29 вересня запрошуємо всіх на святкування Дня міста!

 
 
 

 
 
 22 вересня, субота
 
22 ВЕРЕСНЯ  - ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ В УКРАЇНІ! 
 

      День партизанської слави України щороку відзначається 22 вересня. Це свято створене, щоб не забувати українських військових, які билися з фашистськими окупантами. Дату свята, до речі, обрано не випадково. Саме 22 вересня вважається початком підпільно-партизанського руху в Україні. На честь такого свята у Голопристанському міському Палаці культури "Сузір’я" пройшов відкритий урок, на який завітали учні 7-8 класів Спеціалізованої школи. Про партизанів Голопристанщини, їх бойові подвиги та героїчне життя рохповів Голова голопристанської міської та районної ради ветеранів війни та праці, ветеранів та учасників другої Світової війни різних категорій Рубін Іван Андрійович. Учасник партизансько-підпільного руху Компон Анатолій Володимирович поділився своїми згадками про ті страшні часи і події, які довелося пережити йому особисто. Гостям дякували, бажали здоров’я, щастя, мирного неба та довгих років життя. Вітали квітами та пам’ятними подарунками від міської ради. Відзначення дати завершили покладанням квітів до Обеліску Слави. 

Наш обов’язок кожного дня пам’ятати про тих, хто кував цю перемогу, хто загинув у цій страшній війні. Минатимуть роки, змінюватимуться люди, покоління і настане той час, коли зовсім не залишиться живих свідків того страшного лихоліття, але пам'ять житиме вічно!

   

 

 

 


20 вересня 2018 року, четвер
 

Шукаємо патронатних вихователів!

 

    Діти повинні рости в рідній сім’ї, з мамою і татом. Адже сім’я є тим природним середовищем, де відбувається розвиток особистості дитини.

Батьки – це першовихователі, які турбуються про здоров’я, духовний та моральний розвиток своїх чад, передають свій досвід взаємодії з людьми та природою, готують дітей до самостійного життя та праці.

       Та буває так, що виникають причин, які призводять сім’ю до складних життєвих обставин і не уможливлюють проживання в ній дитини. Тоді постає питання вилучення дитини з біологічної сім’ї.

       Саме з метою забезпечення прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення в сім’ю, створюються сім’ї патронатних вихователів.

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітації дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною та її батьками складних життєвих обставин.

       Патронат є альтернативою державним інтернатам та притулкам. Діяльність сімей патронатних вихователів дає можливість уникнути рішення щодо позбавлення батьківських прав тих батьків, яким була потрібна допомога у налагодженні життя.

       Створити сім’ю патронатного вихователя – це не тільки можливість врятувати чиюсь дитячу долю, але й власне працевлаштування з достойною грошовою винагородою.  Патронатний вихователь за свою роботу, яку виконує за договором, отримує грошове забезпечення у розмірі п’яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць. Також патронатний вихователь отримує соціальну допомогу на кожну влаштовану в сім’ю дитину у розмірі двох прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку на місяць. Соціальна допомога використовується патронатним вихователем у повному обсязі для забезпечення повноцінного харчування, виховання, навчання та розвитку дитини відповідно до її потреб.

       Одне з головних завдань будь-якого суспільства і держави - забезпечення права дитини на виховання в сім'ї. Тож, сподіваємось, що невдовзі і в м. Гола Пристань запрацюють патронатні сім’ї, що надаватимуть послуги з реабілітації дитини, яка залишилась без батьківського піклування, з метою забезпечення потреби зростати в сімейному середовищі.

     Більш детально про сімейний патронат Ви зможете дізнатися, звернувшись до служби у справах дітей  та соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю виконкому Голопристанської міської ради  за адресою: м. Гола Пристань, вул. Покришева, 41, каб.5  тел. 7-71-73 

                                                                                                                   Наталя Майданюк, головний спеціаліст

служби у справах дітей  та соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю 


 
10 вересня 2018 року, понеділок
 
ДЯКУЄМО ВСІМ, ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО ЗБОРУ  КОШТІВ ДЛЯ КП "ГОЛОПРИСТАНСЬКА ЦРЛ"!
 

        Збір коштів для придбання медичного обладнання з ліжками інтенсивної терапії для відділення анестезіології, було розпочато в рамках проведення Всеукраїнського благодійного фестивалю народної творчості «Купальські зорі». За цей час було зібрано понад 29 тисяч гривень.  На отримані кошти були придбані: насос шприцевий СП 50С, відсмоктувач Н002, відсмоктувач Н003-с.

        Громада міста висловлює подяку всім, хто зробив свій внесок до цієї благородної справи:  ФГ «Інтегровані агросистеми», ТОВ НВП «5 Елемент», Голопристанським розсадникам (Мартиненко Р.М.), ФОП «Поздняков Ю.О.», Голопристанському  міському центру дитячої та юнацької творчості, Центральній районній лікарні,  Пантак О.В., Чунтонову К.В., Бабенку О.М., Кушнір Н.О., Богдановій Г.Р., Гею В.М., Горохову В.О., Співак, Саленко Т.О., Бабичу О.В., Лук ’янченко Л.О., Мілян Ю.В., Швідом, Фісайю С.О., ГОР, Соловйову В.О., Басараб І.К., Сипко В.П., Коваленко С.Г., Питомець А.М., Житнюку В.В., Боднар П.П., Бутенко Д.В..

       Низький вам уклін за підтримку медичної галузі та турботу за здоров’я населення! 

 

 
8 вересян 2018 року, субота

Шановні голопристанці!

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.
      Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і Гола Пристань, і ми пишаємося вашими, шановні голопристанці, досягненнями. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. 
    Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Від щирого серця вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту! Бажаю всім фізичного здоров’я, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!

 

 

З повагою, Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ


2 вересня 2018 року, неділя

ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ!  

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня підприємця! 

     Справа, якою ви займаєтесь, – вагомий вклад у розвиток економіки не тільки міста, а й країни в цілому. Окрім цього, ви завжди проявляєте активну громадянську та життєву позицію, надаєте спонсорську допомогу у проведенні найрізноманітніших заходів у Голій Пристані. Дякуємо за вашу небайдужість, розуміння та співпрацю з органами місцевого самоврядування!
     Завдяки своїй праці ви сприяєте всебічному розвитку рідного міста, створюєте нові робочі місця, наповнюєте місцевий бюджет. Своєю щоденною роботою і активною позицією ви робите достойний внесок у досягнення значних економічних результатів.
     Висловлюю кожному з вас глибоку вдячність за допомогу, наполегливу працю, ініціативність, прийняття важливих рішень, що сприяють розвитку Голої Пристані та покращення добробуту громадян. 
Хочу побажати вам невпинного руху вперед, великих успіхів, вдалих угод, надійних партнерів, удачі в усіх починаннях та невичерпних сил і здоров’я для здійснення планів та ідей на майбутнє! Нехай вам щастить!

 

Зі щирою повагою, Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ


 

1 вересня 2018 року, субота

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі та викладачі! 

Від імені Голопристанської міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас із

Днем Знань!

1 вересня – завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Особливим і визначальним у житті він стане для 200 голопристанських першокласників, які вперше ступлять на незвіданий шкільний шлях. Не менш важливим він буде для випускників, яким вже дуже скоро доведеться обирати професійну стежку. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них.

 Дорогі учні! У школі перед вами відкриваються тисячі доріг у Країну Знань. Нехай же збудуться всі ваші мрії та сподівання ваших батьків, які бажають бачити своїх дітей сумлінними, розумними, вихованими й освіченими.

Шановні освітяни! Вам довірено найбільше багатство нашої країни - діти. Дякую вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння.

Від усього серця вітаю всіх із Днем знань. Будьте впевнені в своїй сили, з наснагою ідіть шляхом самостановлення. Мирного вам неба, міцного здоров’я, успіхів у новому навчальному році, невичерпних творчих сил, натхнення та віри в краще майбутнє. Переконаний, що ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до рідної землі, а набуті знання й уміння ви вміло спрямуєте на благо рідної Голої Пристані та всієї України!

 

Зі щирою повагою, Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ


 

 24 серпня 2018 року, п’ятниця

Шановні голопристанці!

Від імені Голопристанської міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас із Днем Незалежності!

Через тисячоліття пролягав шлях становлення та утвердження нашої держави. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування.

День Незалежності в серцях українців став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності. Ми зрозуміли, що самі повинні творити свою долю, стати будівничими майбутнього нашої країни. А це нелегка та відповідальна праця!

Звичайно, чимало вже зроблено за 27 років існування незалежної України: ми маємо свою Конституцію, утвердилися як суб’єкти міжнародного права, але найголовніше – ми маємо спільне бажання побудувати вільну демократичну європейську державу.

Україна в нас - одна, для нас вона - єдина. Нам усім хочеться, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві - порозуміння і згуртованість, на рідній землі - мир та любов!

Тож будьмо щасливі успіхами в добрих справах! Будьмо горді тим, що вибороли незалежність, здобули право бути собою та господарями своєї долі!

Ще раз щиро і сердечно вітаю вас, шановні голопристанці, із прекрасним днем, з найбільшим святом нашої держави!

З Днем Незалежності! Слава Україні!

Зі щирою повагою, Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ17 серпня 2018 року, п’ятниця

Шановні містяни! 

      26 вересня 2018 року о 09.00 годині в залі засідань міськвиконкому відбудуться громадські слухання з приводу обговорення проекту рішення виконавчого комітету Голопристанської міської ради «Про затвердження тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії». До обговорення проекту рішення запрошуються усі бажаючі.

Проект рішення виконавчого комітету міської ради  "Про затвердження тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії"

 

 


16 серпня 2018 року, четвер

Шановні голопристанці!

ТОВ НВП «НІБУЛОН» повідомляє, що за результатами роботи пасажирського судна «НІБУЛОН Експрес-4» по маршруту Нова Каховка - Херсон - Гола Пристань у період з 30.07.18 по 09.08.18 було проведено аналіз, який показав, що у будні дні прослідковується слабкий пасажиропотік.

Тому з 13.08.2018 р. змінено графік руху пасажирського судна «НІБУЛОН Експрес-4» по маршруту м. Нова Каховка - м. Херсон - м. Гола Пристань.

 

 


16 серпня 2018 року, четвер

 


Шановні голопристанці!

За традицією кожні три місяці Голопристанський міський голова Олександр Бабич проводить відкриту зустріч у міському Палаці культури із громадою Голої Пристані, на якій звітує про виконану роботу. Цього разу у зв'язку із літньою спекою, а також із періодом відпусток було вирішено дещо змінити формат звіту міського голови, осучаснити його і провести в онлайн-режимі. Тож черговий звіт Олександра Бабича відбувся у вигляді інтерактивного інтерв'ю. Майданчиком для обговорення суспільно важливих тем у різних сферах життєдіяльності міста виступили телеканал "Скіфія" та радіо "Таврія". Олександр Володимирович відповів на питання присутніх представників ЗМІ, а також мешканців Голої Пристані, які висловили свої думки та побажання щодо розвитку міста журналістам телерадіокомпанії. Детальніше – у записі відеотрансляції.


Наступний звіт міського голови охопить три роки роботи міської влади і відбудеться традиційно у міському Палаці культури "Сузір'я". Дату і час проведення звіту буде повідомлено додатково.


Нагадуємо, що міська влада та особисто міський голова Олександр Бабич відкриті для спілкування та взаємодії, тож, якщо у вас виникають запитання з приводу життєдіяльності міста, ви завжди можете звернутися до міської ради: депутатів, заступників міського голови, працівників структурних підрозділів, або ж до очільника міста – особисто чи за телефоном (стаціонарний – 2-65-02, мобільний – (050) 650-04-11).

Дякуємо всім за співпрацю!

