Про останні події на сміттєзвалищі

16.07.2019

 

Вже майже місяць голопристанці занепокоєні ситуацією на міському сміттєзвалищі. 28 червня сталася пожежа, під час якої горів ліс і сміттєзвалище (у тому числі стихійне поблизу).

Щоб запобігти у подальшому неправильному трактуванню подій, ситуацію прокоментував Фісай Сергій Олександрович, директор комунального підприємства "Міськтеплокомуненерго".

Під час сильного вітру 28 червня на лінію електропередач, що йде понад дорогою, упала суха тополя. Сталося коротке замикання, від іскор зайнялася суха трава та почалося загоряння лісу. Пориви вітру перекинули вогонь на стихійне сміттєзвалище, яке у свою чергу перекинулося на звалище міське.

Одразу на виклик приїхали пожежники, також долучилося до гасіння пожежі ДП «Голопристанське лісомисливське господарство» на своїй техніці. Керівництво ГУ ДСНС спрямувало на місце пожежі максимальні сили: викликали пожежників з Херсона, Олешок, Скадовську, Великої Олександрівки.

До 8 години вечора пожежу було локалізовано, але не без зусиль: в деякі місця проїхати машинами взагалі неможливо, доводилося розчищати проїзд. Стежити за ситуацією залишили лісівників та чергових.

Першим завданням було загасити ліс, з чим рятувальники ДСНС та працівники лісгоспу впоралися. Надалі горіло лише звалище, відкритий вогонь на якому згодом також ліквідували.

На теперішній час на сміттєзвалищі існують поодинокі джерела диму, відходи ще тліють, але наразі немає загрози жителям міста, вогонь загасили.

Фото з сайту ПІК.ЮА

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.