Громадянське суспільство  

12 серпня у Голій Пристані відбудеться

XIV Всеукраїнський фестиваль "Український кавун - солодке диво"!

Чекаємо всіх на чудовому святі, у програмі якого: виставка-ярмарок, дегустація, продаж у великому асортименті баштанних культур та іншої сільськогосподарської продукції, концертно-розважальна програма, ігри, конкурси, майстер-класи з карвінгу та інших видів декоративно-прикладного мистецтва та безліч незабутніх вражень від знайомства з культурою краю та його колоритом!

План проведення ХІV фестивалю Український кавун – солодке диво" (завантажити)

Заява на участь у виставці декоративно-прикладного мистецтва (завантажити)


 

 


 25 липня 2017 року, вівторок

Енергоспоживання бюджетних установ міста Гола Пристань

 

■ Голопристанська гімназія

■ Голопристанська ЗОШ №1

■ Голопристанська ЗОШ №4

■ Голопристанська спеціалізована школа

 

 


 25 липня 2017 року, вівторок

Повідомлення про розроблений проект інвестиційної програми на 2017 – 2018 роки

та порядок подання до нього пропозицій

Комунальне підприємство «Гопри-Водоканал»» повідомляє про розроблений проект інвестиційної програми на 2017 – 2018 роки згідно вимог порядку «Порядок розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення» (далі Порядок), затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №630 від 14.12.2012 року, Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг № 381 від 14.12.2012 року.

Цей Порядок установлює механізм розроблення, затвердження, погодження, схвалення інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення з метою визначення обґрунтованості запланованих ними капіталовкладень та/або витрат у структурі інвестиційної складової тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Проект інвестиційної програми згідно вимог п. 2.2.8 Порядку спрямований на досягнення покращання якості обслуговування населення з послуг водопостачання та водовідведення

Ознайомитись з проектом інвестиційної програми можливо за посиланням: ПРОЕКТ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГОПРИ-ВОДОКАНАЛ» на 2017 - 2018 роки.

Враховуючи вимоги п. 2.9, 2.10, 2.11 Порядку, пропозиції до розробленого проекту інвестиційної програми приймаються від споживачів в письмовому вигляді до 8 серпня 2017 року за адресою: КП «Гопри - Водоканал», вул. Лермонтова, 41, приймальня, тел/факс.: 7-80-80. гол. економіст тел. 7-80-48, або в електронному вигляді на адресу: komunalgp@ukr.net

 

 

 

 


 24 липня 2017 року, понеділок

Для тих, хто шукає роботу: "Обережно, договір аутстафінгу! " 

 До спеціалістів Головного управління  Держпраці у Херсонській області надійшло звернення робітника, який відпрацювавши у фізичної особи-підприємця два місяці, не отримав ні заробітної плати, ні остаточного розрахунку при звільненні, ні трудової книжки. У чому ж може бути  справа?  

Сьогодні на кожному кроці майорять оголошення про найм працівників будь-якої кваліфікації та обіцянки гідної заробітної плати. Радісний здобувач біжить до роботодавця і щиро вірить його обіцянкам,  не дивлячись на документи, які він підписує, а частіше і не надто вникаючи, на яке підприємство, або до якої фізичної особи-підприємця, він наймається.

На ринку праці з’явилися різного роду посередники та фірми, які працюють за договорами аутстаффінга. Що ж таке аутстаффінг? Аутстаффінг – це виведення працівників за межі штату підприємства. Тобто, працівник наймається, або продовжує працювати в  одній компанії чи фірмі, а числиться у штаті іншої – так названої компанії-аутстаффера. 

Відповідно, виведений за штат персонал (працівники цехів, бухгалтерія і секретаріат, IT-персонал і т. д.) укладає трудові договори не з компанією, на яку безпосередньо працює, а вже з відповідною організацією-аутстаффером. Зі свого боку, аутстаффер, оформляючи до штату  працівників компанії-клієнта, бере на себе зобов'язання по укладенню трудових відносин, веденню кадрового діловодства, нарахуванню і виплаті заробітної плати та всіх установлених законодавством податків і зборів.

Хочемо навести приклад з розгляду заяв працівників, які потрапили у халепу:  їх найняли підприємці, які працюють з компанією-посередником по договору аутстаффінга. Спочатку, з потенційним працівником зустрічається представник фірми-посередника, або сам роботодавець, пропонують написати заяву про прийняття на роботу. 

Зверніть увагу: відповідно до ст.24 КЗпПУ працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника. Працівник має ознайомитися із наказом про його прийняття під підпис. Отже, однієї заяви від працівника недостатньо! 

У нашому випадку, на ім’я директора фірми, яка знаходиться за межами України і є нерезидентом, здобувач  написав заяву про прийняття його на роботу. Так, з допомогою фірми посередника, яка працює з фізичною особою-підприємцем по договору-аутстаффінга, здобувач став найманим працівником - його прийняли на посаду менеджера фірми, яка знаходиться за кордоном. Пропрацювавши два місяці на посаді менеджера, працівник не отримав обіцяної заробітної плати, а вирішивши звільнитися – й остаточного розрахунку з ним не провели, не кажучи вже про те, що ніяких записів у трудовій книжці теж не було.

Тепер лише у суді працівник може встановити факт перебування у трудових відносинах із певним підприємством. І саме від рішення суду залежатиме, отримає він зароблені кошти чи ні.  

Довідка: згідно Кодексу законів про працю України, працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку встановленому Кабінетом Міністрів України.

 Альона ЗАГОРОДНЮК, головний державний інспектор праці  Головного управління Держпраці у Херсонській області

 


21 липня 2017 року,  п’ятниця

Освітяни готуються до нового навчального року

Освіта – основа розвитку особистості, суспільства, нації та держави, запорука майбутнього всієї України. Розуміють це і в нашому місті, де значну увагу приділяють саме забезпеченню належного функціонування закладів освіти.

Складною та копіткою працею є підготовка до нового навчального року. Її освітяни Голої Пристані продовжують вести постійно, відповідно до затвердженого плану, повсякчас усіляко намагаючись покращити матеріально-технічний стан навчально-виховних закладів. Так, за підтримки міської ради та батьківських комітетів проведено ряд відповідних заходів для підготовки до нового навчального року та осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.

У навчально-виховному комплексі «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю»  частково зроблений капітальний ремонт покрівлі на суму 141157,2 грн за кошти місцевого бюджету. Виконані поточні ремонти 30 кабінетів, 2 коридорів, 2 майстерень, спортивного майданчика та 4 внутрішніх туалетів на суму 10900 грн. міського бюджету, з яких 1300 грн. склали позабюджетні кошти.

Капітальний ремонт санвузлів, водопровідної системи та каналізації виконали у Голопристанській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів. Крім того, у коридорі старого корпусу школи замінили дерев’яну підлогу на плитку. Все це обійшлося міському бюджету в суму 356500 грн.

 У Голопристанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 провели капітальний ремонт віконних та дверних укосів  на суму 89700 грн та реконструкцію внутрішніх мереж КНС за 158400 грн, виділені міською радою. Також за кошти місцевого бюджету зроблений поточний ремонт системи опалення і підлоги в одному з кабінетів на суму 13500 грн.

Готуються до нового навчального року і дошкільні навчальні заклади.

Так, для поточного ремонту дитячого майданчика, харчоблоку, огорожі, часткового ремонту груп та кабінету психолога ДНЗ №1 «Олімпієць» виділено 22000 грн. з місцевого бюджету (з яких 1700 грн. – позабюджетні кошти).

У ДНЗ №2 «Посмішка» виділено 7400 грн. для вапнування та фарбування групових та підсобних приміщень, фарбування сходів та заміни каналізаційних труб. Крім того, зроблений капітальний ремонт огорожі  на суму 5700 грн. з міського бюджету.

334500 грн. виділила міська рада для було утеплення фасадів А і Б у ДНЗ №3 «Берегиня». Також тут проведені поточні ремонти кабінету завідуючої, медичного та методичного кабінетів, ремонт харчоблоку та перевірку пристроїв обліку на загальну суму 12962 грн. з міського бюджету.

      

Значну увагу міська вдала приділяє фізичному розвитку дітей, тож з місцевого бюджету було виділено 89754 грн для Голопристанського міського Центру фізичного здоровя населення «Спорт для всіх» на поточний ремонт покрівлі даху спортивного комплексу, ремонту системи опалення, заміни тротуарної плитки на порозі, встановлення захисних сіток на вікна спортзалу, благоустрою території та ремонту огорожі майданчика зі штучним покриттям.

До початку нового навчального року залишилося не так багато часу, тож всі навчальні заклади Голої Пристані вже на завершальному етапі підготовки і готові зустріти своїх учнів у всеозброєнні: як з точки зору надання знань, так і з матеріально-технічного боку.

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Голопристанської міської ради

 

 


20 липня 2017 року,  четвер

Найгарячіше літо

На узбережжі Чорного моря, у мальовничому болгарському курортному містечку Кітен розкинувся чудовий телевізійний творчий табір «Разом». Саме тут учасники театру пісні «Веснянка» Голопристанської дитячої школи мистецтв проводили своє найгарячіше літо. Колектив перебував у Болгарії з 25 червня по 2 липня і, крім чудового відпочинку, отримав великі перемоги, які привіз до Голої Пристані!

Але все по порядку. Ще восени минулого року наші юні артисти – театр пісні «Веснянка» під керівництвом талановитої Наталії Федорченко – викладача школи мистецтв взяли участь у IV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі талантів «Гармонія душі», що проходив у Києві. У номінації «Естрадний  вокал» колектив здобув ІІ місце і отримав сертифікат на 300 євро для ансамблю на один із фестивалів у дитячий творчий табір «Разом» (м.Кітен, Болгарія). Звісно, емоціям не було меж, адже молодий колектив (який на той час існував лише півроку) вперше отримав таку чудову нагороду.

Тож, коли наприкінці червня артисти прибули до табору, вони не стали розслаблятися, а почали готуватися до участі у фестивалях мистецтв. Приємна атмосфера, позитивний настрій і цілеспрямованість принесли чудові результати! По-перше, «Веснянка» стала конкурсантом Міжнародного фестивалю талантів «Золотий грааль». До участі в ньому запрошувалися колективи з різних куточків України, Казахстану, Білорусі та інших країн. А місця розподіляло зіркове журі у складі хореографів Амадора Лопеса, Олега Серафіна, фіналіста програми «Танцюють всі» Максима Марценюка, продюсера Олександра Лішанського та відомого гітариста Олега Борисова (група «Flame»). Чудовий виступ на «Золотому граалі» приніс театру пісні почесне ІІ місце. Гарні результати показали і солісти колективу – ІІ місце отримала Діана Романова, а бронзу розділили між собою Артем Тригуб і Анна Мельник.

Але найцікавіше було попереду! Цього літа в Болгарії проходив Міжнародний фестиваль «Зоряне літо», у якому брали участь діти і дорослі в різних номінаціях: вокал, хореографія, інструментальний жанр, акторська майстерність і декоративно-прикладне мистецтво. Серед країн-учасників – Болгарія, Україна, Грузія, Росія, Білорусь, Естонія, Ізраїль, Узбекистан та Казахстан. І серед безлічі конкурсантів голопристанська «Веснянка» здобула найголовнішу нагороду – «Ґран-Прі» у номінації «Естрадний вокал»! Від організаторів фестивалю наші юні зірки отримали дипломи, кубок та медалі. Крім того, взяли участь ще й у гала-концерті, який проходив у місті Приморсько. І, звісно, відпочивали, насолоджуючись спекотним літом і теплим морем – бо ж дійсно заслужили!

Такі перемоги – надзвичайно приємні як для самого колективу, так і для всієї Голої Пристані. Артисти продемонстрували надзвичайно високий рівень підготовки та майстерності і своїм талантом прославили наше місто за межами України. Тож щиро вітаємо учасників театру пісні «Веснянка», керівника Наталію Федорченко і бажаємо нових творчих успіхів, звершень та невичерпного натхнення!

Наталья ЯРОВА

Фотозвіт

 

 


18 липня 2017 року, вівторок 

 «НІБУЛОН»: урочисте відкриття

14 липня у Голій Пристані відбулось урочисте відкриття нового перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.

Серед запрошених поважних гостей заходу – державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Владислав Андронов,  голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, голова перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України  Максим Нефьодов,  голова Ради підприємців при Кабінету міністрів України, президент Української аграрної конфедерації, народний депутат України Леонід Козаченко, заступник Надзвичайного та Повноважного Посла Швейцарської Конфедерації в Україні Крістоф Шпеті, директор Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Шевкі Аджунер, регіональний керівник Міжнародної фінансової корпорації в Україні і Білорусі Джейсон Пелмар, радник з питань сільського господарства Посольства Франції Україні Ніколя Перрен, заступник начальника торгово-економічного відділу Посольства  Іспанії в Україні Хайме Фернандес Хуль та народні депутати. Урочистості відвідали керівництво також міський голова Олександр Бабич, голова райдержадміністрації Тетяна Гасаненко, голова районної ради Віталій Соловйов, сільські голови району, представники депутатського корпусу, члени виконавчого комітету Голопристанської міської ради, громада міста і району.

Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» зведено за кошти Європейського інвестиційного банку, але розпочинався інвестиційний проект за кошти ЄБРР. Кредитна угодна з ЄІБ на загальну суму 74 мільйони доларів США була підписана Олексієм Вадатурським в Брюсселі в присутності віце-президента Єврокомісії з питань Енергетичного союзу Мароша Шефчовича, першого віце-прем'єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва та віце-президента ЄІБ Вазиля Худака наприкінці минулого року. Вперше за 25 років незалежності України ЄІБ, без гарантій з боку держави чи банків, а тільки під фінансові зобов’язання компанії «НІБУЛОН», надав кошти безпосередньо українській компанії.

Це вже друге підприємство компанії в Херсонській області, поява якого стала можливою завдяки голові Херсонської ОДА, який запропонував очільнику «НІБУЛОНа» побудувати термінал в Голій Пристані. Від самої ідеї до її реалізації минуло менше року, а від початку будівництва до його завершення – менше 100 днів.

«Він зі своєю командою приїхав до нас у Вознесенськ, побачив, як ми там будуємо об’єкт разом із херсонськими будівельними організаціями і запросив нас у Херсонську область. Вже під час нашого візиту на Херсонщину ми визначилися з місцем розташування майбутнього об’єкта, а він, в рамках своїх повноважень і українського законодавства, оперативно все вирішив», — пояснив Олексій Вадатурський.

За підтримки Херсонської обласної адміністрації була розроблена програма щодо розвантаження автошляхів від великотоннажних автомобілів, що має важливе значення як для держави, так і для області. У рамках програми було прийнято рішення збільшити потужності з приймання зерна вже діючого елеваторного комплексу ТОВ СП «НІБУЛОН» у Херсонській області (філії «Козацька»), а також побудувати черговий перевантажувальний термінал у Голій Пристані. Завдяки цьому на автошляхах до Херсона та Миколаєва буде на 500 тис. тонн вантажів менше. Такими інвестиційними методами провідне сільськогосподарське підприємство України суттєво зменшує потік транспорту та огороджує Херсон та Миколаїв від потоку автотранспорту. У планах компанії побудувати потужне підприємство у Генічеську, що сприятиме додатковому розвантаженню автошляхів Херсонської області в цілому.

«Саме завдяки таким потужним інвесторам, як компанія «НІБУЛОН», наша область може пишатися своїм розвитком та економічним зростанням. Херсонщина ще раз довела що це мирний стабільний та перспективний регіон. Перспективний саме для інвестицій», – в цьому впевнений голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

Реалізація інвестиційних проектів «НІБУЛОНу» – це конкретний внесок у вирішення проблеми із завантаженістю автошляхів, впровадження екологічного виду транспорту та  покращення логістики  для аграрного сектору країни.

Лише за 100 днів на будівельному майданчику в Голій Пристані було виконано колосальний обсяг робіт, а саме:

  - забито близько 3,5 тис. складових паль;

  - виготовлено та змонтовано  близько 2 тис. т металоконструкцій;

  - укладено понад 12 100 м3 бетону та 15 706 м2 бетонного покриття;

  - прокладено  більше 5 км мереж водопроводу та каналізації, більше 6 км мереж газопостачання то близько 150 км мереж електропостачання, автоматики та сигналізації;

  - змонтовано близько 2 тис. м2 системи вентиляції та аспірації;

  - змонтовано 14 ємностей загальною вагою 823,2 т.

Це лише складні та важкі цифри, але за ними цілодобова праця близько 1,5 тис. людей із 75 підрядних організацій. Левова частка робіт була відведена організаціям із Херсонської області. Вартість будівництва термінала, розміщеного на ділянці більше 7,5 га, становить більше півмільярда гривень.

Новозбудоване підприємство в Херсонській області оснащено найсучаснішим обладнанням від провідних виробників світу, зокрема Іспанії (SYMAGA S.A.), Великобританії (TELESTACK Ltd.) Швейцарії (BUHLER GmBh), США Mathews Company, Литви (UAB Liucija), Данії (Cimbria Unigrain A/S, FOSS ANALYTICAL AB), Німеччини (PFEUFFER GmbH), Франції (Precia S.A.) та ін.

Технічні характеристики повністю автоматизованого підприємства, що управляється з центрального пульта управління: об’єм зберігання зерна – 77 тис. тонн, добова потужність сушарок становитиме 4 тис. тонн, добова потужність з відвантаження на водний транспорт – 12 тис. тонн. Загальна потужність комплексу з відвантаження – 300 тис. т/рік.

Високотехнологічний перевантажувальний термінал у Голій Пристані забезпечить робочими місцями близько 120 людей, а також значно скоротить витрати сільгосптоваровиробників області на транспортування вирощеної продукції. Вигоду від новозбудованих НІБУЛОНівських перевантажувальних терміналів матимуть не тільки місцеві жителі (адже це нові робочі місця з гідною заробітною платою та соціально відповідальний підхід інвестора до вирішення проблем населення), а й аграрії, які від скорочення плеча перевезень сільськогосподарської продукції, заощаджуватимуть як власні кошти, так і кількість необхідних для транспортування вирощеного зерна вантажівок. Окрім того, поява «НІБУЛОНівського» підприємства позитивно вплине на легалізацію українського ринку зерна.

 У рамках урочистого відкриття філії «Голопристанська» відбудетьлося також підписання кредитної угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку на загальну суму 90 мільйонів доларів США. Попередню кредитну угоду на загальну суму 100 мільйонів доларів США компанія підписала з Міжнародною фінансовою корпорацією минулого місяця на відкритті термінала у Запоріжжі.

За традицією, на відкритті відбулось освячення терміналу. Завершився захід особливо яскраво, натисканням медійної кнопки запуску нового терміналу та переглядом фільму про можливості, які надає підприємство «НІБУЛОН» та, зокрема, термінал «Голопристанський». Крім того, кінець урочистої частини супроводжувався музикою, конфетті та фонтаном з феєрверків на особливу радість присутнім дітям.

