Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шановні мешканці Голопристанської об’єднаної територіальної громади!

25.03.2020

 

Звертаємось до вас у цей нелегкий для нашої країни та всього світу час. Населення –налякане та спустошене – потребує відповідей на запитання та роз’яснення стану ситуації на теперішній час. У зв'язку із цим, ми намагатимося дати відповіді та, можливо, заспокоїти вас, дорогі земляки.
 

 

Усі містяни тримають руку на пульсі останніх подій, соціальні мережі розповсюджують інформацію швидко, новини по телевізору підтверджують або спростовують ті чи інші дані. Скрізь, по всьому світу, робиться все можливе для недопущення подальшого розповсюдження вірусу серед населення, скорочення випадків інфікування та смертей. Усі сили людства кинуто на боротьбу проти хвороби, на підтримку один одного, на убезпечення кожного. Навіть якщо вам здається, що вірус десь далеко, він є міфічним і ситуація взагалі вас не стосується, все одно радимо задуматися над фактами та цифрами, якими наразі послуговуються ЗМІ.

 
Що стосується нашої громади, ми також робимо все можливе, аби забезпечити максимальну безпеку жителів. Наразі закрито центральний ринок, адже там завжди велике скупчення людей. Ми розуміємо, що збитки матиме сфера бізнесу, підприємці, і те, наскільки складно їм буде відновити свою роботу. Але людське здоров'я та життя значно дорожче!
 
Постановою Кабінету міністрів України від 16.03.2020 №215 чітко визначено, які об’єкти торгівлі мають можливість працювати, а яким необхідно призупинити свою роботу. Продукти та товари першої необхідності все ж можна придбати в супермаркетах та невеликих продуктових магазинах. Працюють у звичайному режимі аптеки, банки, страхові компанії. Цілодобово в Голій Пристані патрулює машина, яка допомагає населенню при першому зверненні (щодо виклику мобільної групи звертайтеся за телефонами: Бабич Олександр Володимирович Голопристанський міський голова 0506500411, Гей Віталій Миколайович перший заступник міського голови 0508637676, Лінник Світлана Григорівна заступник Голопристанського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради 0972925930, Богданова Галина Романівна заступник Голопристанського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради 0951534167, Галич Галина Василівна керуючий справами 0505213025, Лук’янченко Людмила Олександрівна секретар міської ради 0953601818.Вас вислухають та скерують за потребності до вас службовий транспорт). Для пенсіонерів створено умови та групи волонтерів, які допомагають людям літнього віку з побутовими справами, походами до магазинів та аптек.
 
Школи та садочки також зачинені, але впроваджено дистанційну форму навчання. Повністю заборонено проведення масових заходів.
 
 
100 тисяч гривень виділено міською радою на Голопристанську центральну районну лікарню на заходи пов’язані з коронавірусною інфекцією. Постійно проводяться комісії ТЕБ та НС стосовно ситуації в Голопристанській ОТГ. Призупинено міжміські та районні пасажирські перевезення. Для зручності жителів, які працюють, на період карантину робочими залишаються два місцеві маршрути:№1 "Кільцевий" та №3 "Елеватор - 200 річчя Голої Пристані". У кого є можливість, може працювати віддалено та залишатися вдома зі своїми рідними.
 
Міська рада, виконавчий комітет працюють у штатному режимі. Усі необхідні контакти, телефон міського голови, заступників, начальників відділів, телефони комунальних підприємств є на офіційному сайті міської ради http://golapristan-mrada.gov.ua/, у мережі Фейсбук
. Звертайтесь. Ми готові отримувати від вас телефонні звернення щодо проблем і прохань, які виникнуть в цей період. Ми будемо втручатися в кожну ситуацію, коли мешканцям нашої громади буде потрібна допомога.
 
Уся необхідна інформація щодо коронавірусної інфекції, карантину, законодавчої бази з цього приводу також знаходиться на офіційному сайті міської ради у відкритому доступі. Додатково - на сайті МОЗ України можна знайти відповіді на запитання.
 
 
Просимо жителів нашої громади з розумінням ставитись до умов карантину, заходів, які впроваджено задля нашої з вами безпеки. Не виходьте без зайвої потреби на вулицю, будь ласка, тримайте дітей вдома. Людям літнього віку також крайнє необхідно залишатися вдома. Обмежте соціальні контакти. У людних місцях дотримуйтесь правил гігієни, тримайте дистанцію. При перших ознаках хвороби телефонуйте своєму лікарю. Частіше мийте руки.
 
 
Бережіть себе і своїх близьких! І пам’ятайте: вимушена самоізоляція-це не вирок. Закликаємо всіх до взаємної відповідальності, витримки, суворого дотримання всіх передбачених на період карантину заходів. Спільними зусиллями ми подолаємо це випробування і повернемося до нормального життя. Попереду нас чекає ще багато важливих справ.
 
Зберігайте спокій та міцного вам здоров’я!
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.