Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Представництво ЄС в Україні оголошує набір до Єврошколи-2021

18.02.2021

 

Представництво Європейського Союзу в Україні із радістю повідомляє про запуск освітнього проєкту “EU Study Days”, що відбудеться у період із березня до червня 2021 року. Відповідне оголошення про відбір учасників проєкту було нещодавно опубліковано Представництвом Європейського Союзу в Україні (https://bit.ly/3aw9CwQ).

EU Study Days – це освітній проєкт Представництва ЄС в Україні, започаткований сім років тому. Проєкт надає можливість українським студентам та випускникам дізнатися більше про Європейський Союз і відносини між Україною та ЄС від провідних експертів у цій сфері. Проєкт також сприяє створенню мережі молодих українців, де вони зможуть обмінюватися досвідом, втілювати спільні ініціативи, а також стати рушійною силою зближення України та ЄС. Із 2013 року в межах проєкту було проведено більше ніж 32 тижневі сесії у різних містах України. Цього року заплановано проведення 12 онлайн-модулів. Кожен модуль передбачає вебінар за участі співробітників Представництва ЄС, а також провідних європейських і українських експертів. Окрім того, учасники отримають інформаційні матеріали та зможуть перевірити свої знання, склавши тест.
За додатковою інформацією можна звернутися до Вікторії Давидової, Радниці з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні (Victoria.DAVYDOVA@eeas.europa.eu) та/або до організації-виконавця проєкту: ГО «Молодіжна Альтернатива» (контактна особа – Людмила Кудіна, youth.alternative.ua@gmail.com).
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.