Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фізкульт-привіт молоді нашого міста

15.10.2020

 

З початку цього тижня молодь міста Гола Пристань може займатися фізичною культурою на майданчику біля Голопристанського навчально-виховного комплексу "Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю".

За ініціативи депутата Голопристанської міської ради Олега Васютіна, за сприяння Голопристанської міської ради, очільника міста Олександра Бабича, заступника Голопристанського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Світлани Лінник та з допомогою комунальних підприємств міста "Міськтеплокомуненерго" (директор Сергій Фісай) та «Гопри-Водоканал» (директор Андрій Бездворний) проведено роботи зі встановлення спортивних тренажерів та облаштування майданчику, який так чекали жителі цього мікрорайону.
Велику подяку висловлюємо ФОП Костянтину Чунтонову, Павлу Корнієнку та депутату міської ради Василю Пирогову за фінансову підтримку. Також дякуємо працівникам комунальних підприємств міста за допомогу у встановленні тренажерів: Євгену Остряніну, Євгену Міляну, Павлу Погребняку, Олександру Бурячку, Григорію Юдіну; місцевим жителям Вадиму Бабичу, Віктору Тамарі та Юрію Іверову.
Маємо велику надію, що молодь міста буде спортивною, активно проводитиме вільний час, займатиметься фізичними вправами!
 
 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.