У ДНЗ №3 показали педагогічну майстерність

26.03.2019

 

Тиждень педагогічної майстерності у ДНЗ №3 «Берегиня»

Суспільні тенденції гуманізації змісту, методів і форм педагогічного процесу, орієнтація на вияв індивідуальності кожної дитини ставлять високі вимоги до особистості педагога, розвитку його професійного потенціалу.

Як стати педагогом – майстром? Одні вчені стверджують, що для цього потрібен великий досвід. Інші вважають, що потрібно мати талант: є він – успіх у роботі забезпечено. Практика показує, що педагогічний талант може і не виявитися, якщо фахівець не усвідомлює задля чого він працює, на що спрямовані його зусилля, тобто не розуміє суті і технології педагогічної діяльності. Потрібна щоденна і наполеглива праця над розвитком своїх здібностей до педагогічної діяльності, формуванням професійної позиції, вихованням уміння спілкуватися з людьми, у процесі органічної взаємодії розв’язувати завдання навчання та виховання.

 

Тому з метою пропагування передового педагогічного досвіду, обміну досвідом роботи в ДНЗ №3 «Берегиня» з 18 по 22 березня був проведений Тиждень педагогічної майстерності.
Вихователі та спеціалісти закладу в межах Тижня продемонстрували високий рівень педагогічної майстерності та представили досвід своєї роботи з використання інноваційних педагогічних технологій як необхідної умови якісної освіти: нестандартність роботи, артистизм, поетичність мови, талант у спілкуванні з дітьми.
Протягом Тижня педагоги закладу обмінювалися досвідом роботи з дітьми дошкільного віку, презентували колегам різні форми роботи, доводили ефективність новітніх методик і технологій навчання і розвитку малюків. Вихователі змогли побачити на практиці проведення інтегрованих, бінарних занять у дошкільному закладі та обговорити доцільність їх використання у роботі. 
Цікавим, насиченим іграми було заняття у середній логопедичній групі «Колобок» (вихователь Миргородська Н.І.). Мандруючи з Колобком малята виконували логічні та мовленнєві завдання, відгадували загадки.

 
Вихователі старших груп Беленчук В.К. та Кравченко Я.Д. показали цікаві форми роботи із дітьми старшої групи під час занять, акцентуючи увагу на те, як вони готують малюків до навчання у Новій українській школі. З цікавістю спостерігали за перебігом занять методисти міського методичного кабінету Шевцова Т.Ф., Мельничук С.М., вчителі початкових класів спеціалізованої школи Михайленко С.М., Могилко О.В., батьки вихованців.
Обидва заняття були бінарними. На занятті у старшій групі №1 «Дзвоники» учитель-логопед Рорманюк О.Л. перевірила знання вихованців із грамоти. На занятті у старшій групі №2 «Ягідка» діти продемонстрували свої музичні здібності, яких набували у садочку з музичним керівником Сидорюк О.І..
Вихованці ІІ молодшої групи №1 «Теремок» разом із вихователем Рудикою В.В. виконували завдання від Фіксиків.
Педагоги закладу показали свою майстерність у використанні на заняттях засобів ІКТ. Тиждень педагогічної майстерності є дієвим способом самоосвіти та сприяє професійному зростанню педагогів. Такі корисні та змістовні методичні заходи в колективі сприяють формуванню, вивченню, узагальненню та поширенню кращого педагогічного досвіду колег, творчому осмисленню сучасних досягнень психолого-педагогічної науки та передового педагогічного досвіду.

Ірина Ангеленюк, вихователь-методист ДНЗ №3 «Берегиня»

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.