Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Голопристанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради Херсонської області

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО ЗАКЛАД

 

ПОВНА НАЗВА:    Голопристанська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради  Херсонської області

СКОРОЧЕНА НАЗВА:   Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ст.№4

Юридична адреса закладу: 75600, Херсонська обл., м. Гола Пристань, вул. 1-го Травня, 38

Телефон  (05539) 2-24-14

E-mail: zosh4gopri@ukr.net

 

 

Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців серія АД № 158178 (дата проведення державної реєстрації 21.02.2000 року; Номер запису в Єдиному державному реєстрі про заміну свідоцтва 1 488 120 0000 000093, дата видачі виписки 05.02.2014 року)

Ідентифікаційний код юридичної особи   24952811

Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 є комунальною власністю Голопристанської міської ради Херсонської області.

Фінансування здійснюється міською радою, управління – відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради, якому делеговані відповідні повноваження.

У школі ведеться самостійний бухгалтерський облік, а також рішенням міської ради від 28.01.2015 року №1171 навчальному закладу делеговані функції замовника по об’єкту будівництва.

Школа заснована у 1911 році, потужність школи – 307 учнів, наповнюваність – 110%.

Загальна площа будівлі закладу 1913,3 кв.м, із правом оперативного управління.  

Площа земельної ділянки – 1,0236 га з правом постійного користування, огороджена та утримується в задовільному стані.

Голопристанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 здійснює свою освітню діяльність відповідно до діючої нормативно-правової бази: Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Концепції профільного навчання в старшій загальноосвітній школі, Концепції Нова українська школа, власного Статуту.

Для організації якісного навчання учнів у школі обладнано 17 навчальних кабінетів: української мови й літератури, зарубіжної літератури, історії, біології, географії, фізики, початкової школи, іноземної мови, інформатики.

У кабінеті інформатики й обчислювальної техніки обладнано 12 робочих місць із комп’ютером, що знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Інтернет.

Чотири навчальних кабінети оснащені мультимедійними дошками (серед них 1 кабінет – НУШ), встановлено 3 проектори в комплекті з ноутбуками.

Крім того, для проведення освітнього процесу в школі є:
-
спортивна зала
- спортивний майданчик;

- ресурсна кімната;

- їдальня;

- бібліотека;

- медичний кабінет;

- кабінет проведення корекційно-розвитквих занять;

- майстерні з обслуговуючої та технічної праці;

- кімната відпочинку школярів.

Матеріально-­технічна база школи задовільна й відповідає санітарним вимогам з експлуатації навчальних приміщень й надання освітніх послуг.

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від20.07.2004 р. Державним санітарним правилам і нормам влаштування.

У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має читальну залу.

Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.03.2021 року нараховує 14318 екземпляр. З них навчальних підручників – 8270 штук. Забезпечення учнів підручниками складає 99%

У навчальному закладі облаштовано 2 внутрішні туалети. Облаштовано туалетну кімнату для осіб із особливими освітніми потребами.

Штатними працівниками Голопристанська ЗОШ №4 забезпечена на 100%. У закладі освіти працює 49 співробітників, із них 28 педагогів.

Розстановка педагогів здійснюється відповідно до фахової освіти педагогічних працівників. Час диктує все нові й нові вимоги до вчителя, тому пріоритетом у підборі нових кадрів (навіть обслуговуючого персоналу) є високий професіоналізм, володіння навичками ІТК, прагнення до саморозвитку. активної професійної діяльності, працездатність, комунікабельність.

              У Голопристанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 працюють 28 педагогічних працівників за основним місцем роботи (у тому числі 1 – практичний психолог,) та 1 – за сумісництвом.

