Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

МІСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕБ та НС ІНФОРМУЄ:

25.06.2020

 

22 червня відбулося засідання міської комії з питань ТЕБ та НС
Під час засідання члени Комісії вирішили:
1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 03 квітня 2020 року № 81-од «Про посилення заходів щодо запобігання поширенню на території Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19», виклавши пункти 1, 2 та 3 в новій редакції:
«1. Подовжити до 31 липня 2020 року термін дії карантину на території Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади.
 
2. Забороняється на період дії карантину:
1) перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, що закривають ніс та рот;
2) перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;
3) самовільне залишення місця самоізоляції, обсервації;
4) відвідування закладів освіти її здобувачами в групах більше 10 осіб, крім участі у державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, зовнішньому незалежному оцінюванні, вступних випробуваннях, єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні, атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів «КРОК»;
5) проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра;
6) діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;
7) здійснення пасажирських перевезень автомобільним транспортом, зокрема пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах, в кількості більше ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та контроль використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення.
8) відвідування установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).
 
3. Громадянам, керівникам підприємств, установ, організацій дотримуватися протиепідемічних заходів, встановлених цим розпорядженням, постановами Головного державного санітарного лікаря України, Порядком здійснення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392».
Подобається
Коментувати
Поширити
 
 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.