Громадянське суспільство  

21 листопада  2017 року, вівторок

День Гідності та Свободи! 

Моя ти рiдна Україно, на прапорi твоїм блакить,

Багата й сильная країна, де жито в колосi шумить! 

Такими патріотичними словами ведучої міського Палацу культури "Сузіря" Юлії Решетіло розпочався у м.Гола Пристань мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. В урочистому заході взяли участь керівництво і структурні підрозділи міста, районної ради та районної державної адміністрації, старші класи навчальних закладів міста, громадські організації та небайдужі мешканці міста.

        

Зі словами вітання виступили: перший заступник Голопристанського міського голови Гей В.М., керівник апарату Голопристанської райононної державної адміністрації Реутенко В.М., заступник голови районної ради Басараб І.К., голова громадського об’єднання учасників бойових дій у зоні АТО «Єдність» міста Гола Пристань та Голопристанського району Купчик В.І., представник громадської організації «Союз Чорнобиль України» Мороз Л.В. Зі сльозами на очах молоде покоління вшанувало Героїв Небесної Сотні, запаливши вогонь пам’яті біля пам’ятного знаку.

Благочинний Голопристанського округу протоієрей Володимир із церковним хором провели поминальну панахиду за загиблими. І в глибокій скорботі всі миряни Голої Пристані поклали квіти до пам’ятних знаків "Героям Небесної Сотні" та "Борцям за волю та Незалежність України".

 Фотозвіт21 листопада  2017 року, вівторок

Гола Пристань кузня талантів 

Вкотре за фінансового сприяння Голопристанської міської ради та відділу культури, туризму та ЗМІ ВК 18-19 листопада цього року обдаровану молодь м.Гола Пристань було направлено до м.Києва на Міжнародний фестиваль-конкурс "Україна Єднає світ".

Ми пишаємось нашими талантами, які гідно представляють культурно-мистецьке життя нашого міста і виборюють першість у різних номінаціях.

Тож, наші перемоги:

ІІІ місце  – хореографічний ансамбль "Фортуна" Голопристанської дитячої школи мистецтв Голопристанської міської ради (кер. Т.Тєлєнкова);

ІІ місце – дует домристів у складі Прокопової Маргарити та Пограничної Дарини Голопристанської дитячої школи мистецтв Голопристанської міської ради (кер.Т.Лішук);

ІІ місце – Софія Магарь - вихованка Голопристанської дитячої школи мистецтв, Голопристанської міської ради;

І місце – Богдан Палій - колишній вихованець Голопристанської дитячої школи мистецтв, нині студент Херсонського музичного училища.

Відділ культури, туризму та ЗМІ ВК Голопристанської міської ради вітає всіх учасників з творчими перемогами, бажає подальших творчих звершень і обіцяє й надалі підтримувати обдаровану молодь міста, адже вони – наше майбутнє!!!

 Альона ЛИТВИНЕНКО, начальник відділу культури, ЗМІ ВК

     

 21 листопада  2017 року, вівторок

Шановні земляки!

Щиро вітаю вас зі святом – Днем Гідності та Свободи!  

Цього дня ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх воїнів, які воюють  на  Сході  України,  тих,  хто  власним  життям,  своєю  жертовністю демонструє  щире  прагнення  українців  жити  у  вільній  і  суверенній державі.  Всі  вони  залишаються  у  пам’яті  народу  назавжди,  стають гордістю і прикладом для майбутніх поколінь.

Це свято – незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Ми маємо бути свідомі  того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Шановні голопристанці! Вітаю вас зі святом і зичу віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного краю.  Здоров’я вам, миру і благополуччя.

Слава Україні! Слава її Героям! 

З повагою Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ 

 


20 листопада  2017 року, понеділок

ГОЛОПРИСТАНСЬКИЙ МІСЦЕВИЙ ЦЕНТР З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ:

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

1)      Зареєструватися на веб-сторінці http://contest.legalaid.gov.ua з 18 листопада до 17 грудня 2017 року включно, де заповнити онлайн анкету та біографічну довідку; зазначити адресу електронної пошти для отримання інформації у зв’язку з конкурсом та регіон, у якому адвокат проходитиме індивідуальну співбесіду з конкурсною комісією; завантажити посвідчені (підписані) адвокатом скановані копії заяви, усіх заповнених сторінок паспорта (чи іншого документа, що посвідчує особу), свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю та мотиваційного листа (у довільній формі обсягом до 500 слів).

