До пляжного сезону готові!

08.06.2017

На початку червня у Голій Пристані відкрився купальний сезон. До нього міська рада почала готуватися заздалегідь – розпорядження "Про забезпечення відкриття і функціонування міського пляжу" мер підписав ще у квітні. Безпека, комфорт і чистота – саме за цими параметрами готували місце відпочинку. Було створено сезонний відомчий рятувальний пост третьої категорії, встановлено роздягальні, урни, проведено аналіз води, обстеження підводної частини пляжу та очищення її від сторонніх предметів.

Крім того, наприкінці травня на голопристанський пляж було завезено чистий пісок. Велику допомогу в цьому надали голова ради директорів групи компаній ТОВ "Камбіо-Інвест" Ігор Іванович Васильковський, заступник голови обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Євген Миколайович Рищук та директор ТОВ "Георесурси" Віктор Олександрович Сипко.

 

Від імені міської ради та всієї громади щиро дякуємо нашим благодійникам за сприяння у покращенні благоустрою місця відпочинку. Завдяки вам голопристанці зможуть насолодитися відпочинком на чистому, облагородженому пляжі.

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.