Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Голопристанський міський центр фізичного здоров’я населення ″Спорт для всіх″

 

м.Гола Пристань, пров.Портовий, 64, тел. (05539) 7-71-53

Наш сайт – gopri-sport.ucoz.ua


Графік роботи тренажерного залу – з 14:00 до 20:00, сб-нд – вихідні

Запрошуються відвідувачі різних вікових категорій (від 14 років).

Звертатися:  т. 0661151303 – директор Центру – БУРКОВСЬКИЙ Олександр Григорович.


 ФК ″Гопри″ проводить набір у секцію футболу! Запрошуються діти 2007-2008 та 2009-2010 р.н.

Звертатися: т. 0661151303 – тренер – БУРКОВСЬКИЙ Олександр Григорович, ПАНІН Костянтин Юрійович.


 

Федерація баскетболу ″Чемпіон″ проводить набір у секцію баскетболу! Запрошуються дівчата 2003-2004 р.н., 2005-2006 р.н., 2007-2008 р.н. та юнаки 2005-2006 р.н. та молодше.

Звертатися: т. 0668268758 – тренер – НАСТАСІЄНКО Андрій Миколайович,

т. 0993904282 – ГАВРИК Сергій Вікторович. 


Секція боксу проводить набір у секцію боксу! Запрошуються діти 2007-2008, 2009-2010 р.н.

Звертатися: т.0958011586 – тренер – ЧЕРНИШОВ Роман Анатолійович.


Секція шахів та шашок проводить набір у секцію шахів та шашок! Запрошуються діти 2004-2008 р.н.

Звертатися: т. 0506876613 – тренер – АНДРУНЕВИЧ Юрій Степанович.


Секція веслування на байдарках та каное проводить набір у секцію веслування на байдарках та каное! Запрошуються діти 2007/2009 р.н.

Звертатися:  т. 0660505535 – тренер – ТЕЛЕНИК Анатолій Миколайович.


Секція з волейболу проводить набір! Запрошуються діти 2004-2005, 2006-2007 р.н. 

 

Звертатися: т. 0502777044 –  тренер – МАРАБЯН Араік Хачатурович.


МИ ЧЕКАЄМО ВАС, МАЙБУТНІ ЧЕМПІОНИ!

 

 

 


Бути здоровим - це природне прагнення людини

 

