Тато, мама, я – спортивна сім’я

27.03.2019

24 березня у Голопристанському міському Центрі фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» сімейні команди Голої Пристані показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння, взявши участь у веселому фестивалі «Тато, мама я – спортивна сім’я».
Цей фестиваль уже став традиційним. Поєднавши і спорт, і розваги, і здорову конкуренцію, він є одним із найулюбленіших заходів дітей та дорослих. Адже за щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною командою.

Цього року позмагатися у силі, спритності, швидкості та праві називатися «найспортивнішою сім’єю» виборювали чотири сімейні команди із закладів загальної середньої освіти міста: Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» - родина Тоцьких (тато – Андрій Олександрович, мама – Любов Володимирівна, донька – Марія); Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо – математичного циклів – родина Жигадло (тато – Руслан Віталійович, мама – Оксана Миколаївна, син – Ярослав); Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 – родина Сидоренків (тато – Андрій Миколайович, мама – Катерина Анатоліївна, донька – Олександра) та Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 – родина Плотнікових (тато – Ігор В’ячеславович, мама – Наталія Олексіївна, син - Артем).

В урочистій частині змагань до учасників з привітанням звернувся Олександр Веніамінович Таран, заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Голопристанської міської ради, який побажав позитивних емоцій, гарних спортивних результатів, перемоги.

Після представлення команди вийшли на старт. Для перемоги у змаганнях учасники повинні були продемонструвати свої найкращі вміння у швидкості, спритності, гнучкості та злагодженості дій у шести естафетах «Флорбол», «Перенеси сім’ю», «Дартс», «Стрибки в мішках», «Розкидати та зібрати», «Гусениця» та набрати якнайбільше балів у спортивній вікторині. Змагання пройшли у дружній атмосфері за гучної підтримки вболівальників. Сім’ї показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння.

Оцінювала майстерність команд суддівська колегія, до складу якої входили: Таран О.В., заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту, головний суддя змагань; Романюк О.С., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, головний секретар змагань; Іванова Т.Ф., учитель фізичної культури Голопристанської гімназії. У них було нелегке завдання: зі спритних, сильних, винахідливих вибрати найсильніших, найспритніших, найвинахідливіших. Їм у цьому допомагали судді – учителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти міста: Настасієнко А.М., Гаврик С.В. (Голопристанська гімназія); Постойко С.І. (Голопристанська ЗОШ № 4); Дяченко І.Г. (Голопристанська спеціалізована школа); Холодний В.М. (Голопристанська ЗОШ № 1).
Атмосфера, що панувала у залі, просто захоплювала. Крім спортивного азарту були і підтримка суперника, і дружня порада, і гумор.

За підсумками всіх спортивних випробувань абсолютним переможцем цьогорічних міських змагань, показавши найкращі результати, стала спортивна сім’я Тоцьких, яка представляла Голопристанську гімназію. Друге місце посіла сім’я Сидоренків із Голопристанської ЗОШ № 1. Третє місце розподіли між собою сім’я Плотнікових із Голопристанської ЗОШ № 4 та сім’я Жигадло з Голопристанської спеціалізованої школи. Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями, кубками, подарунками. 
Варто зазначити, що поразок не було. Адже чи можна програти, коли отримуєш безліч позитиву. Звичайно, ні!

Між естафетами усі присутні насолоджувалися виступами вокального ансамблю «Веснянка» КПНЗ «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник – Покотилова Г.В.). 


Вітаємо сім’ю Тоцьких із перемогою та бажаємо їй успішної підготовки та виступу на змаганнях обласного рівня!

Олена Гордєєва, директор КПНЗ «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості»

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.