Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Як дорослим розпочати діалог з дитиною, що зазнала сексуального насильства в Інтернеті

Психологічна допомога під час дії воєнного стану
28.11.2023

Дитина, яка постійно відчуває розгубленість, невпевненість та страх; надто занепокоєна перед відвідуванням школи, чи постійно перевіряє свій телефон. Придивіться, можливо, це ваша дитина.

Національна соціальна сервісна служба України разом із ГО «Stop sexтинг» розповідають, як розпочати діалог з дитиною, що зазнала сексуального насильства в Інтернеті, і на що слід звернути увагу.

Дитина, яка постраждала, може перебувати під тиском, піддаватися шантажу або погрозам, відчувати страх та боятися, що її відверті світлини розповсюдяться в школі. Також вона може зазнавати булінгу або кібербулінгу. Крім того, можуть з’явитися думки про самогубство.  

У таких ситуаціях – важливі емпатія та обережність.

Пам’ятайте, що бажано, аби дитина розповіла про сексуальне насильство слідчому під час кримінального провадження.

Тиск або критика з боку близьких може лише загострити травматичний досвід, тож у подальшому дитина закриватиметься в собі: відмовлятиметься розповідати або змінюватиме деталі історії для правоохоронців.

Більше інформації про психологічну підтримку ви знайдете у посібнику

Нагадуємо, що ви можете отримати тематичну консультацію

  • на безкоштовній гарячій лінії 1545 (далі обрати 3) 
  • або заповнивши форму на сайті
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше