Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Як не стати жертвою дезінформації

17.02.2022
  1. Мета дезінформатора – посіяти паніку, послабити нашу волю до оборони. Не допомагайте їм; зберігайте самоконтроль і не поширюйте інформацію емоційного характеру в соцмережах.
  2. Україна захищається та продовжує боротьбу за свою територію. Якщо ви чуєте протилежне – це неправда. Вас хочуть деморалізувати.
  3. Не вірте й не поширюйте інформацію із сумнівних джерел. Достовірна інформація розміщена на офіційних сторінках і каналах державних органів та Суспільного мовлення.
  4. Жодним чином не поширюйте інформацію про переміщення українських військ. Ви можете нашкодити тим, хто захищає вас і державу.
  5. Україна веде оборонну війну на своїй території. Повідомлення про нібито обстріли мирного населення українськими військовими – неправда. Ворог хоче підірвати вашу довіру до власних захисників.
  6. Агресор поширюватиме чутки про військово-політичне керівництво, аби українці не довіряли йому. Але ворог поширює те, що неможливо перевірити. Звіряйте кожну тривожну новину з офіційними джерелами.
  7. Інформацією про втрати можуть володіти лише органи безпеки та оборони України. Інформація на приватних акантах може не відповідати дійсності.
  8. Агресор поширюватиме наклепи та «зраду» через свої офіційні канали, прикриваючись патріотичними гаслами та українською символікою. Перевіряйте повідомлення та заклики.
  9. Мета ворога – розколоти українське суспільство зсередини. Так, ми різні та наші погляди можуть не збігатися, але наша спільна справа – дати відсіч окупанту. Єднаймося й підтримаємо один одного.
  10. Якщо перервався інтернет-зв'язок або сторінки державних органів зламані, звертайтеся за інформацією до Суспільного мовлення. Якщо не працює телебачення – вмикайте абонентську радіоточку.

Джерело: Головне Управління ДСНС України у Херсонській області

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше