Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

З 2 по 15 серпня 2021 року відбуденься Міжнародна художня виставка «Мистецтво Чжень Шань Жень» (Істина Доброта Терпіння)

30.07.2021

 

ЗАПРОШУЄМО З 2 ПО 15 СЕРПНЯ 2021 РОКУ ВІДВІДАТИ
МІЖНАРОДНУ ХУДОЖНЮ ВИСТАВКУ «МИСТЕЦТВО ЧЖЕНЬ ШАНЬ ЖЕНЬ» (ІСТИНА ДОБРОТА ТЕРПІННЯ)
У ВИСТАВКОВІЙ ЗАЛІ СПІЛКИ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ (М. ХЕРСОН).
Урочисте відкриття відбудеться 3 серпня о 12:00 годині 
за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова 30/1.
В експозицію включені репродукції 12 художників з Австралії, Канади, Китаю, США, Таїланду, Тайваню і Японії – всього 40 картин. В основному, оригінали картин виконані олією на полотні в стилі «New Renaissance» (Нове Відродження), кілька творів – тушшю на шовку в традиційному китайському стилі.
Сюжети картин свідчать про пошуки справжнього призначення людського життя, про витоки добра і зла. Твори мистецтва тут не просто картини – це інструмент, за допомогою якого художники можуть висловити правду.
Автори переконані, що в залежності від ідеї, якою вони керуються при створенні картини, від їх внутрішнього стану, живопис наповнюється силою, здатною будити його сильну або слабку сторону. Тому, внутрішній зміст картин – це заклик, імпульс до співчуття, терпіння, прагнення до краси людської душі, що робить ці твори мистецтва дуже цінними.
У різні періоди свого життя художники познайомилися з Фалунь Дафа (Фалуньгун) - стародавній системою морального і фізичного вдосконалення людини і її принципами
Істина Доброта Терпіння. Ставши на шлях вдосконалення, вони поліпшили своє духовне і фізичний стан. Це допомогло їм розширити сприйняття навколишнього світу і знайти відповідь на одвічне питання про вище призначення життя і мистецтва.
Художників цих робіт об'єднала одна спільна ідея: за допомогою мистецтва показати яке прекрасне життя, якщо слідувати її високим принципам Істина Доброта Терпіння. Як повна протилежність цьому, в картинах зображується жорстоке переслідування послідовників Фалунь Дафа, яке розгорнув комуністичний режим в Китаї з липня 1999 року. Невигадані герої картин, які відстоюють ці принципи, вражають своєю силою духу, стійкістю і неймовірною мужністю.
Багато художників на собі випробували страждання тюремних катівень, пройшли всі жахи переслідування за свої переконання.
Ми сподіваємося, що виставка сприятиме відродженню духовного стану суспільства, і впевнені, що ці картини здатні пробудити в людях їх добру сторону.
Виставка експонується з 2005 року, на сьогодні об'їхала понад 100 країн, експонувалася більше 1000 разів. В Україні виставка проходить з 2009 року, в містах: Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів, Краматорськ, Маріуполь, Миколаїв, Запоріжжя, Рівне, Вінниця, Херсон.
Телефон для довідок: (050) 351-25-44.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.