Перемоги та деокупації Голопристанської МТГ історії будуть оприлюднені в повному обсязі).

Слідкувати за проєктом «Живі історії окупованої Голопристанщини» можна:

  • на сайті Голопристансьої МВА (Голопристанської МТГ) за посиланням
  • на офіційних сторінках ГМВА (ГМТГ) у Facebook та Telegram під хештегом #живі_історії_Голопристанщини

Список розміщених «живих історій»:

Перша історія із циклу проєкту

 

#живі_історії_Голопристанщини

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше