Громадянське суспільство  
 

 18 серпня 2017 року, п’ятниця

 

 


 18 серпня 2017 року, п’ятниця

Оголошення про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна,

що належить територіальній громаді міста Гола Пристань 

Виконавчий комітет Голопристанської міської ради оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно, що належить територіальній громаді міста Гола Пристань.

Балансоутримувач майна:  Виконавчий комітет Голопристанської міської ради.

Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження:

1. Будівля котельні №5 по вул. Ігнатченко 1-в в м. Гола Пристань, загальною площею 98,0 кв.м, терміном до 5-ти років.

2. Приміщення магазину №26 по вул. Кленовій (Калініна), 26 в м. Гола Пристань, загальною площею 174,7 кв.м, терміном на до 5-ти років.

Заяви щодо оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Гола Пристань приймаються з 8-00 до 17-00 години (перерва з 12-00 до 13-00 години) за адресою:  вул. 1 Травня 14, м. Гола Пристань.

У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Гола Пристань оголошується конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна, що належить територіальній громаді міста Гала Пристань.

Додаткову інформацію щодо орендної плати та необхідних документів можна отримати за телефоном: 2-10-52.

 


 18 серпня 2017 року, п’ятниця

 ОГОЛОШЕННЯ 

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ 

            Виконавчий комітет Голопристанської міської ради Херсонської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки двох земельних ділянок. 

Інформація про об’єкт оцінки

1. Мета експертної грошової оцінки – визначення вартості земельної ділянки для продажу у власність.

            2. Назва об’єкту оцінки:

2.1. Земельна ділянка несільськогосподарського призначення (категорія земель – землі громадської забудови) площею 45 кв.м по вул. 1 Травня, 36-д в м. Гола Пристань, кадастровий номер 6522310100:01:001:0802, на якій розташований об’єкт нерухомого майна, що є власністю покупця,  нормативна грошова оцінка земельної ділянки – 31045,05 грн.

3. Конкурсна документація подається до виконавчого комітету міської ради за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) в запечатаному конверті з надписом «На конкурс» та описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

Конкурсна документація складається із:

3.1. Підтвердних документів.

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 3 Положення);

- копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок;

- копії документів (передбачених абзацом сьомим пункту 9 розділу І Положення) - кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з органами приватизації та іншими замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (до уваги беруться договори, укладені з органом приватизації, який проводить відповідний конкурсний відбір) (за наявності);

- письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (у разі необхідності);

3.2. Інформація про претендента складається відповідно до додатку 4 Положення;

- відомості про діяльність претендента (рік заснування; перелік робіт, що виконувались на ринку оцінки земель; наявність відокремлених структурних підрозділів (філій, дочірніх підприємств тощо); іншу інформацію щодо досвіду у сфері експертної грошової оцінки земельних ділянок претендента в Україні та інших країнах світу);

- інформацію про оцінювачів, які будуть підписувати звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки, та інших фахівців, що перебувають у трудових відносинах з суб’єктом оціночної діяльності та додатково будуть залучені до виконання робіт (кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів тощо).

3.3. Пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не був визначений в інформації про проведення конкурсу, запечатаних в окремому конверті.

3.4. Документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки) та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки) відповідно до додатку 2 Положення.

Замовник експертної грошової оцінки – Виконавчий комітет Голопристанської міської ради Херсонської області.

Кінцевий термін подання документів –  05 вересня 2017 року.

Дата, час і місце проведення конкурсу –  11 вересня 2017 року о 10-00 годині у приміщенні виконавчого комітету Голопристанської міської ради Херсонської області, за адресою: 75600, Херсонська область, м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 14.

Відомості про місцезнаходження конкурсної комісії – 75600, Херсонська область, м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 14, контактні телефони: (05539) 2-10-52, телефакс (05539) 2-12-77.

            Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності затверджене рішенням сьомої сесії ради 7-го скликання від 29.03.2016 № 135 оприлюднене на офіційному сайті Голопристанської міської ради golapristan-mrada.gov.ua.

  16 серпня 2017 року, середа 

Кавунове диво! 

Рік пройшов, зустрілись знову, ми на святі кавуновім,

Дуже раді Вас вітати й фестиваль розпочинати!

Такими привітними словами зустрічали Кавун, Диня, Гарбуз та Помідорка з малятками - овочевими хлоп’ятками та дівчатками всіх, хто завітав на XIV Всеукраїнський фестиваль "Український кавун - солодке диво". Вся «городина» вітала учасників зі святом!

Із безмежною вдячністю за участь та привітним словом до присутніх звернувся господар – міський голова Олександр Бабич. Також вітальні слова пролунали від голови районної ради Віталія Соловйова, першого заступника голови РДА Віктора Богачука, начальника відділу економічного аналізу, розвитку соціальної сфери, прогнозування агропромислового розвитку та інвестиційної діяльності Департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА Дмитра Атласман-Степанова, директора Південної дослідницької сільськогосподарської станції  Інституту водних проблем і меліорації НААН України Володимира Лимара, Скадовського міського голови Олександра Яковлєва,  Карлівського міського голови (Полтавська обл.) Олександра Наконечного, керуючого справами виконавчого комітету Новокаховської міської ради Василя Акуленка та директора ТОВ НВП «5 елемент» Володимира Білого.

Надихнувшись побажаннями, учасники виставки-продажу у дружньому, майже родинному, колі змагалися в номінаціях: «Найбільший кавун», «Найбільша диня», «Найбільший гарбуз», "Серпневе диво" (найменша баштанна культура), «Найкраща виставка-продаж сільськогосподарської продукції» та «Найкраща виставка декоративно-ужиткового мистецтва».

Кожне фермерське господарство віддано презентувало свій товар, пригощало охочих смачними кулінарними виробами, активно обмінювалися досвідом з вирощування сільськогосподарської продукції.

І переможцями цьогорічного фестивалю стали: ФГ «Мрія» на чолі з головою Юрієм  Покотіловим, який виростив найважчий кавун вагою  17,70 кг (I місце) та диньку 5 кг  (II місце). ІІ місце у номінації «Найбільший кавун» здобув  Дмитро Бабич,  м. Гола Пристань (12,84 кг.) та ІІІ місце отримав СВК ім. Горького – голова Віктор Нестеренко (11,88 кг).

Найбільшу диню вагою 5,76 кг зростив Володимир Пікулін із села Нова Збур’ївка, також він отримав ІII місце за вирощену диньку вагою 4,76 кг.

У номінації «Найбільший гарбуз» відзначився Сергій Цаларунга із села Велика Кардашинка з  гарбузом в 38,84 кг, який і виборов золото.

ІI місце отримав  Дмитро Сєдов із села Кардашинки (25,80 кг), а бронзу здобула Лариса Смирнова з міста Гола Пристань за гарбуз вагою 19,60 кг.

Кожного року дивує гостей та мешканців міста ще одна номінація «Серпневе диво» - це найменша баштанна культура. Перемогу в ній цього року здобув Євген Кучеренко (ПП «Чистий мед», м. Олешки), який виростив гарбузика  32 гр.

За краще оформлення  експозиції виставки-продажу сільськогосподарської продукції члени журі відзначили Південну державну сільськогосподарську дослідна станція Інституту водних проблем і меліорації НААН України в особі директора Володимира Лимара, що є співорганізаторами та співзасновниками фестивалю. ІІ місце отримала Нововолодимирівська сільська рада на чолі з головуючою Ларисою Шиліною та ІІІ місце здобула група жителів із села Нова Збур’ївка на чолі з головою Олександром  Дударєвим.

 Вперше цього року мали змогу позмагатися і майстри з декоративно-ужиткового мистецтва, адже вони старалися виготовити тематичні роботи різними техніками. Тут було і мило у вигляді кавунів та динь,  намисто та сережки у вигляді овочів та фруктів, і свічечки, в’язанні  іграшки, вишивка… Настільки насиченою виявилася виставка,  що журі тамувало подих від уяви та творчості умільців. Тож, перше місце здобув Клуб дитячої творчості «Вмілі рученятка» (м. Нова Каховка, керівник Л.Чічкова), друге місце отримала громадська організація «Місто майстрів» (м.Нова Каховка, керівник О.Ткачук) та третє місце – у гуртка «Світ мистецтв» (Новософіївська ЗОШ, керівник С.Остріков).

За ініціативи міського голови Олександра Бабича та директора Південної державної сільськогосподарської дослідної станції Володимира Лимаря для представників агропромислового комплексу всіх рівнів, науковців Херсонської області, очільників фермерських господарств та активних членів територіальної громади започаткована  нова традиція - щорічне проведення наукової конференції, покликаної досягти нових шляхів вирішення актуальних проблем у галузі вирощування та збуту баштанної продукції.

Тож другий рік поспіль у рамках проведення фестивалю активно у круглому столі брали участь всі зацікавлені особи, які плідно обговорювали розвиток маркетингово-логістичних каналів реалізації баштанної продукції в Україні.

Міський голова, відкриваючи конференцію, зазначив:

– Міська влада не може стояти осторонь економічного розвитку нашого району, у нас є потужний потенціал - це Інститут баштанництва, що знаходиться на території Голої Пристані. Він зберіг свою самобутність, має гарні здобутки, плідно працює і має великі шанси на ще більший розвиток.  Хочу зазначити, що в минулому році нами була винесена пропозиція щодо постачання кавунів баржами до столиці, налагодження  логістичної системи та ціноутворення. Багато було скептиків з цього приводу,  але  компанія «Нібулон» підтримала ініціативи і зараз активно працює у напрямку постачання кавунів. Я вважаю, що такі дії ще більше спонукають до економічного розвитку як нашого міста, Голопристанщини, Херсонщини, так і України в цілому.

Завзято обговорювалися найгарячіші питання, які виникли протягом року в учасників конференції. Володимир Лимар розкрив найпроблемніші питання – формування ринку збуту, недосконалість логістичної системи, яку треба розвивати, проблеми переробки сільськогосподарської продукції.

Виступив і директор департаменту АПК Херсонської ОДА Олександр Паливода,  який наголосив:

– Тільки тісна співпраця бізнес-структур та керівництва може вивести фермерські господарства на новий рівень розвитку. Ми, як обласна державна адміністрація,  надаємо підґрунтя, клімат та логістичні площі для роботи бізнесу, аби гарно себе почували інвестори. Також важливо сьогодні виголосити проблематику від фермерів задля того, щоб ми могли максимально вам допомогти, адже ми працюємо для вас, ви працюєте на людей, а всі разом ми працюємо на нашу Україну.

Представник компанії «Нібулон» Андрій Волік розповів:

– Великі хвилювання були щодо перевезення кавунів на баржі, але перший досвід  виявився вдалим, кавуни до Києва дійшли  з найменшими ушкодженнями, тож компанія і надалі буде працювати у цьому напрямку.

А поки активно йшло обговорення на конференції, на альтанці кипіла народна творчість місцевих виконавців - Наталія Федорченко, Тетяна Тимченко, Богдан Палій, Артем Тригуб,  Клементина Станіка, Володимир Мякота, Андрій Гриппа, народний самодіяльний ансамбль народної пісні «Україночка», Сніжана Петрова, тріо «Як Мед», Тетяна Крива, Юлія Решетіло, Інна Філіппова щиро дарували гарний настрій всім присутнім, а господинька та  господар (Ірина Соловйова та Артем Тригуб) розважали глядачів веселими і смачними іграми та розвагами.

Наприкінці ярмарку на всіх чекав розіграш лотереї, організатором якої виступила громадська організація «Земля Таврії». Учасники вигравали тепличну плівку, крапельну стрічку, добрива та насіння баштанних культур, а також сертифікати 50-відсоткової знижки на сільськогосподарські товари.

Тож, протягом фестивальних заходів кожен учасник мав змогу  знайти для себе різні цікавинки: хтось дегустував екологічні смаковиті плоди нашої неньки-землі, хтось насолоджувався творчістю місцевих талановитих артистів, хтось надихався неймовірними виробами ручної роботи майстрів народного мистецтва та незабутньою парусною регатою, а хто – солодкими подарунками та виграшем в лотерею.

По закінченню святкування міський голова Олександр Бабич урочисто закрив фестиваль та оголосив: «До зустрічі на ювілейному XV Всеукраїнському фестивалі «Український кавун - солодке диво!».

Альона ЛИТВИНЕНКО, начальник відділу культури, туризму та ЗМІ ВК. 

Фото Анжеліки БОНДАРЕНКО.

Фотозвіт

 


 16 серпня 2017 року, середа 

ОСББ: рекордний липень 2017

Влітку 2017 року ОСББ вразили своєю активністю та високим інтересом до енергоефективних заходів. Так, у липні 86 ОСББ та ЖБКзалучили «теплих кредитів» на суму29,1 млн гривень. Це в 4 рази перевищує показник аналогічного періоду минулого року, коли ОСББ використали на енергоощадністьлише 7 млн гривень.

«Цього літа щомісяця маємо нові рекорди. Сума коштів, що ОСББ залучили у липні, у півтора рази більша, ніж у червні, коли банки видали «теплих кредитів» для ОСББ на 18,5 млн гривень»,- прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Як пояснив С.Савчук, такий шалений попит на «теплі кредити» з боку ОСББ означає одне: держава запропонувала дійсно ефективну програму стимулювання до енергоефективності, а ОСББ усвідомили всі її переваги. Це відшкодування половини і більше витрат при утепленні, зменшення комунальних рахунків вполовину і більше, підвищення комфорту у квартирах та багато іншого.

Сергій Савчук також відзначив, що за два роки дії програми «теплих кредитів» нею скористалося понад 1000 ОСББ та ЖБК з різних регіонів України. Вони отримали в державних банках більше 157 млн грн. на впровадження різних енергоефективних заходів: утеплення будинків, заміну вікон на енергоефективні, встановлення ІТП, модернізацію освітлення тощо.

У розрізі регіонів найбільшу суму коштів на утеплення, а саме – 31 млн грн., залучили ОСББ Волинської області. Також до трійки лідерів за обсягом взятих ОСББ «теплих кредитів» увійшли Київська та Запорізька області. 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Держенергоефективності 15 серпня 2017 року, вівторок

Гола Пристань пишається!

На фото зліва – збірна команда України на XIII Чемпіонаті світу з драгонботу серед юніорів та молоді. Мабуть, далеко не всім шанувальникам спорту взагалі відомо про існування цього виду спорту, який неодноразово прославляв та прославляє Україну на різних світових та європейських стартах. Драгонбот – це каное завдовжки більш, ніж 12 метрів, яке має «голову», «хвіст» та здатне помістити в себе одразу 20 веслувальників. Веслування на драгонботі – командний вид спорту. Тут перемога залежить від спільної роботи учасників, вся команда повинна працювати як єдиний організм: жити одним життям, прагнути до однієї цілі, довіряти один одному.

Українські спортсмени чудово впоралися із цим завданням на змаганнях, які проходили з 27 по 30 липня в місті Дівонн-ле-Бен, що у Франції.

Серед спортсменів із 15 країн світу (Німеччини, Угорщини, Італії, Франції, Австралії та ін.), українські веслувальники завоювали III загальнокомандне місце. Це надзвичайно серйозний прорив для української драгонботи. Українці поступилися лише командам Канади та Австралії, вперше в історії зібравши рекордну кількість нагород.

Здавалося б, до чого тут Гола Пристань? Придивіться уважніше: у самому центрі фото, притиснувши руку до серця, стоїть маленька, тендітна дівчина. Це – 17-тирічна Тетяна Комлєва, наша з вами землячка, яка увійшла до складу збірної команди України з драгонботу. Виступи команди на трьох дистанціях: 200, 500 і 2000 метрів у змішаних, відкритих і жіночих класах D-10 та D-20 принесли українцям 15 нагород: 5 золотих, 4 срібних і 6 бронзових. У кожній із цих відзнак є заслуга голопристанської спортсменки. Вона ж сама привезла із Чемпіонату світу аж вісім медалей, серед яких – п’ять золотих!

Тетяна почала займатися веслуванням ще з п’ятого класу. Тоді навіть не мріяла, що колись буде брати участь у змаганнях такого рівня. Та що тоді – дівчині досі не віриться, що побувала у Франції і отримала такі високі відзнаки.

"Поки збирали документи, я до останнього моменту не вірила, що все ж таки поїду. Та й, коли разом із командою прибули до Франції, не очікували, що буде такий результат. Тому, коли оголосили призерів – у нас всіх був спочатку шок, який змінився просто божевільними емоціями!" – ділиться враженнями спортсменка.

Нині Тетяна навчається у Херсонському гідрометеорологічному технікумі, але заняття спортом не залишає. Високими здобутками спортсменки тішиться її тренер – Василь Якович Циховліс, який вже готує Тетяну до наступних турнірів. За планом – змагання з веслування у Полтаві, Львові та Венеції.

Радіє успіхам Тетяни і її родина, а особливо мама Наталя Василівна, яка всіляко підтримує будь-які починання дівчини. До речі, у родині Комлєвих підростає ще одна спортсменка – баскетболістка Аня, молодша дівчинка Світланка хоче займатися карате, а син Володимир планує найближчим часом записатися до секції боксу.

Із перемогами у Чемпіонаті світу спортсменку привітав Голопристанський міський голова Олександр Бабич, який побажав дівчині успіхів у подальшій спортивній кар’єрі, впевнено йти до нових перемог та звершень і пообіцяв по можливості надавати матеріальну допомогу для участі у змаганнях.

Тож давайте ще раз привітаємо Тетяну Комлєву із чудовими результатами на Чемпіонаті світу з драгонботу і побажаємо не зупинятися на досягнутому. Гола Пристань пишається своїми чемпіонами!

Наталья ЯРОВА.

 


 14 серпня 2017 року, понеділок

ПІДСУМКИ ТА ПЛАНИ: звіт міського голови за півроку роботи

Традиційна зустріч Голопристанського міського голови Олександра Бабича із територіальною громадою міста відбулась 10 серпня у кіноконцертній залі міського Палацу культури «Сузір’я».

Продовжуючи започаткований звіт, очільник міста зосередив увагу присутніх на роботі структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради і комунальних підприємств за І півріччя 2017 року.

Розпочалася доповідь із інформації по міському бюджету. Мер зазначив, що у цьому році планові показники бюджету розвитку складають більше 13 мільйонів гривень (за рахунок надходження коштів із державного бюджету – 1,9 млн. грн, з міського бюджету – 11,8 млн.грн).

Звіт супроводжувався слайдами, на яких була приведена порівняльна таблиця по видатках бюджету розвитку по роках:

 

Відділом бухгалтерського обліку, планування та звітності виділено кошти на оплату  ремонту та утримання автомобільних доріг міста: на ямковий ремонт  – 742,8 тис. грн.,  встановлення дорожніх знаків – 27,3 тис. грн.

Поточний трансферт –1645,0 тис. грн. передано КП "Гопри - Водоканал" на виконання робіт по благоустрою міста та освітлення міста в нічний час. 141,9 тис. грн. передано КП "Міськтеплокомуненерго".

Відділом економічного розвитку, торгівлі та інвестицій, окрім поточної роботи, проведено конкурс по наданню послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м. Гола Пристань (переможець – КП «Міськтеплокомуненерго»).    Проведено також тендер на проведення робіт з капітального ремонту вул. 200-річчя Голої Пристані та визначений переможець цього тендеру – ДП «Херсонський облавтодор».

Крім того,  оновлено паспорт міста та соціальний паспорт Голої Пристані.

Велику роботу проводить Центр надання адміністративних послуг, у якому надається 80 послуг, з них 54 – структурними підрозділами виконкому та 26 - територіальними органами Центральних органів виконавчої влади.

Із початку року до ЦНАПу подано 1858 заяв суб’єктами звернення та надано 1766 позитивних результатів, а також більше ніж 1893 консультації.

1 серпня 2017 року було прийняте рішення щодо збільшення кількості послуг, які будуть надаватися через ЦНАП, а саме додано:

- 23 послуги з реєстрації бізнесу та нерухомого майна;

- 1 послуга з видачі дозволу на спеціальне водокористування.

Відділом комунальної власності та земельних відносин проведено спільно із юридичним сектором величезну роботу щодо визначення  збитків  по земельним ділянкам, користувачі яких ухиляються від плати за землю та оформлення права користування цими земельними ділянками. Зокрема, серед  суб’єктів господарювання:

-  ТОВ «Строй Сіті» - втрати до міського бюджету в розмірі 433 751,12 грн.;

- гр.Павлюченко В.В. - втрати до міського бюджету – 440 063,06 грн.;

- ПАТ «Голопристанське АТП № 16540» - втрати до міського бюджету – 232 171,52 грн.

Також до суду передана одна справа по відшкодуванню збитків за використання земельних ділянок без правоустановчих документів. Із цього питання відділом продовжується робота.

Управлінням соціального захисту населення, сім’ї та праці надано 6672 консультації, прийнято 1483 заяви на призначення всіх видів державних допомог та житлових субсидій. Надіслано 52 запита до організацій – надавачів житлово-комунальних послуг для правильності призначення житлової субсидії.

Протягом звітного періоду підприємствам - надавачам послуг нараховано субсидій на відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги – 23 439 832,71 грн, відшкодовано – 31 244 561,17 грн, нараховано субсидій на скраплений газ та тверде паливо на суму 962682,24 грн, профінансовано 1 006 199,01 грн.

Нараховано та профінансовано державних допомог на загальну суму 13 637 924,18 грн (із прийомними сім’ями - 203 770,36 грн).

Фінансування всіх видів допомог проводиться своєчасно та в повному обсязі.

Ведеться першочерговий прийом внутрішньо переміщених осіб для взяття їх на облік. Станом на 1 серпня зареєстровано 142 особи, 39 сім’ям призначено та виплачено допомогу у розмірі 309,9 тис.грн.

Із метою забезпечення належної роботи щодо легалізації трудових відносин створено міську робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Проведено 7 засідань комісії з питань надання одноразової допомоги учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО. Комісією розглянуто 38 заяв та призначено матеріальну допомогу з міського бюджету у розмірі 38 тис. грн.

Крім того, за рахунок міського бюджету забезпечено безоплатний проїзд у міському транспорті всім пільговим категоріями громадян до кінця поточного року.

Поділився міський голова із присутніми також успіхами освітянської галузі. Він розповів, що цього року 7 випускників гімназії, спеціалізованої школи, ЗОШ №1 були нагороджені золотими та срібними медалями.

В оздоровчий період працювали 4 табори відпочинку з денним перебуванням дітей та один табір відпочинку «Обдарованість» при ДП «Санаторій «Гопри». 20 школярів направлено до табору «Чайка» (смт. Лазурне Скадовського району). За рахунок співфінансування з міського бюджету 19 учнів взяли участь у «Дитячій олімпіаді Херсонщини-2017», що проходила у таборі «Прибрежний». Усього разом із батьківськими коштами використано 723,6 тис. грн. на оздоровлення та відпочинок 1246 (77%) дітей шкільного віку.

До нового навчального року зміцнено матеріально-технічну базу всіх навчальних закладів, закінчуються поточні ремонти. Для їх проведення керівниками всіх навчальних закладів залучено більше 170 тис. грн спонсорських та благодійних коштів.

        

Велика робота проводиться також комунальними підприємствами міста.

Зокрема, за I півріччя 2017 року КП «Міськтеплокомуненерго» за рахунок коштів міського бюджету:

- придбано автомобіль Опель ВІВАРО;

- по вул. Гагаріна та Калініна побудовано майданчики для збору твердих побутових відходів;

- на контейнерних майданчиках багатоповерхових будинків замінено 18 контейнерів;

- впроваджено роздільне збирання твердих побутових відходів у багатоповерховому секторі (встановлено 5 шт. контейнерів для збору скла та 7 шт. для ПЕТ);

- зменшено заборгованість за спожитий природний газ на 511,0 тис. грн.;

-  проведено грейдування міських доріг та нанесення дорожньої розмітки.

Проведений тендер на реконструкцію котельні №7 зі встановлення двох автоматизованих твердопаливних котлів та реконструкції теплових мереж. Станом на поточну дату ведуться підготовчі роботи.

Фінансовий результат роботи підприємства за I півріччя 2017 року склав 681,4 тис.грн. прибутку в порівнянні з I півріччям 2016 року – 40,5 тис. грн. прибутку.

Комунальне підприємство «Гопри-Водоканал» за І півріччя 2017 року спрацювало з прибутком 172 тис.грн.

На кошти, виділені міською радою, придбано повітродув, мотокосу, перетворювачі частоти, насосні агрегати.

Підрозділами підприємства виконано наступні роботи:

- ремонт освітлення на набережній та Алеї Слави;

- замінено 70 пог.м. водопроводу в ДНЗ №3 «Берегиня»;

- освітлено вулиці міста: Каштанова (Кірова), К.Маркса, Берегова, Гагаріна (район Визнаводу), провул.Зірковий (Котовського), провул.Новий, провул.Енгельса, частково вул.Парусну (Ворошилова), дитячі майданчики по вул.Зоряній (Комсомольській) та Будівельників,

- освітлено території ЗОШ №1, №4, спеціалізованої школи, завершуються роботи по освітленню житлового мікрорайону «Молодіжний» та території гімназії, ДНЗ №3.

На артезіанській свердловині №8-446 (Ігнатченко) замінено насосний агрегат з оптимальними робочими характеристиками, що дало змогу не лише відмовитися від оренди свердловини Винзаводу, а й забезпечити приватний сектор безперебійним водопостачанням.

Очільник міста також звернув увагу на благоустрій міста, зокрема на розроблений проект паркової зони біля міської ради.

Після прослуханого звіту присутні мали можливість поставити меру хвилюючі запитання. Серед них були дуже різнопланові проблеми, які турбують мешканців: відсутність громадського транспорту на вихідних у післяобідній час, оформлення спеціального стенду для вшанування загиблих воїнів АТО, фінансування спортивних команд, переробка сміття, будівництво очисних споруд, проблема з безпритульними собаками.

Цікавили голопристанців також наслідки діяльності підприємств, які почали свою роботу на території міста – ТОВ СП «Нібулон» та НВП «5 елемент».

Були і конструктивні пропозиції, які мер уважно вислуховував і обіцяв обдумати.

Наприкінці зустрічі усі бажаючі мали змогу переглянути виставку техніки, закупленої комунальними підприємствами міста протягом минулого року.

Підсумовуючи роботу, проведену за останні півроку, очільник міста зазначив:

«Можливо, не все робиться швидко та якісно, як би нам того хотілося, але  і депутати, і працівники структурних підрозділів виконкому намагаються вирішувати порушені жителями міста питання у межах діючого законодавства. Така робота потребує  знань, умінь та часу.

Сподіваюся, що все, що ми задумали, поступово намагатимемося спільними зусиллями втілювати в життя і робота буде продовжуватися із активним залученням до вирішення питань громадськості нашого міста.

Дякую всім жителям, і тим, хто критикує владу, тим самим стимулюючи до дій, дякую громадським організаціям і приватним підприємцям, які долучаються до вирішення проблем, допомагаючи місту, хто словом, хто ділом,  розуміючи необхідність змін на краще».

 


 9 серпня 2017 року, середа 

УВАГА! Громадське обговорення містобудівної документації

Розпочинається громадське обговорення містобудівної документації  «Детальний план щодо впорядкування території садового товариства «Кварц» для відведення земельної ділянки площею 0,1200 га, для ведення індивідуального садівництва  за адресою: Голопристанська міська рада, СТ «Кварц» діл. №275-276 Голопристанський район Херсонської області

Місце ознайомлення з проектом  містобудівної документації – офіційний веб-сайт Голопристанської міської ради (розділ – До обговорення) і відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва та містобудівного кадастру виконавчого  комітету міської ради за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1 Травня,22.    

Строки ознайомлення з проектом – 11.08.2017 до 11.09.2016 включно.


Розпочинається громадське обговорення містобудівної документації  «Детальний план території щодо впорядкування території садового товариства «Медик» для ведення індивідуального садівництва за адресою: Херсонська область, Голопристанський район, СТ «Медик», розроблений за кошти замовника на підставі розпоряджень голови районної державної адміністрації:  від 12.12.2016 №649 «Про розроблення детального плану території громадянці Аксьоновій  Н.В.»,  від 12.12.2016 №650 «Про розроблення детального плану території громадянці Берест Л.О.»,  від 12.12.2016 №648 «Про розроблення детального плану території громадянці Івановій Ж.Ю.», від 12.12.2016 №651 «Про розроблення детального плану території громадянці Лук’яновій М.Г.»,  від 12.12.2016 №647 «Про розроблення детального плану території громадянці Радіоновій М.П.», від 12.12.2016 №652 «Про розроблення детального плану території громадянці Чалченко М.О.». 

Місце ознайомлення з проектом  містобудівної документації – офіційний веб-сайт Голопристанської міської ради(розділ – До обговорення) і відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва та містобудівного кадастру виконавчого  комітету міської ради за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1 Травня,22.    

Строки ознайомлення з проектом – 10.08.2017 до 11.09.2017 включно.

 

 


9 серпня 2017 року, середа

24 серпня у прокат вийде гостросюжетна історична драма режисера Зази Буадзе «Червоний» 

 

В основі сюжету стрічки – однойменний роман Андрія Кокотюхи, відзначений Міжнародним конкурсом «Коронація слова» як кращий історичний роман 2012 року. В головних ролях - Микола Береза, Олег Шульга, Любов Тищенко, Олександр Мавріц.

Події фільму мають реальну основу: повстання в концтаборах ГУЛАГу, куди з 1945 року, за вироками радянських судів, почали потрапляти вояки УПА.

Створення офіційного постеру кінострічки було доручено агентству BelkaStrelka Film Branding.

«Микола Береза ​​дуже характерний актор. Нас привабили його очі. Саме через його погляд та вираз обличчя ми намагалися донести основну ідею фільму – мужність та незламність справжнього воїна», - говорить керуючий партнер компанії BelkaStrelka Film Branding Ольга Олещенко.

Фото героя створив Роман Пашковський - один з провідних фотографів-портретистів. Саме йому вдалося зловити настрій актора, показати всю глибину драми героя.  Персонаж Миколи Берези переживає не лише особисту драму – втрату коханої, а й драму своєї країни, волю якої він та його побратими здобували у нерівній боротьбі. В якості фону дизайнери використали оригінальну листівку УПА того часу, що додало образу достовірності та особливого настрою.

***

Спільне виробництво стрічки здійснили компанія «ІнсайтМедіа»  продюсерський центр, «Одеська кіностудія» за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно.

У широкий прокат стрічка вийде 24 серпня 2017 у 26-й День незалежності України.

 

 

 


 2 серпня 2017 року, середа 

Шановні голопристанці!

Міська рада розпочинає формування реєстру жителів міста Гола Пристань, які відзначені почесним званням України "Заслужений" у різних галузях господарства.

Просимо за наявності надати відповідну інформацію (документи, які підтверджують відповідні заслуги – посвідчення до почесного звання встановленого зразка, указ  Президента  України, а також контактні дані) до виконавчого комітету міської ради (вул.1 Травня, тел.2-63-68) або до відділу культури, туризму та ЗМІ ВК (вул.1 Травня, 45, тел.7-72-91) у термін до 15 серпня 2017 року.

 

 


  2 серпня 2017 року, середа

10 серпня о 15:00 у кіноконцертній залі
міського Палацу культури «Сузір’я» 
відбудеться зустріч з територіальною громадою міста, 
де міський голова буде звітувати
про свою діяльність за півроку роботи.  

  Запрошуємо всіх бажаючих!
 

 2 серпня 2017 року, середа

 

 


 25 липня 2017 року, вівторок

 

Енергоспоживання бюджетних установ міста Гола Пристань

 

■ Голопристанська гімназія

■ Голопристанська ЗОШ №1

■ Голопристанська ЗОШ №4

■ Голопристанська спеціалізована школа

 

 


 25 липня 2017 року, вівторок

Повідомлення про розроблений проект інвестиційної програми на 2017 – 2018 роки

та порядок подання до нього пропозицій

Комунальне підприємство «Гопри-Водоканал»» повідомляє про розроблений проект інвестиційної програми на 2017 – 2018 роки згідно вимог порядку «Порядок розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення» (далі Порядок), затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №630 від 14.12.2012 року, Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг № 381 від 14.12.2012 року.

Цей Порядок установлює механізм розроблення, затвердження, погодження, схвалення інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення з метою визначення обґрунтованості запланованих ними капіталовкладень та/або витрат у структурі інвестиційної складової тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Проект інвестиційної програми згідно вимог п. 2.2.8 Порядку спрямований на досягнення покращання якості обслуговування населення з послуг водопостачання та водовідведення

Ознайомитись з проектом інвестиційної програми можливо за посиланням: ПРОЕКТ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГОПРИ-ВОДОКАНАЛ» на 2017 - 2018 роки.

Враховуючи вимоги п. 2.9, 2.10, 2.11 Порядку, пропозиції до розробленого проекту інвестиційної програми приймаються від споживачів в письмовому вигляді до 8 серпня 2017 року за адресою: КП «Гопри - Водоканал», вул. Лермонтова, 41, приймальня, тел/факс.: 7-80-80. гол. економіст тел. 7-80-48, або в електронному вигляді на адресу: komunalgp@ukr.net

 

 

 

 


 24 липня 2017 року, понеділок

Для тих, хто шукає роботу: "Обережно, договір аутстафінгу! " 

 До спеціалістів Головного управління  Держпраці у Херсонській області надійшло звернення робітника, який відпрацювавши у фізичної особи-підприємця два місяці, не отримав ні заробітної плати, ні остаточного розрахунку при звільненні, ні трудової книжки. У чому ж може бути  справа?  

Сьогодні на кожному кроці майорять оголошення про найм працівників будь-якої кваліфікації та обіцянки гідної заробітної плати. Радісний здобувач біжить до роботодавця і щиро вірить його обіцянкам,  не дивлячись на документи, які він підписує, а частіше і не надто вникаючи, на яке підприємство, або до якої фізичної особи-підприємця, він наймається.

На ринку праці з’явилися різного роду посередники та фірми, які працюють за договорами аутстаффінга. Що ж таке аутстаффінг? Аутстаффінг – це виведення працівників за межі штату підприємства. Тобто, працівник наймається, або продовжує працювати в  одній компанії чи фірмі, а числиться у штаті іншої – так названої компанії-аутстаффера. 

Відповідно, виведений за штат персонал (працівники цехів, бухгалтерія і секретаріат, IT-персонал і т. д.) укладає трудові договори не з компанією, на яку безпосередньо працює, а вже з відповідною організацією-аутстаффером. Зі свого боку, аутстаффер, оформляючи до штату  працівників компанії-клієнта, бере на себе зобов'язання по укладенню трудових відносин, веденню кадрового діловодства, нарахуванню і виплаті заробітної плати та всіх установлених законодавством податків і зборів.

Хочемо навести приклад з розгляду заяв працівників, які потрапили у халепу:  їх найняли підприємці, які працюють з компанією-посередником по договору аутстаффінга. Спочатку, з потенційним працівником зустрічається представник фірми-посередника, або сам роботодавець, пропонують написати заяву про прийняття на роботу. 

Зверніть увагу: відповідно до ст.24 КЗпПУ працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника. Працівник має ознайомитися із наказом про його прийняття під підпис. Отже, однієї заяви від працівника недостатньо! 

У нашому випадку, на ім’я директора фірми, яка знаходиться за межами України і є нерезидентом, здобувач  написав заяву про прийняття його на роботу. Так, з допомогою фірми посередника, яка працює з фізичною особою-підприємцем по договору-аутстаффінга, здобувач став найманим працівником - його прийняли на посаду менеджера фірми, яка знаходиться за кордоном. Пропрацювавши два місяці на посаді менеджера, працівник не отримав обіцяної заробітної плати, а вирішивши звільнитися – й остаточного розрахунку з ним не провели, не кажучи вже про те, що ніяких записів у трудовій книжці теж не було.

Тепер лише у суді працівник може встановити факт перебування у трудових відносинах із певним підприємством. І саме від рішення суду залежатиме, отримає він зароблені кошти чи ні.  

Довідка: згідно Кодексу законів про працю України, працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку встановленому Кабінетом Міністрів України.

 Альона ЗАГОРОДНЮК, головний державний інспектор праці  Головного управління Держпраці у Херсонській області

 


21 липня 2017 року,  п’ятниця

Освітяни готуються до нового навчального року

Освіта – основа розвитку особистості, суспільства, нації та держави, запорука майбутнього всієї України. Розуміють це і в нашому місті, де значну увагу приділяють саме забезпеченню належного функціонування закладів освіти.

Складною та копіткою працею є підготовка до нового навчального року. Її освітяни Голої Пристані продовжують вести постійно, відповідно до затвердженого плану, повсякчас усіляко намагаючись покращити матеріально-технічний стан навчально-виховних закладів. Так, за підтримки міської ради та батьківських комітетів проведено ряд відповідних заходів для підготовки до нового навчального року та осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.

