Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

У Голій Пристані вшанували пам’ять учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні.

18.02.2021

 Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Одним із таких періодів для українського народу стали події на Майдані Незалежності 2013-2014 років.

Сьогодні 18 лютого містяни зібралися в галереї МПК "Сузір’я", щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю учасників Революції гідності та заради увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Події останніх місяців 2013-го, початку 2014 років перетворилися у справжню національну стихію, в якій передався найтонший подих душі нашого народу. Пробудилася приспана роками національна свідомість людей.
Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі.
Звернувся до присутніх Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ, який наголосив на значущості та важливості тих страшних подій 2013-2014 років.
Після вшанування хвилиною мовчання пам'яті Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, до слова запросили Благочинного Голопристанського округу Протоієрея Володимира.
Марія Галущак (кер. Юлія Решетило) виконала пісню «Нашим героям». Декламували поезії вихованці театрального відділу КЗ «Голопристанська дитяча школа мистецтв» Діана Гарбаренко, Анастасія Федоренко, Матвій Федоренко, Діана Кириллова, Максим Вертіков, Софія Кириллова (кер. Альона Литвиненко).
Пристуні взяли участь у поминальній панахиді та поклали квіти до пам'ятного знаку «Героям Небесної Сотні» та «Загиблим за незалежність та волю України», віддавши данину тим, хто навічно пішов від нас.
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.