 

 


7 серпня 2018 року,  вівторок

Інформує прокуратура 

17 серпня 2018  року  з  11  години  у  приміщенні Чулаківської сільської  ради  (Херсонська  область,  Голопристанський  район,  с.  Чулаківка,  вул. Жовтнева) буде здійснювати прийом громадян заступник керівника Новокаховської місцевої прокуратури Херсонської області Шишенко Дмитро Олексійович.

Звертаємо  увагу,  що  особистий  прийом здійснюватиметься лише за попереднім записом:

- у телефонному режимі - (05539) 2-62-53 - прокуратура, (05539) 4-35-42 - Чулаківська сільрада;
- особисто: а) запис в кабінеті № 11 «Приймальня» Новокаховської місцевої прокуратури (м. Гола Пристань, вул. Кірова, 8);
б) запис в адміністративній будівлі Чулаківської сільської ради.

Обов’язково при собі мати документи, що засвідчують особу, та звернення (скаргу, заяву) у письмовому вигляді. 

 

 


 

3 серпня 2018 року,  п’ятниця


Шановні містяни!

  Виконавчий комітет міської ради інформує, що 30.07.2018 о 10.00 в залі засідань міськвиконкому відбулись громадські слухання з приводу обговорення проекту містобудівної документації «Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів розробленого проекту містобудівної документації – Детального плану території». Детальний план території відводить земельну ділянку громадянина  Марушія Анатолія Богдановича площею 0,0856 га під індивідуальну житлову забудову за адресою: провулок Сонячний, б/н, м. Гола Пристань, Херсонської області.3 серпня 2018 року,  п’ятниця

ПОВІДОМЛЕННЯ   

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – «Детальний план території частини існуючого кварталу м. Гола Пристань з метою удосконалення планувальної структури та визначення параметрів земельної ділянки площею 0,0025 га (уточнення в проекті землеустрою)  під розміщення телекомунікаційного контейнера (власник – Херсонська філія публічного акціонерного товариства «Укртелеком») за адресою: м. Гола Пристань, вул.Ларіонова б/н, Херсонська область», розроблений головним архітектором проекту Мерзликою Л.К. 

Місце ознайомлення з проектом містобудівної документації – офіційний веб-сайт Голопристанської міської ради http://golaрristan-mrada.gov.ua/, приміщення відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету міської ради за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 22 та міськвиконкому за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 14. 

Строки ознайомлення з проектом ДПТ – з 03.08.2018 до 03.09.2018 включно.


Заява про проведення громадських слухань 
Рішення про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки

Розпорядження міського голови від 30.07.2018 № 173-од "Про проведення громадських слухань  щодо врахування громадських інтересів  під час розроблення проекту містобудівної  документації – Детального плану території"

Містобудівна документація

 

 


 27 липня 2018 року,  п’ятниця

Шановні мешканці та гості Херсонської області!

Бажаєте  приємно  відпочити  з  користю  для  себе?  Запрошуємо  Вас  4  серпня  2018  року  на  гостину  до  м.Гола Пристань взяти участь у XV фестивалі «Український кавун – солодке диво»!

Тут  ви  зможе  реалізувати  або  придбати  на  виставці-ярмарку  високоякісну  сільськогосподарську  та  іншу продукцію,  налагодити  партнерські  стосунки  з  товаровиробниками Голої Пристані, Херсонщини та інших регіонів України, взяти участь у фестивальних розвагах, позмагатися у конкурсі щодо найбільшого вирощеного у 2018 році кавуна, дині, гарбуза та інших овочів, фруктів, безкоштовно насолодитися дивовижною ягодою, приємно відпочити.

На вас чекає безліч приємних вражень, цікава концертна програма, відзнаки фестивалю, подарунки від міської ради та спонсорів.

Тож, вишукуйте на своїх полях, городах велетенське солодке диво, чи то диню, чи гарбуз - і мерщій на фестиваль!

За  більш  детальною  інформацією  звертайтеся  за адресою: Голопристанська  міська  рада,  вул.  1  Травня,  14,  м.Гола  Пристань,  Херсонська  область,  75600  та  за  телефонами (05539) 7-72-91, 2-12-77, 2-63-68, 2-16-37, е-mail: vykonkom@golapristan-mrada.gov.ua, kylt_tyr@ukr.net.