      У сучасному суспільстві життя й здоров’я людини визначаються як найвищі людські цінності. Здоров'я означає не просто відсутність хвороб, а й фізичне, психічне, соціальне благополуччя. Не всі стають великими спортсменами, але любов до спорту, до самостійних щоденних занять фізичними вправами допомагає кожній людині впевнено крокувати по життю, особливо, коли це стосується дітей, молоді – нашого майбутнього.
       Міська влада докладає чимало зусиль для того, щоб позбавити підростаюче покоління всіх соціальних недугів, забезпечити право громадян на заняття фізичною культурою і спортом, для чого створює необхідні умови для занять за місцем проживання та в місцях масового відпочинку.
На сьогодні у місті працюють: боксерський спортивний клуб «Джеб», секція веслування на байдарках та каное, спортивний клуб парашутного багатоборства «Гопри-ПарАвіс», шаховий клуб «Адель», футбольний та волейбольний клуби «Гопри», відділення обласного центру «Інваспорт», секції східних єдиноборств, гирьового спорту, стадіон «Дніпровець», два спортивних майданчика зі штучним покриттям. Серед спортсменів-голопристанців є переможці районних, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних змагань, кандидати та майстри різних видів спорту.
Історія сучасного боксу в Голій Пристані розпочинається з 1990 року. На сьогодні в місті працює боксерський спортивний клуб «Джеб», який відвідує 35 спортсменів. Тренери клубу Харламов М.М. (на рахунку якого 86 боїв, і 79, з них – переможні) та кандидат в майстри спорту Васютін О.Ю., виховали учасників і переможців Всеукраїнських, обласних змагань, спартакіад, 2 кандидати у майстри спорту, І юніорський розряд має 5 чол, ІІ – 7 чол,. ІІІ – 2 чол. Гордістю міста є боксер Якубовський В. – учень Голопристанської гімназії, вихованець тренера Харламова М.М., який входить до складу збірної України і є володарем 2 кубків, 20 медалей, 23 дипломів.
      Футбольний клуб «Гопри», що працює при міському стадіоні «Дніпровець», тренує дитячі та дорослі групи. Міські команди є срібними та бронзовими призерами змагань на першість району та області. Троє вихованців клубу з успіхом навчаються у вищому училищі олімпійського резерву ім. С.Бубки в Донецьку (ФК «Шахтар»). У 2009 році на честь святкування 300-річного ювілею відбувся товариський турнір із зарубіжними командами міст-побратимів
       З 2009 року у місті створено Голопристанську районну федерацію авіаційних видів спорту та спортивний клуб парашутного багатоборства «Гопри-ПарАвіс», де займається 50 курсантів. Стрибки парашутистів прикрашають свята та щорічні фестивалі м. Голої Пристані. А це - Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості «Купальські зорі», що проходить на початку липня та «Український кавун – солодке диво», проведення якого припадає на середину серпня, День міста та День Перемоги. У секції парашутного спорту займаються учні міських шкіл. Виборють призові місця у змаганнях різних рівнів з парашутного багатоборства. Збірна команда м. Голої Пристані є чемпіоном України й Херсонської області з парашутного багатоборства у віковій категорії 14-18 років. На сьогодні основним завданням федерації є створення власної льотної бази та підготовка спортсменів категорії класу «С» для участі у Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях.
       У нашому місті з 2006 року працює Голопристанське відділення Херсонського обласного центру «Інваспорт»( у Голопристанському районні – 121 дитина-інвалід, з них мешканців м. Голої Пристані – 30). Тут працюють 5 тренерів-викладачів, що ведуть заняття у 5 спортивних секціях з чотирьох видів спорту: плавання, настільний теніс, шахи, легка атлетика, крос. За період існування відділення було проведено ряд фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, що супроводжувалися значними досягненнями спортсменів-інвалідів. Серед них призери Всеукраїнських, обласних, районних змагань. Спортивні змагання та досягнення інвалідів є складовою частиною спортивного життя м. Голої Пристані. Міська влада постійно підтримує спортсменів-інвалідів цінними подарунками, грошовими винагородами, подяками та дипломами міського голови.
З 2007 року мешканці міста мають змогу займатися «тихим» спортом – шахами у новоствореному шахово-шашковому клубі «Адель». Тут займаються 56 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, 9 із яких мають розряди.
На території м. Голої Пристані розміщена дитячо-юнацька спортивна школа, де працюють 16 тренерів-викладачів, що ведуть заняття у 38 спортивних секціях з 7 видів спорту. Тут здобувають спортивні навички 570 дітей та підлітків не лише міста, а й району. Значна увага приділяється розвитку водних видів спорту. Секцію з веслування відвідують 51 учень. З них - 10 чемпіони області. Вітрильна регата на ряду з боксом, футболом, парашутним спортом та ін. є не від’ємною частиною всіх змагань та прикрасою міських свят та фестивалів, що відбуваються на набережній міста.

 


Масове захоплення заняттями спорту та активний розвиток у місті різних видів спорту стали одним із вагомих факторів при прийнятті рішення про реконструкцію міської водно-спортивної бази під міський водноспортивний комплекс (Палац спорту), що розпочалася 24 квітня 2009 року. Урочисте відкриття нового Палацу спорту відбулося 19 жовтня  2010 року за участі Міністра у справах сімї, молоді та спорту Р.С. Сафіуліна.
Будівлі та споруди міської водно-спортивної бази є комунальною власністю територіальної громади, про що видано свідоцтво на право власності Голопристанській міській раді та входить до переліку об’єктів комунальної власності міста, що не підлягають приватизації.
Місцезнаходження будівлі є доступним для всіх бажаючих, знаходиться на набережній у центрі міста на березі р. Конки. Біля Палацу облаштовано зупинку міського транспорту, стоянку для автомобілів, неподалік міжміська автостанція, що сприятиме легкому доступу не лише місцевих жителів, а й мешканців району. Територія благоустроєна, озеленена та добре освітлена.

   Основні показники будівлі:
Загальна площа – 1226,75 кв.м,
Корисна площа – 1220,23 кв.м,
Площа забудови – 1043,48 кв.м,
Будівельний об’єм – 10434,8 кв.м.

Це двоповерхова будівля з приміщеннями  на першому поверсі: тамбур входу, пост охорони, гардеробна, хол, спортивний зал – 654,91 м2, тренажерний зал – 82,52 м2, тренерська, приміщення для зберігання інвентарю, тренерська, жіночий санвузол, та роздягальня, душова, медичний пункт та ін. На другому поверсі: хол, глядацька зона, тренажерний зал – 169,0 м2, кабінет адміністрації, роздягалка чоловіча, тамбур, душова, санвузол та ін.
Відповідно до послуг, які будуть надаватися, Палац спорту оснащується сучасним технологічним устаткуванням, що дозволить проводити як спортивні змагання з волейболу, мині-футболу, так і займатися оздоровчим спортом в тренажерному залі та займатися фітнесом на площадці для ритмічної гімнастики. Для влаштування боксерського залу передбачено місце на другому поверсі у тренажерному залі (169,0 м2).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.