Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

День цивільного захисту у Голопристанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

22.05.2019

 

16 травня 2019 року на виконання плану роботи у Голопристанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 був проведений «День цивільного захисту».
Основна мета та завдання «Дня ЦЗ» – узагальнення та практична перевірка здатності учасників освітнього процесу грамотно й чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя в умовах надзвичайних ситуацій; формування та розвиток у здобувачів освіти високих морально-психологічних якостей, виховання відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності.

День розпочався з огляду структурних ланок та перевірки їх готовності до дій у надзвичайних ситуаціях. На першому уроці в цікавій та змістовній формі класні керівники провели відкриті заняття з цивільного захисту, під час яких опрацювали з дітьми пам’ятки безпечної поведінки у разі НС природного, техногенного та соціального характеру. Діти узагальнили знання що потрібно мати при собі у екстреній валізі на випадок НС. 
У шкільному фойє організована виставка-конкурс дитячих малюнків з питань безпеки за тематикою «Цивільний захист очима дітей». На подвір’ї школи цікаво й пізнавально учитель предмету «Захист Вітчизни» Міщенко О.М. організував з учнями 1-4-х та 5-7-х класів практичні заняття щодо першочергових дій при знаходженні вибухонебезпечних предметів. Медична сестра Соловйова Л.А. разом із учителем предмету «Основи здоров’я» Гапоновою Ю.Л. провели з учнями 5-8-х класів практичні заняття «Перша допомога при НС».

Протягом навчального дня з учасниками освітнього процесу були організовані тренування з евакуації при виникненні пожежі та в разі обстрілу. 
Методичну допомогу у проведенні шкільних заходів із цивільного захисту надали та взяли безпосередню участь у навчанні дітей запрошені гості завідувач НКП навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області у м. Гола Пристань Табунщик О.Д, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і територій та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Голопристанської міської ради Мошенський І.І. 
Крім того, у процесі підготовки до «Дня ЦЗ» здобувачі освіти разом із класними керівниками виготовили найпростіші засоби індивідуального захисту (ватно-марлеві пов’язки) та тренувалися використовувати їх у різних випадках загрози.


Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, учасники освітнього процесу закладу освіти удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб зберегти своє життя й надати допомогу іншим. 


Відповідальна особа ЦЗ Голопристанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 О.П. Крилова

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.