Гола Пристань пишається!

15.08.2017

 

На фото зліва – збірна команда України на XIII Чемпіонаті світу з драгонботу серед юніорів та молоді. Мабуть, далеко не всім шанувальникам спорту взагалі відомо про існування цього виду спорту, який неодноразово прославляв та прославляє Україну на різних світових та європейських стартах. Драгонбот – це каное завдовжки більш, ніж 12 метрів, яке має «голову», «хвіст» та здатне помістити в себе одразу 20 веслувальників. Веслування на драгонботі – командний вид спорту. Тут перемога залежить від спільної роботи учасників, вся команда повинна працювати як єдиний організм: жити одним життям, прагнути до однієї цілі, довіряти один одному.

Українські спортсмени чудово впоралися із цим завданням на змаганнях, які проходили з 27 по 30 липня в місті Дівонн-ле-Бен, що у Франції.

Серед спортсменів із 15 країн світу (Німеччини, Угорщини, Італії, Франції, Австралії та ін.), українські веслувальники завоювали III загальнокомандне місце. Це надзвичайно серйозний прорив для української драгонботи. Українці поступилися лише командам Канади та Австралії, вперше в історії зібравши рекордну кількість нагород.

Здавалося б, до чого тут Гола Пристань? Придивіться уважніше: у самому центрі фото, притиснувши руку до серця, стоїть маленька, тендітна дівчина. Це – 17-тирічна Тетяна Комлєва, наша з вами землячка, яка увійшла до складу збірної команди України з драгонботу. Виступи команди на трьох дистанціях: 200, 500 і 2000 метрів у змішаних, відкритих і жіночих класах D-10 та D-20 принесли українцям 15 нагород: 5 золотих, 4 срібних і 6 бронзових. У кожній із цих відзнак є заслуга голопристанської спортсменки. Вона ж сама привезла із Чемпіонату світу аж вісім медалей, серед яких – п’ять золотих!

Тетяна почала займатися веслуванням ще з п’ятого класу. Тоді навіть не мріяла, що колись буде брати участь у змаганнях такого рівня. Та що тоді – дівчині досі не віриться, що побувала у Франції і отримала такі високі відзнаки.

"Поки збирали документи, я до останнього моменту не вірила, що все ж таки поїду. Та й, коли разом із командою прибули до Франції, не очікували, що буде такий результат. Тому, коли оголосили призерів – у нас всіх був спочатку шок, який змінився просто божевільними емоціями!" – ділиться враженнями спортсменка.

Нині Тетяна навчається у Херсонському гідрометеорологічному технікумі, але заняття спортом не залишає. Високими здобутками спортсменки тішиться її тренер – Василь Якович Циховліс, який вже готує Тетяну до наступних турнірів. За планом – змагання з веслування у Полтаві, Львові та Венеції.

Радіє успіхам Тетяни і її родина, а особливо мама Наталя Василівна, яка всіляко підтримує будь-які починання дівчини. До речі, у родині Комлєвих підростає ще одна спортсменка – баскетболістка Аня, молодша дівчинка Світланка хоче займатися карате, а син Володимир планує найближчим часом записатися до секції боксу.

Із перемогами у Чемпіонаті світу спортсменку привітав Голопристанський міський голова Олександр Бабич, який побажав дівчині успіхів у подальшій спортивній кар’єрі, впевнено йти до нових перемог та звершень і пообіцяв по можливості надавати матеріальну допомогу для участі у змаганнях.

Тож давайте ще раз привітаємо Тетяну Комлєву із чудовими результатами на Чемпіонаті світу з драгонботу і побажаємо не зупинятися на досягнутому. Гола Пристань пишається своїми чемпіонами!

 

Наталья ЯРОВА

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.