Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міський голова відзвітував перед громадою

05.02.2020

 

4 лютого в МПК «Сузір’я» голова Голопристанської міської ради Олександр Бабич вкотре відзвітував перед громадою Голої Пристані про виконану роботу.

Зустріч пройшла у традиційному форматі, голова підвів підсумки роботи відділів виконавчого комітету, пояснив моменти, які завжди викликають питання в народу, розповів про проекти, які продовжують реалізовуватися або тільки почнуть втілюватися з цього року. Проблемні питання щодо доріг, освітлення також були висвітлені.

Перед звітом громаді запропонували задавати питання міському голові. Так як їх виявилося небагато, Олександр Бабич відкрито проаналізував коментарі в соціальній мережі, де мешканці міста писали свої враження від міста, ділилися думками з приводу того, що б вони хотіли змінити, що їм подобається.

Йшлося про світлофори, небезпечні ділянки дороги, набережну, ринок, водне транспортування, освітлення, графік роботи місцевих маршруток і т.ін. Усю конструктивну критику було взято до уваги.

Закликаємо всіх мешканців міста приходити на звіти міського голови, спілкуватися відкрито, ставити особисто запитання щодо вирішення проблем, які вас хвилюють. Сподіваємося на співпрацю!

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.