Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Конкурс з образотворчого мистецтва «Рідний край»

01.04.2021


З 01 по 30 березня 2021 року на базі КПНЗ «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості», відбувся міський етап конкурсу з образотворчого мистецтва «Рідний край» для дітей та юнацтва віком 10-17 років, в якому взяли участь юні художники КПНЗ «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості», Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю, Голопристанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, Новозбур’ївського закладу базової та дошкільної освіти №2, Кардашинської ЗОШ І-ІІ ступенів, Малокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Таврійської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Малюнки вражали складністю виконання, майстерністю та новими поглядами на рідний край. Найкращі малюнки були направлені для участі в обласному етапі.
За результатами обласного етапу конкурсу переможцям буде видано сертифікат про участь та рекомендація до вступу на бюджетну форму навчання до університету на факультет культури і мистецтв, на спеціальність «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».
Бажаємо успіхів усім учасникам!
 
 
Усі роботи можна переглянути тут
Крісанова Олена
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.