Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Зустріч з мером Голої Пристані

09.09.2020

 

Учасники молодіжного Business Camp, який проходить у нашому місті, вчора, 8 вересня  зустрілися з міським головою Олександром Бабичем.

   Під час бесіди гостям розповіли історію започаткуванні міста, та зв’язки Голої Пристані з видатними діячами. Мер окремо підкреслив роль козацтва в історікотворчих процесах області, ознайомив учасників з кількома яскравими епізодами, що вплинули на розвиток регіону. Під час розмови сьогоднішнього становища міста, були детально досліджені зміни та досягнення в період з 2015-го року. У якості доказу правильного менеджменту було приведене переведення Голої Пристані з 4-ого на 1-е місце в рейтингу міст обласного значення. Також було окремо підкреслено створення умов для чистої конкуренції, що, в свою чергу, призвело до розвитку бізнеса.

   Головними темами для дискусій стали молодіжна політика, інвестиційний клімат і урбаністика. Особливо цікавило активну молодь останнє. Питання дорожньої інфраструктури, розбудови велодоріжок та пакувальних місць для велосипедів, а також застосування європейських практик боротьби з порушниками ПДР – все це стало предметом довгого обговорення.

Не обійшлося також без теми карантину. Молодих підприємців дуже цікавили методи допомоги малому та середньому бізнесу, що були вжиті в місті. Серед головних заходів підтримки була названа тимчасова відміна податків землю, нерухомість тощо.

На останок активісти поцікавилися в Олександра Бабича демографічною ситуацією в регіоні та соціальною підтримкою мешканців.                                               

Молодіжний Business Camp проходить в рамках проекту "Об'єднання та підвищення взаєморозуміння української молоді через розвиток молодіжного підприємництва та розбудову місцевих громад Донецької, Львівської, Харківської і Херсонської областей". Проєкт реалізовує ВГО "ПОРУЧ" за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.