Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Голопристанський РВ УДМС України в Херсонській області нагадує: для отримання біометричних документів необхідно звертатися особисто

18.11.2020

 

До нас часто надходять запитання чи можливо, щоб хтось інший замість вас отримав вже виготовлений біометричний документ?!
 
Тож, НАГАДУЄМО:
Для отримання біометричних документів необхідно звернутися особисто. Так само як і на їх оформлення, адже необхідно ідентифікувати (підтвердити) особу. Єдина відмінність - записуватися в електронну чергу не потрібно.
Для тих, хто лише планує оформити документи - обирайте найзручніший варіант звернення для отримання адміністративних послуг, які входять до компетенції Міграційної служби, а саме:
  • запис через термінал у територіальному підрозділі (за наявності);
  • запис через поточну чергу у територіальному підрозділі «сьогодні на сьогодні».
Наразі проблем із чергами у підрозділах Міграційної служби Херсонщининемає. Отже, ви можете безперешкодно звертатись до будь-якого підрозділу протягом робочого часу для отримання адміністративних послуг, які входять до компетенції ДМС України.
Разом з тим, просимо під час відвідування підрозділів, дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо зменшення впливу та передачі вірусної інфекції.
  • користуватися захисною маскою, рукавичками та дезінфікуючими засобами;
  • не створювати скупчення людей у підрозділі та дотримуватись безпечної відстані між людьми (з розрахунку не більше 1 людини на 10 кв. метрів);
  • уникати контакту з усіма, хто має ознаки ГРВІ.
Бережіть себе та оточуючих, чекаємо на вас!
Голопристанський РВ УДМС України в Херсонській області
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.