УВАГА! За фактом реєстрації адвокат отримає повідомлення Координаційного центру з надання правової допомоги про прийняття заявки на опрацювання. Після перевірки наявності надісланих копій документів, адвоката буде поінформовано про їх відповідність чи невідповідність встановленим вимогам за вказаною адвокатом адресою електронної пошти. У разі отримання повідомлення про невідповідність документів встановленим вимогам реєстрацію можна пройти повторно (до завершення строку реєстрації).

2)      Впродовж 19 – 25 грудня 2017 року включно пройти дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги», ознайомившись з його матеріалами та склавши перевірочні тестові завдання, що оцінюються автоматично (адреса веб-сторінки дистанційного курсу, логін та пароль будуть зазначені в електронному повідомленні Координаційного центру з надання правової допомоги).

3)      Впродовж 9 – 12 січня 2018 року (конкретні дата, час і місце проведення будуть повідомлені кожному адвокатові додатково) пройти індивідуальні співбесіди з конкурсною комісією, під час якої адвокати оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги. 

УВАГА! Під час проходження співбесіди із конкурсними комісіями адвокати повинні предявити оригінали паспорта та свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю. 

 

Крім того, з 27 по 29 грудня 2017 року включно конкурсні комісії розглядатимуть подані адвокатами документи, оцінюючи адвокатів за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосованих до адвоката дисциплінарних стягнень та враховуючи результат проходження адвокатом дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги». Цей етап відбувається без персональної участі адвокатів.

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.

Контакти для зворотного зв’язку з адвокатами:

Поплавська Галина Євгенівна, заступниця начальника відділу взаємодії з адвокатами та органами адвокатського самоврядування управління забезпечення якості правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги, (044)  364 17 59 (понеділок – четвер: з 09:00 до 18:00, п’ятниця: з 09:00 до 16:45, обідня перерва із 13:00 до 13:45), halyna.poplavska@legalaid.gov.ua.
 

 


17 листопада  2017 року, п’ятниця

 

Шановні містяни! 

19 грудня 2017 року о 09.00 годині в залі засідань міськвиконкому відбудуться громадські слухання з приводу обговорення проекту рішення виконавчого комітету Голопристанської міської ради «Про встановлення тарифу на послуги з теплопостачання для установ, організацій, суб’єктів підприємництва – юридичних та фізичних осіб».

До обговорення  проекту рішення запрошуються усі бажаючі.

 

 

 


15 листопада  2017 року, середа

Передвиборча програма: втілення у життя  

Швидко летить час… Два роки тому, 25 жовтня 2015 року міським головою Голої Пристані був обраний Олександр Володимирович Бабич. 10 листопада цього року, традиційно, як і кожні три місяці, очільник звітував про свою роботу та роботу своєї команди  у  міському  Палаці  культури «Сузір’я». Щоправда, дещо змінив формат виступу – цього разу мер вирішив провести своєрідне дослідження і прозвітувати шляхом аналізу своєї передвиборчої програми. Конкретно по пунктах він доповів про те, що вдалося зробити, а над чим ще потрібно працювати.

 Повернення довіри до місцевої влади 

Цей, начебто короткий, але змістовний пункт – найперший у передвиборчій програмі О.Бабича. Будучи депутатом минулих скликань, Олександр Володимирович часто помічав, що люди перестали довіряти владі, висловлюють незадоволення нею і обурюються, що їх не чують. Тож, пропонуючи свою кандидатуру на посаду міського голови, чітко визначив, що комунікація між міською радою та жителями є надзвичайно важливою, адже саме мешканці делегують меру свої повноваження і сподіваються на відповідні прогресивні дії. І лише завдяки співпраці міська рада може швидко реагувати на виклики сьогодення.

Максимально ефективно, відкрито і прозоро працюють всі відділи та служби, але, звісно, об’єктивно оцінити, чи повертається довіра до влади, можуть тільки голопристанці. А міська рада завжди готова врахувати у роботі всі побажання та зауваження. 

Бюджет розвитку повинен максимально ефективно і прозоро використовуватися

Ефективне цільове використання бюджетних коштів – завжди у пріоритеті. На сьогодні міськрада працює у системі "ProZorro", проходять також тендерні процедури. Але, як зазначає мер, якість цих систем недосконала, недостатньо ефективна і часто економія відбувається за рахунок якості. Дещо заважає і бюрократична складова, через яку затримуються безліч процесів та дій.

