Безпечна праця – здорова нація

15.05.2019

Відповідно до рекомендацій Міжнародної організації праці цьогорічний Всесвітній день охорони праці проходить під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Працівники безоплатної правової допомоги закликають не нехтувати правилами охорони праці та використовувати усі необхідні засоби індивідуального захисту для того, щоб вберегти своє життя та здоров’я.

Так, 13 травня 2019 року в.о. директора Місцевого центру Ірина Кеба провела тематичний семінар для працівників Голопристанського відділу статистики на тему «Безпечна праця – здорова нація».

Фахівець розповіла про систему охорони праці, гарантії прав на охорону праці, про правило поведінки на робочому місці та види інструктажів при прийнятті на роботу та подальшій роботі. Зосередила увагу присутніх на відповідальності за порушення вимог щодо охорони праці.

«Відповідно до ст. 44 ЗУ «Про охорону праці» за порушення законів та інших нормативно-правових актів про охорону праці, створення перешкод у діяльності посадових осіб органів державного нагляду за охороною праці, а також представників профспілок, їх організацій та об'єднань винні особи притягаються до дисциплінарної, адміністративної, матеріальної, кримінальної відповідальності згідно із законом», - наголосила Ірина Кеба.

Слухачі семінару отримали тематичні пам’ятки та буклети системи БПД.

Інформація зі сторінки Голопристанського місцевого центру з надання БВПД у мережі Фейсбук

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.