У навчально-виховному комплексі «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю»  частково зроблений капітальний ремонт покрівлі на суму 141157,2 грн за кошти місцевого бюджету. Виконані поточні ремонти 30 кабінетів, 2 коридорів, 2 майстерень, спортивного майданчика та 4 внутрішніх туалетів на суму 10900 грн. міського бюджету, з яких 1300 грн. склали позабюджетні кошти.

Капітальний ремонт санвузлів, водопровідної системи та каналізації виконали у Голопристанській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів. Крім того, у коридорі старого корпусу школи замінили дерев’яну підлогу на плитку. Все це обійшлося міському бюджету в суму 356500 грн.

 У Голопристанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 провели капітальний ремонт віконних та дверних укосів  на суму 89700 грн та реконструкцію внутрішніх мереж КНС за 158400 грн, виділені міською радою. Також за кошти місцевого бюджету зроблений поточний ремонт системи опалення і підлоги в одному з кабінетів на суму 13500 грн.

Готуються до нового навчального року і дошкільні навчальні заклади.

Так, для поточного ремонту дитячого майданчика, харчоблоку, огорожі, часткового ремонту груп та кабінету психолога ДНЗ №1 «Олімпієць» виділено 22000 грн. з місцевого бюджету (з яких 1700 грн. – позабюджетні кошти).

У ДНЗ №2 «Посмішка» виділено 7400 грн. для вапнування та фарбування групових та підсобних приміщень, фарбування сходів та заміни каналізаційних труб. Крім того, зроблений капітальний ремонт огорожі  на суму 5700 грн. з міського бюджету.

334500 грн. виділила міська рада для було утеплення фасадів А і Б у ДНЗ №3 «Берегиня». Також тут проведені поточні ремонти кабінету завідуючої, медичного та методичного кабінетів, ремонт харчоблоку та перевірку пристроїв обліку на загальну суму 12962 грн. з міського бюджету.

      

Значну увагу міська вдала приділяє фізичному розвитку дітей, тож з місцевого бюджету було виділено 89754 грн для Голопристанського міського Центру фізичного здоровя населення «Спорт для всіх» на поточний ремонт покрівлі даху спортивного комплексу, ремонту системи опалення, заміни тротуарної плитки на порозі, встановлення захисних сіток на вікна спортзалу, благоустрою території та ремонту огорожі майданчика зі штучним покриттям.

До початку нового навчального року залишилося не так багато часу, тож всі навчальні заклади Голої Пристані вже на завершальному етапі підготовки і готові зустріти своїх учнів у всеозброєнні: як з точки зору надання знань, так і з матеріально-технічного боку.

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Голопристанської міської ради

 

 

 


Початок

Використання інформаційних та фотоматеріалів сайту тільки з дозволу адміністрації
 
 

 

Запрошуємо на "Музику води"!

27.04.2017
 


Чорнобиль не має минулого часу

27.04.2017
    Чудовими краєвидами, щедро врожайними садами, прекрасними лісами славилася чорнобильська земля. Та тільки – до жахливої позначки, до радіаційної межі, проораної квітневої ночі 1986-го. Звідтоді ця земля стала називатись зоною – скаліченою, непридатною для життя місцевістю До ...


Теорія, підкріплена практикою

27.04.2017
  Усі ми прагнемо забезпечити малечі щасливе дитинство – безтурботне, цікаве, радісне, а головне – безпечне. А найважливішою умовою цього є прищеплення дитині необхідних знань про безпечну поведінку. І хто ж, як не дорослі, може пояснити й навчити дітей правильно поводити себе в ...


Вирішення проблем при оформленні спадщини

26.04.2017
    Людський поголос стверджує,  що кожна людина за життя має побудувати будинок,  посадити дерево та народити сина, щоб потім передати йому в спадок і дерево, і будинок, і все інше, надбане власною працею, майно.     Процедура успадкування строго регламентована, ...


Дякуємо за підтримку!

26.04.2017
      Державне підприємство «Голопристанське лісомисливське господарство» висловлює щиру подяку міському голові Олександру Бабичу, виконавчому комітету міської ради та всьому депутатському корпусу за фінансову підтримку лісівників. Як відомо, із державного бюджету протягом ...


До уваги громадян

25.04.2017
  До уваги громадян, які отримують державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам».  З 01 травня 2017 року прожитковий мінімум для призначення державної соціальної допомоги ...


Допомога для воїнів АТО

25.04.2017
  Як правило, чим більше людині довелось пережити, зазнати лиха, тим вразливіша вона до чужої біди. Власне, тому й не варто дивуватись, що члени Голопристанських громадських організації "Союз Чорнобиль України" та "Контингент" (воїни-інтернаціоналісти), не зважаючи на власні ...


Інформує СБУ

24.04.2017
  У Херсоні СБУ затримала організаторів наркобізнесу  У Херсоні співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією припинили діяльність наркоугруповання, організатори якого реалізовували у регіоні важкі наркотики. Правоохоронці встановили, що двоє наркоділків закуповували великими ...


Звітний концерт відділу культури, туризму та ЗМІ ВК

24.04.2017
 


Весняні зустрічі

24.04.2017
  Весна... Вже сама згадка про неї збуджує у серці безмежну радість. Це свято оновлення і відродження природи. Його відчувають і по-своєму проживають дорослі й діти, тварини і рослини — усе, що суще на землі. Із приходом весни хочеться ще більше творити, а в кожної людини народжуються ...