Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

24 листопада 2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Голопристанської міської ради

25.11.2020
24 листопада 2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Голопристанської міської ради. Було розглянуто 15 питань, серед яких:
Про стан дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель на території Голопристанської міської ради.
- Про схвалення звіту щодо виконання бюджету Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року.
Про затвердження Положення про робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
- Про затвердження Положення про тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Про затвердження тарифів на послуги з виробництва та постачання теплової енергії ТОВ «МІКОТЕПЛОСЕРВІС».
Про схвалення міської програми розроблення (внесення змін, оновлення) містобудівної документації на період 2021-2025 років.
Про схвалення змін і доповнень до міської цільової програми забезпечення виконання заходів мобілізаційної підготовки і мобілізації людських та транспортних ресурсів, територіальної оборони та пов’язаних з виконанням військового обов’язку на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 06 грудня 2018 року № 890.
Про схвалення рішень можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради у розділі «Публічна інформація»
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.