     27 липня 2018 року,  п’ятниця

Шановні голопристанці! Зверніть увагу! 

У нашому місті з 30 липня відновлюються рух високошвидкісного пасажирського судна «НІБУЛОН Експрес-4» за маршрутом м. Нова Каховка - м. Херсон - м. Гола Пристань. Це вже друга спроба відновити водні пасажирські перевезення. Запрошуємо всіх до користування водним пасажирським транспортом – це зручно, швидко і надзвичайно комфортно!

 

 

 


 27 липня 2018 року,  п’ятниця

Громадська активність жінок – розвиток громади

У Голій Пристані Херсонським ОЦ «Успішна жінка» у партнерстві з БО Фонд громади міста Гола Пристань «Свята Ольга» розпочато реалізацію проекту «Громадська активність жінок Голої Пристані - нові можливості розвитку громад».

Даний проект підтриманий Міністерством закордонних справ Федеративної республіки Німеччина в рамках проекту «Регіональні голоси – громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних громад в Україні і Білорусі», що має за мету підвищити обізнаність громадськості відносно демократичних процесів і процесів розвитку громадянського суспільства в регіонах України, шляхом співпраці між громадянським суспільством і представниками органів виконавчої влади та самоврядування.

 Даний мікропроект буде здійснюватися у два етапи. На першому етапі, який проходитиме протягом липня – вересня, вже розпочато соціологічне дослідження щодо вивчення потреб жінок віком 45+, які проживають в м, Гола Пристань і працюють  в бюджетній сфері діяльності задля підвищення їх громадської активності, більш вмотивованої участі в житті громади міста Гола Пристань.  

За результатами дослідження буде підготована програма громадянської освіти для цільової групи. Наступний етап розпочнеться на початку 2019 року з навчального процесу та подальшої підготовки громадської ініціативи та її реалізації. Усі кроки реалізації проекту в нашому місті будуть висвітлюватися як в соціальних мережах, так і на сайті міської ради.

Якщо Вам цікаво і маєте бажання долучитися до участі у проектному процесі (стати учасницею) звертайтесь за тел. (050) 150-61-76, Світлана Михолат. 

Світлана МИХОЛАТ, координатор проекту

 


 27 липня 2018 року,  п’ятниця

Шановні містяни! 

  21 серпня 2018 року о 09.00 годині в залі засідань міськвиконкому відбудуться громадські слухання з приводу обговорення проекту рішення виконавчого комітету Голопристанської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання, водовідведення та очищення стоків». До обговорення проекту рішення запрошуються усі бажаючі.

 

 


 16 липня 2018 року,  понеділок

Не крадіть красу!

Аби місто набувало гарного вигляду, тішило голопристанців  упорядкованими клумбами та квітниками, міська влада цього року активно зайнялася озелененням – починаючи із весни, проходили суботники, висадки різноманітних дерев, кущів та квітів по всій території.  Прикро, але деякі містяни не оцінили ініціативу, бо, на жаль, спостерігається тенденція вандалізму над елементами благоустрою.

Варто зауважити, що у Голій Пристані в різних районах встановлено камери відеоспостереження, тож крадії обов’язково будуть знайдені і покарані. Проте хочеться, щоб люди були законослухняними не через ймовірність бути покараними, а завдяки власному сумлінню та совісті.

Міська влада вкотре звертається до голопристанців із проханням не знищувати красу, яка для них же створена. Будь ласка, також не будьте байдужими і попереджайте такі випадки. Якщо чиясь рука потягнеться до квітів, то ваша нехай викличе поліцію.

Давайте разом будемо берегти своє місто, розвивати його, дбати про чистоту та порядок.

***

На жаль, проблеми із крадіжками квітів в українських містах непоодинокі. Цитата, опублікована на одному із сайтів: «Живу в маленькому містечку, біля Будинку культури посадили квіти. Люди почали їх красти. Мерія поставила табличку з надписом: «Квіти посаджені для вас, люди. Будь ласка, не крадіть їх». І що ви думаєте - люди вкрали табличку!...».
 13 липня 2018 року,  п’ятниця

Шановні бухгалтери!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Голопристанської міської ради та від себе особисто  прийміть найщиріші вітання із професійним святом –

Днем бухгалтера!

