Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Робота розпочалася!

26.09.2017

 Із початку минулого тижня Голопристанська загальноосвітня школа №1 перетворилася на будівельний майданчик – нарешті стартувала практична частина реалізації проекту «Впровадження економічно доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань». Невтомні робітники із підрядної компанії "Адамсон" (Івано-Франківськ) з ранку до вечора займаються підготовкою закладу до утеплення: оббивають стару штукатурку на зовнішній поверхні стін, знімають керамзит із горища, підривають бетонні плити по периметру школи та викопують ями для утеплення підземної частини цоколя. Також проходить поступова заміна вікон та дверей школи  на сучасні з більшим опором теплопередачі.

       

         

  Можливо, дехто скаже, що для проведення цих робіт було обрано не саму зручну пору року. Так, звісно, було б набагато краще розпочати ремонти влітку, коли і погода сприяє, і діти на канікулах. Та, на жаль, дуже багато часу зайняло обговорення та отримання відповідної документації, тож дозвіл на виконання будівельних робіт міська рада отримала лише 18 серпня 2017 року. Незважаючи на це, навчальний процес вирішено не зупиняти, а ремонтні роботи проводити до моменту погіршення погодних умов.

Нагадаємо, проект між Європейським Союзом та Херсонською «Регіональною радою підприємців» був підписаний ще у грудні 2014 року, що стало одним із ключових етапів реалізації «Плану дій зі сталого енергетичного розвитку міста Гола Пристань до 2020 року». Грант на реалізацію проекту отримано в рамках конкурсу проектних заявок від Європейської комісії. Його загальний бюджет склав понад 880 тисяч євро, з яких 700 тисяч – грант ЄС та понад 180 тисяч – співфінансування Голопристанської міської ради.

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.