Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Різдвяна Зоря сяяла над Голою Пристанню

10.01.2020

 

 

Вcя Укpaїна cпіває,
Нинi кpугом тopжество…
Дpузі, i ми вac вiтаєм
З cлавним Гocподнім Piздвом!
8 січня за гарною місцевою традицією жителі Голої Пристані від мала до велика зібрались у МПК «Сузір’я» на святковий концерт «Різдвяна зоря», організаторами якого виступили Свято-Духівський храм, відділ культури, туризму та ЗМІ ВК, МПК «Сузір’я» та Голопристанська дитяча школа мистецтв.
До привітального слова запросили Голопристанського міського голову Олександра Бабича, який привітав усіх з Різдвом Христовим. Долучився до привітань і благочинний Голопристанського округу отець Володимир.
У залі було вельми людно, кожен хотів послухати місцеві таланти: оркестр домристів Голопристанської дитячої школи мистецтв, вертеп вихованців недільної школи при Свято-Духівському храмі, ансамбль скрипалів, чоловічий хор, Гаврилюка Володимира, дитячий хор школи мистецтв, гурт «Веселі гноми» (солістка Катерина Кравців).
Наостанок артисти заспівали присутнім колядку «Добрий вечір тобі, пане господарю» та «Многая літа».
Вітаємо кожного з Різдвом Христовим. Нехай у ваших душах назавжди оселяться щастя, мир і доброта. Хай ваш дім буде сповнений любові, а близькі й рідні завжди будуть поруч. Бажаємо, щоб кожен день був багатий на Боже благословення, і ваше серце ні в чому не потребувало. Хай Різдво подарує чарівну казку, любов та благополуччя!
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.