Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

УВАГА! Громадське обговорення містобудівної документації

26.10.2016

 

 П О В І Д О М Л Е Н Н Я

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної     документації – Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 8,00 га, яка розташована в межах населеного пункту м. Гола Пристань Херсонської області по вул. Береговій, з метою розміщення  об’єкту транспортної інфраструктури – перевантажувального терміналу товариству з обмеженою відповідальністю сільськогосподарському підприємству «НІБУЛОН» з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.


ГОЛОПРИСТАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

одинадцятої  сесії  ради  7-го скликання

31.08.2016                                                                                            № 265

 

Про надання дозволу на розроблення детального плану 

території для будівництва об’єкту транспортної інфраструктури 

Розглянувши  клопотання ТОВ СП «НІБУЛОН» від 29.07.2016 № 9531-1/3-16/56 щодо розроблення детального плану території з метою розміщення об’єкту транспортної інфраструктури - перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт, керуючись статтями 19, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 ВИРІШИЛА:        

1. Надати дозвіл на розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 8,00 га, яка розташована в межах населеного пункту м. Гола Пристань Херсонської області по вул. Береговій, з метою розміщення  об’єкту транспортної інфраструктури – перевантажувального терміналу товариству з обмеженою відповідальністю сільськогосподарському підприємству «НІБУЛОН» з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.

2. Визначити замовником  розроблення детального плану території  для розміщення об’єкту транспортної інфраструктури - перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт виконавчий комітет Голопристанської міської ради Херсонської області.

3. Виконавчому комітету Голопристанської міської ради Херсонської області:

3.1. Визначити ліцензовану проектну організацію з розроблення детального плану території з метою розміщення об’єкту транспортної інфраструктури - перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт по вул. Береговій в м. Голій Пристані.

3.2.  Забезпечити укладання трьохстороннього договору на проектні  роботи з ліцензованою проектною організацією і ТОВ СП «НІБУЛОН» за рахунок коштів ТОВ СП «НІБУЛОН».

3.3. Забезпечити організацію проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час обговорення проекту детального плану території. 

 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань екології, регулювання земельних відносин, використання природних ресурсів та благоустрою.

  Міський голова                                                                                                         О.В.Бабич


Пояснювальна записка

Ситуацiйний план 

Детальний план 


 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.