Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів після оголошення Заяви про наміри

17.08.2017

 

ГОЛОПРИСТАНСЬКА МІСЬКА РАДА

   ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  МІСЬКОГО ГОЛОВИ

             17.08.2017                                                                  № 198-од

 Про проведення громадських слухань   щодо врахування

громадських інтересів  після оголошення Заяви про наміри

 Розглянувши лист  фізичної особи - підприємця Кушнір Н.О. від 15.08.2017, з метою врахування громадських інтересів після оголошення Заяви про наміри реалізації проекту:  «Реконструкція  існуючого  двоповерхового виробничо-торгівельного  комплексу з добудовою підсобних приміщень та реконструкцією деяких суміжних приміщень першого поверху на орендованих суміжних земельних ділянках площею 0,0660 га і 0,0131 га  по пров. Будівельників, 1-б  в м. Гола Пристань», враховуючи те, що зазначена заява про наміри була оприлюднена в газеті «Рідна Пристань» від 11.08.2017 № 32 (705), відповідно до Порядку залучення громадськості до обговорення питань щодо прийняття рішень, які можуть впливати на стан довкілля, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 29 червня 2011 р. № 771, керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

 

1. Провести громадські слухання щодо врахування громадських інтересів після оголошення Заяви про наміри реалізації проекту: «Реконструкція  існуючого  двоповерхового виробничо-торгівельного  комплексу з добудовою підсобних приміщень та реконструкцією деяких суміжних приміщень першого поверху на орендованих суміжних земельних ділянках площею 0,0660 га і 0,0131 га  по пров. Будівельників, 1-б  в м. Гола Пристань»  згідно з вимогами чинного законодавства України.

2. Скликати громадські слухання 19 вересня 2017 року о 10.00 годині у залі засідань міськвиконкому за адресою: вул. 1 Травня, 14, м. Гола Пристань.

3. Начальнику відділу містобудування, архітектури, капітального будівництва та містобудівного кадастру – головному архітектору виконавчого комітету міської ради Щипаку А.І. забезпечити оприлюднення Заяви про  наміри реалізації проекту, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження,  шляхом розміщення матеріалів на офіційному веб-сайті Голопристанської міської ради.

4. Начальнику загального відділу міськвиконкому Дробоженко С.М. забезпечити прийняття та реєстрацію пропозицій громадськості після оголошення Заяви про наміри проекту, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження,  протягом визначеного у повідомленні терміну про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості - в період з 18.08.2017 до 18.09.2017 включно.

5. Секретарю  міської  ради  Лук’янченко Л.О.:

     5.1. Оповістити територіальну громаду м. Голої Пристані через засоби масової інформації про час і місце проведення та питання, яке виноситься на громадські слухання, не пізніше як за 10 днів до їх проведення.

     5.2. Про результати громадських слухань інформувати жителів міста і фізичну особу - підприємця Кушнір Н.О. у десятиденний термін після їх проведення.

     6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради Лук’янченко Л.О. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Лінник С.Г.   

Перший заступник міського голови                                                                                                         В.М. Гей   


 

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

Інвестор: фізична особа- підприємець Кушнір Наталія Олексіївна, юридична адреса: 75600, Україна, м. Гола Пристань, вул.Єсеніна,5, тел. 7-86-65, реалізує проект будівництва «Реконструкція  існуючого  двоповерхового виробничо - торгівельного  комплексу з добудовою підсобних приміщень та реконструкцією деяких суміжних приміщень першого поверху на орендованих суміжних земельних ділянках площею 0,0660 га і 0,0131 га  по пров. Будівельників, 1- Б  в м. Гола Пристань».    

 Місце розташування будівництва:75600 Херсонська обл., м.Гола Пристань,  пров. Будівельників, 1- Б .

 Детальна інформація про екологічні наслідки діяльності розміщена у розділі «обговорення» на офіційному веб-сайті Голопристансьької міської ради http://golapristan-mrada.gov.ua/ .

З питаннями і зауваженнями просимо звертатися до приймальної виконавчого комітету Голопристанської міської ради Херсонської областіза адресою 75600, м. Гола Пристань, вул. 1 Травня,14, тел. (05539) 2-12-77.


 

РІДНА ПРИСТАНЬ № 32 (705) від 11 серпня 2017 року

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.