Без вашої важливої та надзвичайно відповідальної професії важко уявити роботу будь-якої організації. Хай день вашого свята, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням внеску в загальнодержавну справу. Хай кожному бухгалтеру в цей день люди висловлять подяку і шану за скромну, але вкрай необхідну клопітку працю, яка визначається ще й найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю, принциповістю, законністю. Бо бухгалтерія є основою і підґрунтям фінансового благополуччя трудового колективу, а отже - і кожного з його членів.

Бухгалтери — люди скрупульозні, бухгалтери — люди творчі, і... закохані в досконалу магію цифр. Тож хай життя ваше з кожним днем наближається до досконалості, хай не підводить, а тільки гартується ваше здоров’я. Добробуту вам і процвітання, рівноваги і творчого натхнення!

  Зі щирою повагою, Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ. 13 липня 2018 року,  п’ятниця

Шановні співвласники багатоквартирних будинків! 

     20 липня 2018 року о 15:00 годині в залі засідань виконавчого комітету міської ради за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 14, відбудуться збори голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Гола Пристань щодо залучення бюджетних коштів для проведення капітальних ремонтів багатоквартирних будинків, енергоаудиту та компенсації державою частини витрат на впровадження енергоефективних заходів.

  

 

 

 

 

 

Використання інформаційних та фотоматеріалів сайту тільки з дозволу адміністрації
 
 

 

Шановні голопристанці!

19.02.2018
  20 лютого український народ вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Чотири роки тому відбулись масові розстріли мирних громадян під час Революції Гідності. Відважні патріоти держави віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, свободу, європейське майбутнє України. Революція гідності ...


Військова служба за контрактом

16.02.2018
 


Вшановуючи подвиг воїнів-інтернаціоналістів

15.02.2018
З давніх-давен український народ підтримує священну традицію – вкарбувати у свідомість прийдешніх поколінь пам’ять про бойові подвиги кращих синів і дочок, які сповна виконали свій військовий та інтернаціональний обов’язок. Наша держава та й увесь український народ пам’ятає своїх ...


Шановні голопристанці!

15.02.2018
  18 квітня 2018 року Товариству Червоного Хреста України виповнюється 100 років! До 1922 року у місті Херсоні діяло благодійне Товариство, на базі якого була створена міська організація Червоного Хреста. Вже у 1923 році на кошти Товариства в Херсоні відкрито протитуберкульозний диспансер, ...


Кобзарська слава

08.02.2018
  Саме таку назву має фестиваль-конкурс учнівської творчості, присвячений Т.Г.Шевченку, який проходить у Голій Пристані, починаючи з 2001 року. Конкурс покликаний сприяти популяризації української пісні, виховати у молодого покоління патріотичні почуття, любов до прекрасного. Цього року XVІI ...


9 міфів про вакцинацію

08.02.2018
  Чимало українців досі вірять, що вакцина може ослабити імунну систему, що її не варто вводити дітям з хронічними захворюваннями, а також у те, що дітям краще отримати «природний імунітет», тобто перехворіти. Разом із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спростовуємо найпоширеніші ...


Афіша День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

08.02.2018
        


Афіша Кіборги

08.02.2018
 


ПРО НОВИЙ ПОРЯДОК МЕДРЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЛІКУВАННЯ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ

07.02.2018
  З метою вдосконалення механізму забезпечення права застрахованих осіб на лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів відповідно до вимог Закону № 1105    та пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання соціального ...


Субсидія через Інтернет: зручно та просто!

07.02.2018
      На жаль, під час оформлення житлово-комунальної субсидії, багатьом українцям досі доводиться стикатися з чергами. Втрата часу, зусиль та нервів не тільки не додає гарного настрою, але й засмучує людей, які і так перебувають у непростих обставинах, потребують додаткової уваги ...Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.