Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Чергова провокація ФСБ в Україні

15.06.2017

       На наших очах відбувається чергова спецоперація ФСБ РФ, у якій, на жаль, радо беруть участь з кожною годиною більше наших людей.

Механізм провокації простий як двері:

1) дві маловідомі організації, напряму фінансовані з РФ, з кумедними назвами "Антифашистська правозахисна ліга" та "Єврейська правозахисна група", подають позов до Окружного суду з вимогою заборонити перейменування проспекту Ватутіна на проспект Шухевича;

2) купа наших дурників - патрійотів не дають собі праці бодай трохи подумати, буквально сприймають назви цих російських контор, і починають розганяти хвилю щодо "жи*ів, які проти нашого героя" тощо;

3) наперед підготовані до цього російські проплачені журналісти та блогери підхоплюють ці тексти наших дурників, і масово розганяють в інформпросторі, демонструючи "антисемітизм" та "фашизм" українців, та лякаючи українських євреїв погромами.

До відома патріотів: вказані контори - платні структури ФСБ РФ, які жодним чином не репрезентують думку єврейської громади в Україні; по-перше, українських євреїв багато, і серед них наявний весь спектр поглядів, від конченої вати до полум'яних українських патріотів; по-друге, кого цікавить думка дійсно авторитетних євреїв, читайте наприклад коментарі Йосипа Зісельса (ВААД-Україна, дійсно представницьке об'єднання єврейських організацій та громад).

До відома земляків - євреїв: жодна впливова українська політична сила не виступає з антисемітських позицій, і не варто позиції окремих маргіналів сприймати як щось серйозне; частина взагалі тупо повелась на провокацію, і скоро дасть собі працю трохи подумати головою, і засоромиться того, що в гарячці наговорили; а незначний відсоток вкінець упоротих є всюди у світі, що ж поробиш...

А головне - перш ніж розганяти будь-яку хвилю, чи то антисемітську, чи то навпаки про "укронацизм" - даємо собі працю трохи подумати головою та перевірити факти! Провокації ФСБ дуже тупі і примітивні, їхні "вуха" стирчать за кілометр, і вдаються вони лише тоді, коли на них так так само тупо і бездумно ведуться. А серед агентів ФСБ вистачає і євреїв, і хохлів, і кого завгодно - і всі вони не представляють нікого, крім себе та ФСБ.

Пильнуймо, заспокоюємо гарячі голови, і не ведемось!

obozrevatel.com

 

 

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.