Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

День Конституції України відзначили у Голій Пристані

01.07.2019

 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати незалежну, соціальну, правову державу. Конституція стала не просто головним правовим документом, а й реальною основою розбудови вільної демократичної країни, першоосновою формування політичних, економічних та духовних реалій нашого суспільства. У ній відображені демократичні засади організації держави, політичні та економічні свободи українців, висловлюється суверенна воля громадян.

До Дня Конституції України на алеї біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбулися урочисті заходи 27 червня.
Присутніх привітав зі святом міський голова Бабич О.В. від себе особисто, від депутатського корпусу та виконавчого комітету Голопристанської міської ради. У своїй промові голова провів екскурс в історію Конституції України. Наголосив, що лідери нашої країни повинні жити та працювати згідно Конституції. А ми у свою чергу повинні робити усе для того, щоб наша країна процвітала: самовіддано працювати на розвиток свого міста, на місцевому рівні чітко дотримуватися та зберігати конституційний стрій.
Міський голова побажав усім миру та нагородив Почесною Грамотою голови Херсонської обласної державної адміністрації Темченко Світлану Михайлівну за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Конституції. Почесною Грамотою Херсонської обласної ради нагородилизавідуючу дошкільного навчального закладу комбінованого типу (ясла–садок) №3 «Берегиня» Бурдигу Тамару Іванівну за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди відзначення Дня Конституції України.
Також Почесною грамотою міського голови відзначили: начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету міської ради Буренка Дмитра В’ячеславовича та в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва-головного архітектора виконавчого комітету Голопристанської міської ради Кривошея Олега Миколайовича за високопрофесійну та сумлінну працю, активну участь у громадському житті міста Гола Пристань; начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Голопристанської міської ради Джуса Андрія Миколайовича за професіоналізм, сумлінне виконання обовязків; начальника Голопристанського районного відділу УДМС України в Херсонській області Цуркан Наталю Леонідівну та головного спеціаліста Голопристанського районного відділу УДМС України в Херсонській області Беленчуа Валентина Васильовича за особистий внесок у розвиток міграційної служби, сумлінну працю, досягнуті результати.
Зі святом поздоровили громаду й голова Голопристанської районної ради Соловйов В.О., голова Голопристанської районної державної адміністрації Богачук В.М., кандидат в народні депутати України, депутат обласної ради Рибалко С.В.
Пролунав вірш у виконанні Софії Беленчук, та заспівала пісню Ельвіра Ротонос. Присутні поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченка, як символ вшанування пам’яті видатних синів українського народу.
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.