Сила жінок. Історії, які надихають

03.09.2019


30 серпневий день видався досить теплим та різнобарвним. Таким він насправді був для жінок міста Гола Пристань, учасниць навчальної програми громадянської освіти, яка впроваджувалася протягом квітня - серпня 2019 року. З проведенням цього важливого заходу привітала заступник голови правління #ГОХерсонськогоОЦУспішнажінкаИраида Геращенко, координаторка проекту Світлана Михолат.
Процес розвитку сьогоденного бурхливого життя, шаленного використання сучасних технологій потребує від кожного з нас нових знань, нових умінь і нового ставлення до оточуючого світу, до себе. Освіта для дорослих - освіта ЖИТТЯ, яка відкриває нові можливості, допомагає йти в ногу із сучасними змінами, жити в безпеці і мирі, позитивно сприймати життя, насолоджуватися усім розмаїттям і повною мірою користуватися своїми правами й відчувати свою значимість. Саме проект "Громадянська освіта жінок - нові можливості для розвитку громади" завдяки тренінговим навчанням, майстер - класам, практичним вправами, надихнула багатьох жінок до активностей, до пошуку дієвих шляхів розв'язання нагальних питань.
30 серпня 2019 року в межах проекту була впроваджена громадська ініціатива: Соціальний Марафон: "Освітні програми для жінок - шлях до успіху!". У цей день затишний зал міської бібліотеки був відкритий для усіх бажаючих. Учасниками стали представники різних сфер діяльності: органи влади, місцевого самоврядування, депутатського корпусу, освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, центру пробації, правової допомоги, громадськості. Велика подяка за активну участь жінкам, які поділилися своїм життєвим досвідом впливу на позитивні зміни в своїх громадах, які уміють поєднувати професійну діяльність і бути лідерами та активними "агентами" змін на краще.
Aннa Усова, керівник Олексіївського навчального закладу Бехтерської ОТГ, поділилася особистим досвідом активної життєвої позиції, зазначила важливість досягення успіху, плануючи своє життя, розтавляючи пріоритети і досягаючи поставленої мети. Для впровадження будь-якої проектної заявки важлива командна робота, яка дійсно перетворює село Олексіївку на сучасне мальовниче містечко.
Директор дитячого садочка "Берізка" с. Зеленотропинське Валентина Запорожець щиро ділилася своїми творчими роботами (вишивки, поробки) та цікавими історіями волонтерської патріотичної діяльності, допомагаючи учасникам АТО. Гостя з Н.Каховки, ІринаЧервона, голова ГО "Лідерство без титулів", своєю душевною відкритістю надихнула учасниць заходу до особистісного зростання, постійного удосконалення, навчання протягом життя.
Цікаві панельні дискусії були запропоновані експертками ГО Херсонського ОЦ “Успішна жінка”.

Важливим компонентом громадської ініціативи стали презентації учасниць навчальної програми, бо саме вони привертають увагу місцевої влади і громадськості до вирішення питань пов'язаних з екологією "Зелена школа - чиста планета" (
Лілія Нєпорожнєва та Наталія Колєсніченко), до озеленення місць відпочинку "Міцний горішок" - шлях до покращення життя мешканців громади (Олена Студенянська, Олена Година, Лілія Скакун); "Чиста р. Конка - запорука здорового відпочинку та туристичної привабливості" ( Юлія Бишок, Анжеліка Лобінцева ); ініціатива "Простір рівних можливостей" (Лариса Борова), направлена на покращення умов для соціалізації дітей з інвалідністю; "Хвости і кігті.SOS!" ( Наталія Січкаренко ) ініціює вирішення низки питань пов'язаних з бродячими тваринами та жорстоким поводженням з ними.
Клуб "Життєлюби Золотого віку" (Надія Вдовиченко,СвітланаЗолотарьова, Олександра Гордіна) планують організувати цікавий активний відпочинок для людей поважного віку.
Під час заходу була організована ілюстрована виставка "Жінка, Безпека, Гендерна рівність" (
Наталія Дзень ) та підготовлено "Кошик з проблемних питань міста".
Як підсумок навчальної програми Громадянської освіти, учасниці отримали заслужені Сертифікати та книги "Створюючи мости для демократії ", інформаційні буклети.
Дякую усім, хто в ці дні готувалися та організували проведення даного заходу, широко інформували про реалізацію ініціативи поширюючи інформаційні буклети. Дякую учасницям за активність, бажання змінювати себе саму, своє життя, своїми ініціативами перетворювати світ на краще!
Проект продовжує свою діяльність!
Захід проведений в рамках Проекту «Громадянська освіта жінок – нові можливості для розвитку громади, який реалізується
ХОЦУспішна жінка» в партнерстві з БО Фонд громади міста Гола Пристань "Свята Ольга", в рамках проекту DVV International «Регіональні голоси – громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних громад в Україні та Білорусі», за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини #CivilSocietyCooperation
Партнером також виступає
Українська асоціація освіти для дорослих.
Координаторка проекту Світлана Михолат
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.