Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Головне управління ДПС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі нагадує, що триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік

22.02.2021

 Головне управління ДПС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі нагадує, що триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік.

Платники податків можуть отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків скориставшись електронними сервісами ДФС.
Зокрема, у рамках кампаній декларування доходів громадян та е-декларування зазначену інформацію можна отримати за допомогою електронного сервісу «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису» за посиланням HTTPS://CABINET.TAX.GOV.UA.
Звертаємо увагу, що остаточні відомості з державного реєстру про доходи за 2020 рік буде можливо отримати після 20 лютого 2021 року.
В.о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі Ігор Клим
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.