День Перемоги відсвяткували у нашому місті

10.05.2019

 

9 травня – День Перемоги. Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих – незабутній. Ми - українці! Ми ніколи не забудемо подвигу своїх дідів і батьків у Другій світовій війні. Сьогодні шануємо всіх живих, і тих, хто пережив її, у кого й досі болять рани...

З нагоди світлого свята Дня перемоги жителі Голої Пристані зібрались на мітинг, щоб згадати подвиг наших славних дідів та прадідів.

На заході виступив міський голова Олександр Бабич, який нагородив Подяками членів Голопристанської міської первинної організації ветеранів війни та праці України Колесник К.Д., Воскобойник В.К., Гончаренко Л.Й., Остапенко М.М., Майбороду В.В., Гордіну О.В., Вдовіченко Н.С., Бурховецьку Н.П., Колпакову К.І.

Голова Голопристанської районної державної адміністрації Тетяна Гасаненко відзначила Дзюбенко З.А., Масленикова В.Є., Почесними грамотами райдерж адміністрації нагороджені ветерани війни Зелінська А. Т., Єременко В.М., Сухоруков О.Г. Також відзначили колектив Круглоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, директор Свиридов Л.М.
Виступив голова райради Віталій Соловйов, Почесною грамотою райради нагородив колектив комунальної організації «Центр позашкільної освіти Голопристанського району Херсонської області» (директор - Хижнюк Г.М.), за місцем проживання вручені грамоти будуть Попову Ф.М., Капусті В.Г., Уткіну В.П.

Почесною грамотою Херсонської обласної державної адміністрації нагородили Мануйленко Н.В., Почесною грамотою Херсонської обласної ради - колектив народного аматорського академічного хору Голопристанського районного будинку культури (керівник - Чупик І.В.)
До привітання запросили помічника народного депутата України Федора Негоя – Коломійця Д.В., голову Голопристанської міської первинної організації ветеранів війни та праці України , Колпакову К.І.,голову ветеранів організації України міста Гола Пристань та Голопристанського району Рубіна І.А.

Піснею зі святом привітали містян Анатолій Клімов та колектив народного аматорського академічного хору Голопристанського районного будинку культури (керівник - Чупик Ірина Валентинівна). Молодь міста подарувала ветеранам квіти, а після молебня клірика Олексія з хором, було покладено вінки до обеліску, пам’ятників та меморіалів пов’язаних з Другою світовою війною.

Усі бажаючі переглянули святковий концерт після завершення мітингу, а також пригостилися смачним кулішем у парковій зоні біля Алеї слави.

 

 

 

 

 

 

Також після урочистостей на Алеї слави, у міському палаці культури «Сузір’я» відбувся святковий концерт, присвячений світлій даті Перемоги, організаторами якого стали працівники «Сузір’я».
Ведучі Литвиненко А. та Стешенко О. знову і знову нагадували присутнім про День Перемоги, якою ціною вона дісталася, який подвиг здійснили наші діди та прадіди, визволяючи нашу землю від окупантів.
Пісні воєнних та повоєнних часів, сучасні композиції лунали у виконанні Чумаченка Є., Решетило Ю., Азарова В., Тимченко Т., Магар С., Прокопової Д., Мякоти В., Палія Б., Климова А., Хоменка С., Чумаченка О., Стешенка О., Золотарьової С., Георгієва В. Глядачі підспівували майже кожній пісні і радо вітали артистів.
Викликали захват виступи народного ансамблю народної пісні «Україночка» та народного любительського об’єднання ветеранів «Червона Калина» районного будинку культури. 
Зі сцени чули акордеон та гітару. Хореографічний колектив «Забава» подарував присутнім номер «Несе Галя воду», а колектив «Фортуна» - «Королеви неба».
На завершення хор викладачів школи мистецтв виконав «День победы», уся зала підвелася та співала разом з виконавцями «зі сльозами на очах».
Скільки б не минуло десятиліть, слово «перемога» матиме для кожного з нас особливе значення. Ветерани не забуті, їх подвиг не розтанув у літах. Низький їм уклін і довічна шана.

 

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.