П О В І Д О М Л Е Н Н Я про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

18.05.2018

 П О В І Д О М Л Е Н Н Я

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної    документації – «Детальний план території частини існуючого кварталу присадибної забудови м.Гола Пристань, щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,0851 га, власність гр.Сиромята М.Ф. під комерційне використання (будівництво будівель та споруд торгівельного призначення) за адресою: вул.Московська б/н в м.Гола Пристань, Херсонська область», розроблений головним архітектором проекту  Мерзликою Л.К.

Місце ознайомлення з проектом містобудівної документації – приміщення відділу містобудування, архітектури, капітального будівництва та містобудівного кадастру виконавчого комітету міської ради за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 22.  

 Строки ознайомлення з проектом ДПТ – 18.05.2018 до 18.06.2018 включно.


Заява про проведення громадських слухань 

Рішення про проведення громадських слухань

Розпорядження міського голови від 15.05.2018 № 107-од "Про проведення громадських слухань  щодо врахування громадських інтересів  під час розроблення проекту містобудівної  документації – Детального плану території"

Містобудівна документація


 

 


Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.