ТОВ СП «НІБУЛОН» – це єдина в Україні приватна компанія, яка безпосередньо залучила кошти без гарантій держави для інвестиційної діяльності від таких знаних фінансових установ, як Європейський інвестиційний банк, Європейський банк реконструкції та розвитку і Міжнародна фінансова корпорація. Це дозволить компанії реалізувати масштабний інвестиційний проект щодо розвитку інфраструктури річкових перевезень і завершити реконструкцію власного суднобудівно-судноремонтного заводу в Миколаєві. Окрім того, це дозволить створити близько 2 тис. додаткових робочих місць, залучити до роботи до 150 будівельних організацій і забезпечити роботою понад 3 тис. людей будівельних і монтажних організацій, збільшити об’єми річкових перевезень до 4 млн тонн на рік та зняти з автошляхів 160 тис. автомобілів. У результаті аграрний сектор України додатково отримає близько 5 млрд грн доходів.

За матеріалами ТОВ СП "Нібулон"

 

 

 

 


Початок

Використання інформаційних та фотоматеріалів сайту тільки з дозволу адміністрації
 
 

 

Купальські зорі - 2017

01.06.2017
   План проведення фестивалю    Гола Пристань запрошує на «Купальські зорі»!  1-2 липня 2017 року у Голій Пристані відбудеться XV Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості «Купальські зорі». Запрошуємо всіх зануритися у атмосферу ...


Семінар для безробітних

31.05.2017
 31 травня за сприянням Голопистанського міськрайонного центру зайнятості (директор Зленко І.В.), членами районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу районної державної адміністраці (Нєстьоркіна Т.І..- заступник головного лікаря ЦПМСД, Тараненко І.В. - районний лікар-фтизіатр, Михолат ...


Афіша День захисту дітей

30.05.2017
 


Освітній калейдоскоп «Тріумф розуму й таланту»

30.05.2017
  Людина кожна має свій талант. Немає гірших – кожен в чомусь перший! І впевнено крокує кожен з нас до відкриттів й нових високих звершень.  Освіта – це невід’ємна ланка суспільства. Скільки поколінь людей пройшли крізь шкільні коридори, класи, групи навчальних ...


Шановні городяни!

23.05.2017
   Виконавчий комітет міської ради інформує, що 23.05.2017 в залі засідань міськвиконкому відбулись громадські слухання з приводу обговорення проекту рішення виконавчого комітету Голопристанської міської ради «Про встановлення тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів ...


Шановні вчителі, батьки, депутати міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, громадськість міста!

22.05.2017
   Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Голопристанської міської ради запрошує вас взяти участь в освітньому калейдоскопі «Тріумф розуму й таланту», який відбудеться 25 травня 2017 року відповідно до заходів:  ...


«Фортуна» відсвяткувала ювілей!

22.05.2017
Справжнє свято хореографії, таланту, творчості і копіткої праці відбулося 19 травня у районному Будинку культури. Привід – більш ніж урочистий! Цього дня відзначав п'ятнадцятирічний ювілей дитячий хореографічний колектив «Фортуна» Голопристанської дитячої школи мистецтв. 15 років для ...


УВАГА – ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ!

19.05.2017
   Виконавчий комітет Голопристанської міської ради інформує, що у зв’язку з проведенням будівельно-монтажних робіт на магістральних лініях електропередач в період з 04 по 06 червня 2017 року включно, кожної доби з 06.00 до 19.00 буде здійснюватися відключення електропостачання ...


Що буває за «самоволку»?

19.05.2017
      В українських садибах доволі розповсюджена ситуація, коли дружина мріє поставити кабанчика та пустити з десяток курей, а чоловік, як справжній джентльмен, намагаючись догодити жінці, починає облаштовувати новим мешканцям житло. Як правило, вся ця фауна в однім помешканні мирно ...


Об’єднуватися чи не об’єднуватися?

18.05.2017
Таке питання стояло 5 травня на порядку денному громадського обговорення у формі громадських слухань щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад міста Гола Пристань та села Стара Збур’ївка. Цього дня кіноконцертна зала міського Палацу культури "Сузір’я" ...