У м. Гола Пристань розпочато реалізацію проекту.

11.04.2019

У м. Гола Пристань Херсонським ОЦ "Успішна жінка" в партнерстві з БО Фонд громади міста Гола Пристань ”Свята Ольга” розпочато реалізацію проекту ”Громадянська освіта жінок - нові можливості для розвитку місцевої громади”. Мета проекту: підвищення рівня громадянської активності і соціального включення жінок віком 45+ міста Гола Пристань та сіл, які входять в склад міста ) в життя місцевої громади.

В тематичну частину програми громадянської освіти включені навчальні семінари, тренінги, майстер – класи, практикуми з питань демократичного розвитку громади, основних прав і свобод людини, механізмів захисту свої прав, розвитку жіночого лідерства та гендерної політики, використання різних інструментів впливу на процеси прийняття рішень, написання проектних заявок, підготовки і реалізації громадських ініціатив.

Задля підвищення соціального статусу жінок цільової групи, планується реалізувати громадську ініціативу Соціальний марафон - “ Освітня програма для жінок – шлях до успіху!” під час якого будуть організовані цікаві зустрічі з впливовими жінками міста/району, які мають активну життєву позицію у різних сферах життєдіяльності. Такі заходи пройдуть за форматом “жива книга”- «Сила жінок. Історії які надихають!”. Також до реалізації даного проекту долучаться тренери партнерських організацій з Львівської та Миколаївської областей.

Жінок які будуть задіяні до проекту, очікують цікаві навчальні програми, зустрічі з новими людьми, живе спілкування, обмін досвідом, що сприятиме відкриттю нових можливостей для самореалізації і розвитку особистості, розумінню важливості освіти впродовж життя, бути більш ініціативними та відповідальними до вирішення не тільки особистісних проблем, але і проблем які виникають в громаді.

Перші тренінги планується провести 17 – 18 квітня та 23 – 24 квітня 2019 року на базі міської бібліотеки ( м. Гола Пристань вул. 1 Травня, 45 )
Даний проект реалізується у партнерстві з Інститутом міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV), Представництвом DVV в Україні у рамках проекту ,,Регіональні голоси - громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних громад в Україні та Білорусії, підтриманий 
#CivilSocietyCooperation, Федерального міністерства закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt

За довідками звертайтесь за тел. 0501506176 Світлана Михолат

Світлана Михолат, координатор проекту

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.