Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Голопристанський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

09.01.2020Діяльність Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Місцевий центр) спрямована на захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей та правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот. Юрисдикція Місцевого центру поширюється на Голопристанський, Каланчацький та Скадовський райони Херсонської області.
Так у 2019 році до Місцевого центру та підпорядкованих йому Бюро правової допомоги (м. Скадовськ та смт. Каланчак) звернулося 2553громадян, які змогли отримати відповіді на свої питання правового характеру. Основними питаннями, що їх хвилювали були питання сімейного права (розірвання шлюбу, стягнення аліментів, збільшення розміру аліментів, позбавлення батьківських прав); житлового права (примусове виселення з житла, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням та зняття її з реєстрації місця проживання); соціального забезпечення (призначення, перерахунок та відмова у надання субсидій); спадкового права (поновлення пропущеного строку для прийняття спадщини, визнання заповіту недійсним); земельного права (договір оренди земельної ділянки та порядок його розірвання, орендна плата) та інші.
За звітний період було проведено 39 виїздів мобільних консультаційних пунктів (виїзних прийомів громадян) по населеним пунктам Голопристанського, Скадовського та Каланчацького районів та було надано безоплатну правову допомогу - 80 громадянам.
Штатними юристами Місцевого центру, в інтересах громадян, було складено 100 документів процесуального характеру та направлено за належністю до районного суду. Більшість звернень до суду стосувалися допомоги з питань збільшення розміру аліментів; розірвання шлюбу; визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням та зняття її з реєстрації місця проживання; позбавлення батьківських прав; стягнення моральної та матеріальної шкоди та інш.
Фахівцями Місцевого центру у 2019 році проведено 277 правопросвітницьких заходи.
Додатково нагадаємо, що за безоплатною вторинної правовою допомогою можна звертатися до Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який знаходиться за адресою: Херсонська область м. Гола Пристань пров. Курортний, 7 тел. (05539) 2-10-96, 2-10-91
Директор Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги І.М. Кеба
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.