Інформаційна акція «Дякую захисникам!»

26.12.2018

 Інформаційна акція  «Дякую захисникам!»

 

 Патріотичне виховання у закладах освіти міста – це формування патріотичних почуттів, любові, гордості за свою країну, вироблення високого ідеалу служіння народові…Бути патріотом сьогодні - це більше, ніж бути українцем. Робота педагогів націлена на формування в учнів системи цінностей і національної свідомості, чіткої патріотичної позиції, розвиток творчої, всебічно розвиненої особистості.

З метою підтримки інформаційної кампанії «Дякую захисникам!», запропонованою Херсонським обласним комісаріатом, протягом грудня 2018 року проведено акції за участю здобувачів освіти м. Гола Пристань: «Малюнок на фронт», «Вірш захиснику», «Лист герою». У зазначених акціях активну участь взяли учні та вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста: Голопристанської гімназії (керівники – Тарасенко Т.О., заступник директора з виховної роботи, Ляшко Н.В., педагог – організатор, Позднишова С.І., Покотилова Г.В., Кучерук Т.Г., учителі початкових класів); Голопристанської спеціалізованої школи (Коваленко С.Ю., заступник директора з виховної роботи, учитель початкових класів, Бурчак Ю.Ю., педагог – організатор, Михайленко С.А., Волкова І.О., Вєртікова А.В., учителі початкових класів); Голопристанської ЗОШ № 1 (Плющ О.П., заступник директора з виховної роботи, Зацерковська Т.П., педагог – організатор, Марченко О.В., Прокопенко Т.А., учителі початкових класів, Сахно А.Л., Дедікова В.А., учителі української мови та літератури, Марабян Ю.С., учитель англійської мови); Голопристанської ЗОШ № 4 (Таращенко Л.Л., заступник директора з виховної роботи, Поліщук О.О., педагог – організатор, Гажур В.В., учитель зарубіжної літератури, Саленко Н.А., учитель початкових класів) та КПНЗ «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» (Таращенко Л.Л., керівник гуртка «Пізнаємо рідний край», Настасієнко Н.Ю., керівник літературно-краєзнавчого гуртка «Чарівниця»).

Участь в інформаційній компанії «Дякую захисникам!» - це прояв патріотизму в діях, коли діти розуміють, що вони теж мають щось робити для своєї країни. І найбільше чим вони наразі можуть допомогти бійцям – це підтримати їх своїми щирими побажаннями, малюнками, віршами, листами, власноруч виготовленими поробками. Можливо діти ще цього не усвідомлюють, але їхня акція є найкращою мотивацією для воїнів захищати свою країну.

Про їхні маленькі подвиги не пишуть статті у газетах і не знімають сюжети центральні канали. А вони, нарівні з дорослими, підтримують наших солдатів і ще раз наголошують: «Хлопці, тримайтеся, ви - не самі, ми - з вами!».

Творчі роботи дітей передано до Херсонського обласного військового комісаріату для подальшої передачі їх до зони АТО.

Олена Гордєєва,

директор КПНЗ «Голопристанський міський

Центр дитячої та юнацької творчості»

 

Лист воїну АТО

Листа пишу до воїна АТО.

Допоки є війна під ясним сонцем,

У жаркий день, вночі, або в мороз

Ти будеш нашим кращим охоронцем.

Ти знай, у тебе вірять рідні люди.

Твоє життя дорожче гучних слів.

І батько не ховає своїх сліз.

Кохана жінка молиться за тебе.

Твій син гордиться батьком, як завжди.

А у дворі тебе чекають друзі,

Та лиш один на серці: «Ти живи!»

Але я вірю, що настане день,

Ти повернеш назад до свого дому,

І заживеш у мирнії часи

З званням Героя нашого народу!

 

Усеінов Есфер

 

Сповідь героям

 

Вітри боїв шумлять криваві.

Над Україною вони.

Своїм крилом торкають славу

Тих, хто за волю полягли.

 

Дзижчання куль і рев гарматний

Ніколи не лякали Вас.

Хоч як хотів підступний ворог

Для Вас зробити «тихий» час.

 

Герої! Лицарі! Сміливці!

Нащадки славних козаків!

Рішучим кроком за Вкраїну

Без роздумів вступали в бій.

 

Грудьми закрили мирний спокій

Звичайних і простих людей.

Ми дякуємо Вам безмірно

Без позахмарних всіх ідей.

 

Ви честь держави, наша совість,

Броня і щит, міцний затвор.

Хоча, на жаль, сумна це повість

Нагадує сумний акорд.

 

Ми – українці, це прекрасно,

Держава в нас лише одна.

Не маєм права розділити,

Й спустошити її до дна.

 

Коваленко Тетяна

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.