Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Активні громадяни

14.01.2020

 Голопристанська школа №4 стала переможцем грантової програми за підтримки посольства Британської Ради

На початку нового року приємні новини отримали здобувачі освіти Голопристанської школи №4 – Британська Рада в Україні розглянула 264 проекта соціальної дії, поданих зі всієї держави за програмою «Активні громадяни», і вже відібрала 36 кращих. Голопристанська ЗОШ №4 здобула перемогу на отримання грантового фінансування в розмірі 15 тисяч гривень. Слід зазначити, що у Херсонській області реалізація грантової програми «Активні громадяни» здійснюється завдяки обласному фонду «Об'єднання».
У конкурсі взяв участь шкільний проект «Велосипед: корисно, швидко, зручно!», що ставить на меті спонукати юних громадян міста Гола Пристань до здорового способу життя та безпечної поведінки на дорогах через створення умов для впровадження велотранспорту в повсякденне життя населення. Саме тому на території школи з’явиться зручна сучасна велопарковка. Незабаром усі охочі зможуть припаркувати свій двоколісний транспорт на шкільному подвір’ї.
Олена Поліщук, учасник проекту «Велосипед: корисно, швидко, зручно!», учитель української мови Голопристанської школи №4
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.