Пишаємося гідним здобутком!

08.10.2019
25-27 вересня 2019 року в Чернігові відбувся ХІІІ Всеукраїнський зліт учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти, на якому Херсонщину гідно представили вихованці учнівського лісництва «Дубок» КПНЗ «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник – Фемич Н.І.).
На зльоті зібралися кращі представники із двадцяти чотирьох регіонів України. Учасників зльоту учнівських лісництв чекали два насичених цікавими заходами дня: оформлення в Палаці дітей та юнацтва виставок – презентацій учнівських лісництв, відкритий захист науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства, екскурсія - квест «Екологічний ерудиціон», відвідування міні – дендропарку, комплексу із переробки шишок та зберігання насіння, рекреаційного пункту «Дякова гора», практичні заняття, майстер – класи з інноваційних технологій лісорозведення та лісовідновлення, засідання творчих груп, конкурсно – пізнавальні, екскурсійні заходи та педагогічні читання для керівників учнівських лісництв.
Плєвака Дар’я, Веремко Христина, Цибіна Наталія, вихованці учнівського лісництва «Дубок», у своїй виставці – презентації досягнень учнівських лісництв показали значні напрацювання у науково-дослідницькій роботі, еколого-просвітницькій діяльності, вагомі результати тісної співпраці з лісівниками – професіоналами Голопристанського лісомисливського господарства, презентували складні та оригінальні вироби декоративно -ужиткового мистецтва.
Науково – дослідницьку роботу «Відновлення лісів садивним матеріалом із закритою кореневою системою на відкритому згарищі в Голопристанському лісництві ДП «Голопристанське ЛМГ» в умовах Нижньодніпровських пісків» представила Плєвака Дар’я.
Вихованці учнівського лісництва «Дубок» здобули почесне ІІ місце на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв у номінації «Упровадження інноваційних технологій у практику вирощування лісових культур».
Вітаємо вихованців учнівського лісництва «Дубок» з перемогою. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, впевнено йти до своєї мети, творчих успіхів та перемог!
Слова подяки за надання грошової допомоги на харчування та проживання учасників зльоту висловлюємо Касіч Т.Г., начальнику Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства, та Поповичу В.М., директору ДП «Голопристанське лісомисливське господарство».
Олена Гордєєва, директор КПНЗ «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості»
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.