Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Відбулося чергове засідання робочої групи проєкту "Впровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій на місцевому рівні"

30.12.2020
 
 
 
Відповідно до плану роботи робочої групи проєкту "Впровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій на місцевому рівні" при Голопристанській ОТГ, 28 грудня 2020 року в кабінеті міського голови Олександра Бабича та за його участі, відбулося чергове засідання робочої групи. Головуюча Галина Галич, керуюча справами виконавчого комітету Голопристанської міської ради, затвердила порядок денний та наголосила на важливості взаємодії органів місцевого самоврядування і громадськості на локальному рівні. Світлана Михолат, президент БО Фонд громади міста Гола Пристань "Свята Ольга", представила результати проведеного опитування мешканців і мешканок Голопристанської ОТГ з вивчення потреб громади в напрямку розвитку громадянського суспільства. Так в опитуванні прийняли участь 111 осіб ( 76 жінок і 35 чоловіків). Серед респондентів - 47,7% працюючі в різних установах, 20.7% - пенсіонери, 9.2% - підприємці, 22,4% - інші категорії населення (результати опитування висвітлені на сайті міської ради).
Наступним питанням обговорювалася підготовка проекту Програми сприяння розвитку громадянського суспільства. Заступниця голови правління БО Фонд громади м. Гола Пристань "Свята Ольга" Лілія Непорожнева запропонувала внести до проекту Програми наступні розділи: створення сприятливих умов для формування і розвитку ГС; забезпечення ефективних процедур участі громадськості під час вирішення питань місцевого значення; стимулювання участі організацій громадянського суспільства; створення умов міжсекторальної співпраці; забезпечення поінформованості населення про діяльність ГО через впровадження інформаційної просвітницьких компаній. За підсумками робочого засідання були узгоджені наступні кроки з підготовки Програми та заплановані подальші дії та провести чергове засідання у січні 2021 року.
 
 
 
Захід проведений за проектом " Впровадження нових форм співпраці влада та громадські організації на місцевому рівні ", який реалізується #ГОСпілкаГромадськіініціативиУкраїни за сприяння #Національногофондупідтримкидемократії#NED
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.