Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ПРОСТО І ЗРУЧНО: БЕЗКОНТАКТНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ЧЕРЕЗ ВЕБПОРТАЛ

23.11.2020
Безпека давно стала невід’ємною частиною нашого життя. COVID-19 щодня нагадує про себе новими антирекордами захворюваності. Тому слід бути обачними та обережними, не нехтувати вже звичними правилами захисту і, за можливості, утриматися від візитів до установ Пенсійного фонду, віддавши перевагу безконтактному отриманню пенсійних послуг.
Якщо Ви невдовзі досягаєте пенсійного віку, ми подбаємо про те, щоб пенсія для Вас була призначена безпечно, швидко і без зусиль. І у цьому допоможе вебпортал Пенсійного фонду portal.pfu.gov.ua. Це онлайн-ресурс, на якому Ви зможете отримувати пенсійні послуги, в тому числі подати заяву і документи на призначення пенсії. Цей сервіс безкоштовний та доступний у будь-який час!
Увійти на вебпортал можна за ЕЦП або номером телефону чи банківської карти. В особистому кабінеті – натиснути пункт «Заява на призначення пенсії», заповнити анкету, завантажити до неї скан-копії документів, необхідних для призначення пенсії, і завірити заяву ЕЦП.
Ваша заява надійде до Пенсійного фонду автоматично. Через 10 днів Ви отримаєте SMS про рішення щодо призначення пенсії.
Користуючись вебпорталом і утримуючись від візитів до установ Пенсійного фонду, Ви обмежите соціальні контакти та вбережетесь від COVID-19.
Відділ обслуговування громадян № 2 головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.