Моніторинг педагогічних кадрів:

-         Освіта:

Педагогічна вища

28

Неповна вища

0

-         Педагогічний стаж педагогічних працівників:

Вік

Кількість

До 3-х років

4

3-10 років

3

10-20 років

6

більше 20 років

15

-         Інформація про педагогів за віком:

До 30 років

5

31-40 років

3

41-50 років

11

51-54 років

0

55-60 років

6

Понад 60

2

-         Інформація про молодих спеціалістів:

Всього

З них молодих спеціалістів

28

5

-         Інформація про педагогів пенсійного віку

Всього педагогів

28

З них пенсіонерів

2

-         Кваліфікаційний рівень педагогів:

Всього

Спеціаліст

ІІ категорія

І категорія

Вища категорія

Старший вчитель

Учитель-методист

28

6

0

7

15

6

7


У 2020/2021 навчальному році у Голопристанській ЗОШ №4 середня наповнюваність класів становить 23 чол., що складає 77 % ( з розрахунку 30 чол. у класі)

З них:

177 учня навчаються у школі І ступеня;

163 – у школі ІІ ступеня;

36 – у школі ІІІ ступеня.

У школі навчаються 9 учнів з особливими освітніми потребами. Із них 7 учнів навчаються за індивідуальними програмами в інклюзивних класах, 2 учнів – на індивідуальній формі навчання.

У 2019/2020 навчальному році всі учні старшої школи охоплені профільним навчання. Навчальний час, передбачений на варіативну складову здобувачів освіти  10-го класу використаний на:

-         підсилення предмету інваріантної складової – англійської мови, математики;

-         курс за вибором «Літературна студія»;

-         факультативи: «Стилістика сучасної української мови», «Методи розв’язування задач з математики», «Історія України першої половини ХХ ст. в особах», «Фізіологія людини», «Фінансова грамотність».

Навчальний час, передбачений на варіативну складову здобувачів освіти  11-го класу, використаний на:

-         підсилення предметів інваріантної складової – англійської мови;

-         вивчення профільних предметів – «Біологія і екологія» (І динамічна група), «Українська мова», «Українська література» (ІІ динамічна група). Заняття в профільних групах ведуть тільки фахівці не нижче І категорії.

У 8-9-х класах впроваджується до профільна підготовка. З цією метою налагоджена робота курсів за вибором та факультативів.

Години варіативної складової розподіляються на:

-         упровадження курсів за вибором: «Орфографічний практикум з української мови» (6-А, 6-Б класи), «Практикум з правопису української мови» (9-й клас), «Логічними стежинами математики» (9-й клас);

-         факультативів: з англійської мови «Навчання ситуативного спілкування» (6-А, 6-Б, 7-й класи), «Пізнаємо Україну» (8-й, 9-й класи), з математики «Логічними стежинами математики» (5-й, 6-А, 6-Б, 7-й,   8-й класи), «Орфографічний практикум з української мови» (5-й клас), «Практикум з правопису української мови» (8-й клас), «Географія рідного краю» (5-й, 6-А, 6-Б класи), «Економіка рідного краю» (8-й, 9-й класи), «Сторінками дитячої літератури»» (5-й, 7-й класи).

Програма для учнів 1-3-х класів розроблена за Типовою освітньою програмою під керівництвом Савченко О. Я. для 1-2 класів. Учні 4-х класів продовжують навчатися за Навчальною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів (оновленою).

У закладі освіти функціонує  2 групи продовженого дня. Для відпочинку учнів облаштовано кімнату відпочинку.

Для учнів з особливими освітніми потребами облаштовано ресурсну кімнату.

У період загальнонаціонального карантину навчання учнів організовано за технологіями дистанційного навчання відповідно до  діючого в закладі розкладу занять. Організація дистанційного навчання включає в себе налагодження каналів комунікації між всіма учасниками освітнього процесу, адаптацію розкладу та графіка навчання, зміну формату подачі матеріалу, зворотній зв’язок і контроль за виконанням завдань.

Уроки проводяться дистанційно з використанням веб-сервірів Google Claassroom та Zoom, веб-додатку Viber, На урок, Skype, IMessage, електронна пошта тощо. Крім того, учні дивляться онлайн-уроки «Всеукраїнської школи онлайн». 

 


ДОКУМЕНТАЦІЯ

  1. Рішення педагогічної ради
  2. Рішення загальних зборів колективу
  3. Накази керівника закладу освіти

 

Прохання пройти опитування "Оцінка діяльності керівника Голопристанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4" 

https://forms.gle/7h1qQ3H6LXwVkhNWA

Будемо щиро вдячні!

 Ми на Фейсбуці

Офіційний сайт Державної служби якості освіти

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.