На "Купальські зорі" у Голій Пристані будуть проводитися майстер-класи зі слов'янської йоги

03.07.2019

 

Увага!

Лише 1 день, 6 липня у Голій Пристані в рамках проведення Благодійного фестивалю народної творчості « Купальські зорі» відбудуться майстер-класи зі словянської йоги з інструктором Іриною Червоною "Мій внутрішній і зовнішній Світ - Гармонія" для усіх бажаючих дівчат та жінок!
Майстер - клас включає глибоку жіночу практику, яка пропрацьовує фізичні, психологічні та духовні рівні, розвиває вміння сприйняти себе справжньою і навчитися сприймати інших (дітей, коханого чоловіка, батьків).
Сьогодні слов'янські практики адаптовані для сучасного життя і є дуже актуальними.
Основними завданнями жіночої слов'янської гімнастики (йоги) є зміцнення здоров'я жінки, підготовка до пологів і післяпологове відновлення, міцна спина, здоровий хребет, рухливі суглоби. Жіночі практики використовують для себе, щоб відчути своє тіло, його красу.
При постійному виконанні вправ словянської йоги пробуджується генетична пам'ять та пам'ять роду, сила, надана жінці самою природою. Розвивається природна інтуїція. Основне завдання, яке вирішується за допомогою гімнастики - навчити жінку відчувати себе щасливою, жити в гармонії і радості.
Тож шановні учасники, гості та запрошені, спробуйте і ви! Запрошуємо долучитися до словянської практики 06 липня 2019 у парковій зоні на набережній міста (фонтан «Лілея» з 13:00)
Усі зібрані кошти будуть перераховані на благодійність.
 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.