Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Голопристанський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги запрошує всіх бажаючих долучитися до перегляду художнього фільму на юридичну тематику

14.01.2020

 Голопристанський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги запрошує всіх бажаючих долучитися до перегляду художнього фільму на юридичну тематику.

Любите фільми на юридичну тематику? Полюбляєте стежити за правовими колізіями, адвокатськими вивертами, розбиратися в роботі системи правосуддя?
Запрошуємо всіх бажаючих на спільний перегляд художнього фільму – юридичної драми «12 розгніваних чоловіків», який розкриває актуальне правове питання - суд за участю присяжних.
Показ фільму відбудеться 30 січня 2020 року о 15-00 годині в приміщенні міського кінопалацу «Сузір’я».
За сюжетом юнака звинувачують у вбивстві власного батька, йому загрожує електричний стілець. Дванадцять присяжних збираються щоб винести вердикт: винен чи ні. З початку засідання майже всі схилилися до того, що винен, і лише тільки один з дванадцяти дозволив собі засумніватися. Рахунок голосів присяжних за принципом "винен — не винен" був 11:1. До кінця зборів думки суддів кардинально змінилися...
Фільм «12 розгніваних чоловіків» переконає вас у тому, що при встановленні істини по справі необхідно НЕ бути байдужими, керуватись НЕ лише внутрішніми переконаннями, а дати об’єктивну, всебічну оцінку наданих стороною обвинувачення доказів, адже ч. 2 ст. 2 Кримінального кодексу України зазначає, що особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Приходьте переглянути фільм та поспілкуватися на правову тематику.
З повагою, директор Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги І.М. Кеба
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.