Що ж стосується бюджету – він є абсолютно відкритим. У будь-кого є можливість повністю відслідковувати всі бюджетні видатки міської ради.  Усі  конкурси  та  тендери  проводяться  відкрито,  здійснюється  постійний  нагляд за  якістю  виконання  робіт,  контроль  з  боку депутатів,  які  вивчають  кошти,  працюють  з ними та надають свої пропозиції. І, як зазначив Олександр Володимирович, при будь-якій перевірці  міська  рада  зможе  відповісти  за ефективне використання бюджетних коштів. 

Модернізація комунальних підприємств

- оновлення машинно-тракторного парку

- створення комунального транспортного підприємства

- створення  на базі комунальних підприємств ремонтно-будівельної бригади  

Минулий рік міська рада присвятила стабілізації роботи комунальних підприємств міста. Близько 3 млн. гривень було виділено на придбання різноманітної техніки для полегшення роботи комунальників. Це сприяло також створенню  на базі комунальних підприємств ремонтно-будівельної бригади, яка надає платні послуги, а також має можливість працювати за договорами підряду. Так, наприклад, проведені роботи по нанесенню дорожньої розмітки, укладання плитки на автобусних зупинках, ремонту відкосів у спеціалізованій школі та ЗОШ №4. Діяльність ремонтно-будівельної бригади дає змогу підприємству заробляти власні кошти.

Цього року комунальні підприємства спрацювали з непоганим прибутком. Так, КП «Міськтеплокомуненерго» станом на вересень отримало близько 910 тис.грн. Такий прогрес з’явився завдяки прийнятій інвестиційній програмі. Була проведена модернізація, закупка обладнання, а також переобладнання котельні №1, де подача пелетів до котла тепер повністю автоматизована. Така ж робота нині проходить у котельні №7 (район ЗОШ №1), де встановлюються два автоматизовані твердопаливні котли. На жаль, у важкому стані знаходяться газові котельні, яким вже більше 30 років і які працюють лише на 50%.

Для КП «Гопри-Водоканал» цього року також прийняли інвестиційну програму. Прибуток підприємства склав близько 78 тис. грн. Було проведено реконструкцію та  оновлення мереж водопостачання, замінено насоси, відремонтовано близько 100 метрів мереж в районі райагрострою, встановлена дренажна система біля ЗОШ №1. Крім того, виділені кошти на очистку каналізаційних станцій.

Частково  погашені  заборгованості  по  комунальним  підприємствам,  але  робота  над цим ще продовжується. Як зазначив міський голова, проблеми у цій сфері часто виникають  через  недосконалість  законодавства  і не  завжди  правильні  управлінські  рішення на  місцях.  Але  міська  рада  співпрацює і  комунікує  із  Асоціацією  міст  України, Кабінетом Міністрів, які, як мінімум, обіцяють розглянути проблемні питання.

Одним із підпунктів передвиборної програми, який стосувався розвитку комунального господарства, було створення транспортного підприємства, яке мало б займатися пасажирським перевезенням по місту. Аналізуючи цю ідею зараз, Олександр Володимирович дійшов висновку, що це питання поки що не на часі, тому що в місті і так багато проблем, над якими треба працювати першочергово. І, на жаль, сьогодні немає достатнього фінансового ресурсу для створення такого підприємства.

Разом із тим, по місту забезпечене пільгове перевезення. Договір на нього діє до березня 2018 року, і після закінчення терміну міська рада буде враховувати всі пропозиції від мешканців, які вже надходять. Одна із них – продовження руху автобусів до 19 години, що особливо актуально у зимовий час.  

Інвентаризація комунального майна земельних ділянок  з подальшим наданням їх в оренду через проведення відкритих аукціонів та конкурсів

Цей пункт програми потребує на виконання багато часу, але є вкрай важливим, адже земля – це основний ресурс для отримання коштів на розвиток міста.

Цього року було проведено інвентаризацію земельних ділянок, за результатами якої визначено три земельні ділянки для продажу права оренди на земельних торгах. Відповідно була проведена оцінка і розпочата процедура аукціону. За її результатами набуто право оренди на дві земельні ділянки. Річна орендна плата однієї земельної ділянки розміром 0.25 га відповідно до її оцінки та орендної ставки становила 1700 грн, а продано її за річну орендну плату в 35000 грн. На іншу земельну ділянку розміром 3.8 га з річною орендною платою 46000 грн. продано право оренди за 47000 грн.

На одне приміщення комунальної власності надійшли пропозиції щодо передачі в оренду. Здійснені всі підготовчі заходи, визначена ринкова вартість приміщення. Передача в оренду цього майна дасть можливість залучити додаткові кошти до міського бюджету та ефективно використовувати це майно. Ще одне приміщення вивільнене на виконання рішення суду, але зараз попиту на нього немає. Сформований новий перелік земельних ділянок для продажу прав оренди, тож робота у цьому напрямку продовжується.

Варто зазначити, що аукціони та конкурси із земельних питань проходять відкрито, відсутня корупційна складова і всі знаходяться у рівних умовах без будь-яких привілеїв.  

Затвердження міської програми по стимулюванню енергозберігаючих технологій у садочках та школах

Як завжди наголошує міський голова, майбутнє країни та зокрема Голої Пристані – за енергоефективними заходами. Тож міська рада активно займається впровадженням енергозберігаючих технологій. У першу чергу – в закладах, де навчається та виховується наше майбутнє покоління. Тож роботи по утепленню проведені у садочку №3, а нині проходить термомодернізація ЗОШ №1 та котельні №7.

Цього року повинні завершитися також роботи по термосанації ЗОШ №4. Як відомо, тут відбулась заміна вікон та облаштування туалетної кімнати. Планується ремонт даху, а також будівництво переходу до їдальні, де зараз проходить утеплення. Прискіплива увага  до цієї школи пов’язана із проектом, відповідно до якого заплановано на базі ЗОШ №4 створити школу раннього розвитку дитини (1-4 класи) з поглибленим вивченням англійської мови.  

Стимулювання до створення ОСББ

У 2015 році у Голій Пристані існувало 12 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. На сьогоднішній день створено 19 ОСББ, а також 18 будинків передано співвласникам у самоуправління. Робота ведеться, люди розуміють, що, якщо вони живуть у багатоквартирному будинку, то це їхня спільна власність за утриманням власного будинку. Відповідно спільну відповідальність і свої проблеми не можна перекладати на місцевий бюджет.

Міська рада розуміє проблематику, яка виникає, і намагається не стояти осторонь. Так, за кошти міської ради виконані і поступово передаються технічні паспорти на 54 багатоквартирних будинки. Створена Програма фінансової підтримки ОСББ для проведення капітального ремонту житлового фонду м. Гола Пристань на 2017-2019 роки. Планується прийняти так званий револьверний фонд, із якого ОСББ матимуть можливість взяти кошти в борг, після чого повернути їх без процентів і компенсацій, що також є стимулом для створення ОСББ.

 Підтримка молоді у позашкільний час

Значну увагу міська рада приділяє фізичному розвитку молоді. Для порівняння, на підтримку спорту у 2015 році було закладено 70 тис. грн., у 2016-му – 86 тис.грн., а в 2017-му  –  240 тис.грн. Також у 2016-2017 рр. збільшилася кількість поїздок за рахунок коштів міського бюджету. Як результат – високі результати на спортивних змаганнях різних рівнів та безліч призових місць у всіх видах спорту.

Не економить міська рада і на культурному та мистецькому розвитку дітей. Це підтверджують чудові концерти та заходи, які відбуваються в місті. Ефективно і стабільно працює школа мистецтв, учні якої старанно навчаються і показують чудові результати на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях.

Молодь Голої Пристані також має можливість показати свої таланти на фестивалях, що проходять у місті, адже до програми кожного свята окремим пунктом включений блок виступів місцевих виконавців. 

 Проектування, реконструкція і будівництво додаткових груп у дитсадках

Як  зазначив  міський  голова,  проведені  відповідні дослідження і сьогодні є можливість за гострої необхідності створити  додаткову  групу  на  базі  ДНЗ  №2.  Тут,  до  речі, знаходиться  на  стадії  завершення  проектна  експертиза на заміну вікон. І вже в цьому році буде проведено заміну дерев’яних вікон на пластикові.  

Освітлення вулиць

За останні два роки у місті була освітлена 31 вулиця, а також території всіх шкіл та дитсадків. Прокладено близько 20 км. кабеля і встановлено 620 сучасних світлодіодних прожекторів. Встановлювати лише світлодіодне обладнання – принципова позиція міської ради, адже воно найбільш ефективне і економне.

Робота продовжується і приємно зазначити, що у цій справі допомагають самі голопристанці. Пропозицію міської ради зібрати невелику частину коштів (декілька тисяч гривень) підтримують ініціативні групи і ті вулиці, які беруть активну участь у даній ініціативі, освітлюються позачергово. Така співпраця виховує свідомість людей, вони цінують те, що зробили і несуть відповідальність за збереження майна.  

Облаштування вулиць камерами відеоспостереження

Минулого  року  відеоспостереження    було  встановлене на Алеї Слави, а також на набережній. Але це питання  поки  що  залишається  проблемним.  Сьогодні  міська рада  працює  над  тим,  щоб  взяти  участь  у  програмі «Розумне  місто»  для  встановлення  камер  на  в’їздах  у місто,  а  також  у  місцях  великого  скупчення  людей.  Це будуть  високоефективні  камери,  які  дають  можливість ідентифікувати обличчя та номерні знаки.

А відеоспостереження у місті дійсно необхідне, бо, на жаль, у декого відсутня совість і моральні принципи. Як доказ того – остання подія, коли невідомі вкрали близько 70 штук тротуарної плитки на набережній біля церкви. На камерах спостереження видно, що ці люди підпливають на човні і грузять плитку, але поки що ідентифікувати їх не вдалося. Робота проводиться, у поліцію написані відповідні заяви і ці люди обов’язково будуть знайдені та понесуть покарання.  

Облаштування вулиць пристроями для обмеження швидкості руху автомобілів

Минулого року на дорогах біля дошкільних навчальних закладах та шкіл міста були встановлені лежачі поліцейські. Такі ж пристрої для обмеження швидкості руху автомобілів планується установити біля ЗОШ №4, а також у районі вулиць Радісної і Каштанової, де спостерігається підвищена аварійність.  

Чисте місто. Наведення і підтримка чистоти

Цей пункт програми також надзвичайно важливий, адже всім приємно, коли у місті чистота і порядок. Регулярно влаштовуючи суботники та чисті четверги, працівники міської ради показують приклад іншим установам та організаціям.

Багато проблем зі сміттям у багатоповерхівках. Щоб сприяти наведенню порядку, за кошти міської ради облаштовано майданчики для збору сміття, закуплено нові контейнери, а також налагоджено роздільний збір сміття. Продовжується робота по встановленню нових майданчиків для збору сміття у багатоквартирних мікрорайонах, а це на вул. К.Маркса, Енгельса, Чорноморська, Пушкіна тощо.

Поки що залишається проблема зі сміттєзвалищем, яка є загальнодержавною і повинна вирішуватися системно на рівні держави. Існує також питання налагодження роздільного збору сміття у приватному секторі, адже без сміттєпереробного заводу люди не бачать зиску у цьому напрямку. Тому в цьому році будуть  встановлені для роздільного сміття контейнери в приватному секторі, які вже придбано.

На жаль, менталітет наших людей дозволяє їм виносити сміття зі своїх домівок і засмічувати ним вулиці. Так, наприклад, голопристанці виносять прямо на узбіччя дороги бадилля викорчуваних у подвір’ї рослин, або викидають в урни біля зупинок величезні пакети з мотлохом, намагаючись зекономити на вивозі сміття. Міський голова попередив, що буде жорстко реагувати на людей, які не підписали договір про вивіз сміття, особливо у приватному секторі.  

Забезпечення громадського контролю за роботою міської влади. Звіт чиновників перед громадою

Останній пункт передвиборчої програми Олександра Бабича тісно пов’язаний із першим. На його виконання у місті регулярно проходять особисті прийоми громадян посадовцями, звіти, збори, різноманітні зустрічі. Крім того, вся інформація, яка може бути цікавою голопристанцям, висвітлюється на сайті міської ради та в газеті «Рідна Пристань».

 

Підсумовуючи все сказане, міський голова зазначив, що передвиборча програма виконана приблизно на 80%. Однак, слід пам’ятати, що минуло лише два роки і робота продовжується. У пріоритеті міської влади – працювати над тими речами, які якісно впливають на життя голопристанців: покращувати інфраструктуру, оновлювати комунальні підприємства, підтримувати учбові заклади, а також створювати привабливий інвестиційний клімат для підприємців. У цьому напрямку міська рада взяла достатньо високий темп – лише цього року на території міста розпочали свою діяльність три нові підприємства, які сплачують податки у Голій Пристані: ТОВ СП «Нібулон» – 862 тис.грн., ТОВ НВП «5 елемент» – 80 тис. грн., ТОВ «Швейна фабрика «ВіД» – 5 тис. грн. (за перший місяць). Крім того, ці компанії створюють нові робочі місця і беруть участь у соціальних проектах на підтримку міста.

Міський голова відповів на запитання, які виникли у присутніх, а на завершення виступу висловив велику вдячність депутатському корпусу, працівникам міської ради та виконавчого комітету, головам квартальних комітетів, а також всім голопристанцям, які  допомагають місцевій раді рухатися у правильному напрямку.  

 Наталья ЯРОВА. Фото автора.13 листопада  2017 року, понеділок

Інформує прокуратура

17 листопада з 11 години у приміщенні Олександрівської сільської ради (Херсонська область, Голопристанський район, с. Краснознам’янка, вул. Миру, буд. 18) буде здійснювати прийом громадян заступник керівника Новокаховської місцевої прокуратури Херсонської області Шишенко Дмитро Олексійович.

Звертаємо увагу, що особистий прийом здійснюватиметься лише за попереднім записом:

- у телефонному режимі - (05539) 2-62-53, (095) 871-21-67 – Олександрівська сільрада;

- особисто:

а.) запис в кабінеті № 11 «Приймальня» Новокаховської місцевої прокуратури (м. Гола Пристань, вул. Кірова, 8);

б.) запис в адміністративній будівлі Олександрівської сільської ради.

Обов’язково при собі мати документи, що засвідчують особу, та звернення (скаргу, заяву) у письмовому вигляді.

 

 

 


Початок

Використання інформаційних та фотоматеріалів сайту тільки з дозволу адміністрації
 
 

 

Чи є реальна небезпека від незадекларованої праці?

19.08.2017
  Незадекларовану працю ще називають прихованою працею, неформальною зайнятістю, «тіньовою», нелегальною або «чорною» роботою, та найчастіше  - неофіційним працевлаштуванням. Повністю не задекларована праця – це зайнятість працівників на підприємствах без ...


ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

18.08.2017
              Виконавчий комітет Голопристанської міської ради Херсонської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.  Інформація ...


Оголошення про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить територіальній громаді міста Гола Пристань

18.08.2017
    Виконавчий комітет Голопристанської міської ради оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно, що належить територіальній громаді міста Гола Пристань. Балансоутримувач майна:  Виконавчий комітет Голопристанської міської ради. Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження: 1. ...


Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів після оголошення Заяви про наміри

17.08.2017
  ГОЛОПРИСТАНСЬКА МІСЬКА РАДА    ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ  РОЗПОРЯДЖЕННЯ   МІСЬКОГО ГОЛОВИ              17.08.2017                                 ...


ОСББ: рекордний липень 2017

16.08.2017
Влітку 2017 року ОСББ вразили своєю активністю та високим інтересом до енергоефективних заходів. Так, у липні 86 ОСББ та ЖБКзалучили «теплих кредитів» на суму29,1 млн гривень. Це в 4 рази перевищує показник аналогічного періоду минулого року, коли ОСББ використали на енергоощадністьлише ...


Кавунове диво!

16.08.2017
Рік пройшов, зустрілись знову, ми на святі кавуновім, Дуже раді Вас вітати й фестиваль розпочинати! Такими привітними словами зустрічали Кавун, Диня, Гарбуз та Помідорка з малятками - овочевими хлоп’ятками та дівчатками всіх, хто завітав на XIV Всеукраїнський фестиваль "Український ...


Гола Пристань пишається!

15.08.2017
  На фото зліва – збірна команда України на XIII Чемпіонаті світу з драгонботу серед юніорів та молоді. Мабуть, далеко не всім шанувальникам спорту взагалі відомо про існування цього виду спорту, який неодноразово прославляв та прославляє Україну на різних світових та європейських стартах. ...


ПІДСУМКИ ТА ПЛАНИ: звіт міського голови за півроку роботи

14.08.2017
Традиційна зустріч Голопристанського міського голови Олександра Бабича із територіальною громадою міста відбулась 10 серпня у кіноконцертній залі міського Палацу культури «Сузір’я». Продовжуючи започаткований звіт, очільник міста зосередив увагу присутніх на роботі структурних підрозділів ...


24 серпня у прокат вийде гостросюжетна історична драма режисера Зази Буадзе «Червоний»

09.08.2017
    В основі сюжету стрічки – однойменний роман Андрія Кокотюхи, відзначений Міжнародним конкурсом «Коронація слова» як кращий історичний роман 2012 року. В головних ролях - Микола Береза, Олег Шульга, Любов Тищенко, Олександр Мавріц. Події фільму мають реальну ...


УВАГА! Громадське обговорення містобудівної документації

09.08.2017
  Розпочинається громадське обговорення містобудівної документації  «Детальний план щодо впорядкування території садового товариства «Кварц» для відведення земельної ділянки площею 0,1200 га, для ведення індивідуального садівництва  за адресою: Голопристанська ...