День підприємця в Голій Пристані

09.09.2019

 

Щорічно, в першу неділю вересня своє професійне свято відзначають люди, які пов’язали свою долю з досить нелегкою справою – бізнесом. Це свято покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.

7 вересня на площі центрального ринку м. Гола Пристань усі голопристанці від усієї душі, висловили щиру вдячність підприємцям за активну участь та допомогу в життєдіяльності громади, її культурному, соціальному, спортивному та економічному розвитку, адже на кожному святі, які проходять у нашому мальовничому місті, не обходиться без їхньої підтримки та спонсорської допомоги.
До вітального слова запросили Голопристанського міського голову Бабича Олександра Володимировича та голову Ліги підприємців Плужнікову Тетяну Василівну.
За активну участь у громадському житті міста Гола Пристань та з нагоди Дня підприємця відзначили Почесними грамотами міського голови, пам’ятним подарунком та квітами фізичних осіб - підприємців: Гадецького Анатолія Миколайовича, Гільфатулліна Михайла Талгатовича, Дубініну Ольгу Іванівну, Кадирова Енвера Алієвича, Ляшко Віру Миколаївну, Проценко Тетяну Михайлівну, Сухорукову Людмилу Василівну.
Поздоровили наших підприємців запальними піснями Аріна Романенко, Богдан Палій, Хоменко Сергій, а інструментальним соло на скрипці - Альбіна Галущак.
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.