Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Допомога за хворою дитиною фінансується Фондом з першого дня

22.02.2021


Олешківським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області за 12 місяців 2020 року надано матеріальне забезпечення 2877 застрахованим особам на загальну суму більше ніж на 15 млн. гривень, в тому числі по 194 лікарняних листках по вагітності та пологах на суму близько 6 млн. гривень, по 191 лікарняних по догляду за дитиною віком до 14 років на 350000 тис. гривень.
☝Нагадаємо, Фонд соціального страхування України фінансує надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності всім застрахованим (працевлаштованим) особам, починаючи з шостого дня лікарняного й до моменту одужання або встановлення інвалідності. Розмір допомоги залежить від тривалості страхового стажу та складає від 50% (стаж до 3 років), до 100% (стаж понад 8 років) середньоденної заробітної плати.
Надання допомоги з тимчасової втрати працездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років здійснюється за весь період, протягом якого дитина за висновком лікаря потребує догляду, але не більше 14 календарних днів. А в разі стаціонарного лікування – за весь час перебування застрахованої особи у стаціонарі разом із хворою дитиною.
 
Начальник Олешківського відділення УВД ФСС України в Херсонській області Л.А.Кочерган
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.