Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Батальйон мотопіхотної бригади привітали зі святом

15.10.2020

 

14 жовтня - День захисника України – свято, що відзначається в Україні в День Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду.
У цей сонячний жовтневий день працівники відділу культури, туризму та ЗМІ ВК, Голопристанського міського палацу культури «Сузір’я» за сприяння Голопристанського міського голови Олександра Бабича та заступника Голопристанського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської радиСвітлани Лінник привітали батальйон 57-ї окремої мотопіхотної бригади, що у селі Стара Збур'ївка, святковим концертом.
Очільник міста Гола Пристань Олександр Бабич виступив з привітаннями, висловив подяку усім, хто боронить нашу країну, та оголосив хвилину мовчання, щоб пом’янути тих, хто поклав своє життя на захист Вітчизни.
Подарували гарний святковий настрій цього дня глядачам: Світлана Лінник, Діана Гарбаренко і Анастасія Федоренко, Марія Галущак, Аріна Романенко, Дар`я Прокопова, Світлана Золотарьова, Тетяна Крива, Віктор Георгієв, Юлія Решетило, Альбіна Галущак, Володимир Мякота.
Вітаємо з величними святами. Це справжні свята мужності й самовідданості, лицарства і благородства, якими володіють справжні визволителі й захисники України.
 
Більше фото тут
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.